Archiv

Archív: tituly

#1: Střed zájmu: Prostor pro divadlo (Do černého)
... a ptáci zmlkli (Ivan Šamjakin)
...VSTUPTE! (Neil Simon)
3x s operou AIDA ()
4:0 pro ATK (M. Pásek)
A co když přijde láska? (Pauls Putnyňš)
A růže kvetou dál (Ivan Pilný)
Abeceda (Šauoch Ibrahim)
Absolutně nevinní (Milena Brůhová)
Absolventský koncert sólisty opery Aleše Voráčka ()
Aby bylo jasno (Alan Ayckbourn)
Adriana Lecouvreur (Landestheater Niederbayern Passau / Francesco Cilea)
Advent (Martin Františák )
Advent s baletem ()
Adventní koncert s mistrovským violoncellem (V. Žák, M. Averkiev a sbor opery JD )
Adventní koncert sboru Jihočeského divadla ()
Agáta hledá práci / Divadlo Andreja Bagára Nitra (D. Lukasińska)
Aida (Giuseppe Verdi)
Aida (Giuseppe Verdi)
ALADINOVA KOUZELNÁ LAMPA (DIVADLO MIMOTAURUS)
Aladinova kouzelná lampa (V. Simonov)
Aladinova kouzelná lampa (Šauoch Ibrahim)
Albena (Paraškev Todorov Chadžiev)
Alcina ()
Alexandr Vovk ()
Amoroso / Dido a Aeneas (Wolfgang Amadeus Mozart / Henry Purcell)
Andělíček Toníček (Vít Brukner a kol.)
Andrea Chénier (Umberto Giordano)
Animuj750 ()
Anna Christie (E. O´Neill)
Anna Karenina (Emil Hlobil)
Anna Kareninová (Lev Nikolajevič Tolstoj)
Anna Sněgina (Alexandr Cholminov)
Antigona (Jean Anouilh)
Antigona (Sofokles)
ÁNTRÉ naděje ()
ÁNTRÉ Restaurant Shakespeare ()
ÁNTRÉ s Malým divadlem ()
Arabská noc (Roland Schimmelpfennig)
Archa naděje (Martin Vačkář, Aleš Březina, Jiří Ornest)
Aristokrati (Nikolaj Pogodin)
Astrologové (Giovanni Paisiello)
Astrologové (Giovanni Paisiello)
August August, august (Pavel Kohout)
Augustina - Velká hysterie (Anna Furseová)
Autobuď (P. Hašek, J. Lesák, V. Riedlbauchová)
Babička (Božena Němcová)
Babička (Božena Němcová)
Babička (Božena Němcová)
Bachčisarajská fontána (Boris Vladimírovič Asafjev)
Bachčisarajská fontána (B. V. Asafjev)
Bachčisarajská fontána (Boris Vladimirovič Asafjev)
Balada o námořníku / Šeherezáda (Z. Křížek / N. Rimskij-Korsakov)
Balada o poručíkovi a Marjutce (Bratko Kreft)
Balada o smutné kavárně (Carson McCullersová)
Balada o věčné lásce Tristana a Isoldy (František Kožík)
Balada z hadrů (Jiří Voskovec, Jan Werich)
Balada z hadrů (V + W)
Balada z hadrů (V+W)
Balada z hadrů (V + W)
Balet Jihočeského divadla v IGY ()
Baletky + Viktorka (O. Nedbal, Z. Vostřák)
Baletní ÁNTRÉ ()
Baletní dílna #1 ()
Baletní GALA #1 ()
Balónový cirkus (Vladimír Břichnáč)
Bambini di Praga (Bohumil Hrabal)
Banderas je Banderas (HaDivadlo)
Bandité (Jean Jacques Offenbach)
Bankrotář (Josef Kajetán Tyl)
Barborka (František Kožík)
Bárka bez rybáře (Alejandro Casona)
Barokní Vánoce v Jihočeském divadle ()
Baron Prášil (Zdeněk Jecelín)
Bařtipán, jeho urozenost pan Jordan (J. B. Moliere)
Benátská maškaráda (Carlo Goldoni)
Betlém ()
Betlémek ()
Bez gravitace ()
Bez roucha (Michael Frayn)
Bezejmenná hvězda (Mihail Sebastian)
Bezhlavý rytíř a bílá paní (Jiří Žáček)
Bezvýznamná žena (Oscar Wilde)
Bianka Braselli, dáma s dvěma hlavami / Teatro Tatro, Slovensko ()
Bílá nemoc (Karel Čapek)
Bílá nemoc (Karel Čapek)
Bill Bull west city cabaret (P. A. Wolker)
Biloxi Blues (Neil Simon)
Bílý ďábel (Robert Merle)
Bílý tesák (Jack London)
Black in white (Irén Lovász, Lajos Kathy Horváth)
Blackout (Martin Glaser / Olga Šubrtová)
Bláznivý den aneb Figarova svatba (P. A. C. de Beaumarchais)
BLB! (Paul Grégoire)
Bleděmodrý Petr (Gyula Urbán)
Bludný Holanďan (Richard Wagner)
Bludný Holanďan (Richard Wagner)
Bohéma (Giacomo Puccini)
Bohéma (Giacomo Puccini)
Bohéma (Giacomo Puccini)
Boj na nůž (J. A. Galsworthy)
Bolero ()
Bolero (Maurice Ravel)
Boni pueri- vánoční koncert ()
Borsanovovi /Pan vyslanec/ (K. Kjuljakov)
Bouře (William Shakespeare)
Bouře (A. N. Ostrovskij)
Brahms a Martinů – netradiční setkání (J. Brahms, B. Martinů)
Bramborová pohádka (F. Veselý - V. Hofner)
Braniboři v Čechách (Bedřich Smetana)
Bratránek z Batávie (Eduard Künneke)
Brémští muzikanti (Dominik Tesař)
Brouk v hlavě (Georges Feydeau)
Bruncvík a lev / Divadlo Minor, Praha ()
Bruncvík aneb Jak lev do znaku přišel (Jiří Jelínek)
Bruncvíkova dobrodružství (M. Klíma)
Brundibár (Hans Krása)
Břeh (Jurij Bodarev)
Bubáci a hastrmani (F. Novotný)
Buben plný blech (B. Janoušek)
Budulínek / Divadlo Lampion Kladno ()
Bůh masakru (Yasmina Reza)
Buchty a loutky (Radek Beran)
Buchty a loutky ()
Bumerang (Otto Zelenka)
Buryga (Leonid Leonov)
Byl jednou jeden král (Holberg - Drachmann)
Byl to skřivan ()
Bylo nebylo (Jevgenij Ibragimov)
C.K. státní ženich (Ludvík Aškenazy)
Car a tesař (Gustav Albert Lortzing)
Carmen (Georges Bizet - Rodion Shchedrin)
Carmen (Georges Bizet)
Carmen (Attila Egerházi, Georges Bizet - Rodion Shchedrin )
Carmen (Georges Bizet )
Carmen (Georges Bizet)
Carmen (Georges Bizet)
Carmen (Georges Bizet )
Carmen (Georges Bizet)
Carmen (Georges Bizet)
Carmen (Georges Bizet)
Carmen (Georges Bizet)
Carmina burana (Carl Orff)
Carmina burana (Carl Orff)
Carmina burana (Carl Orff)
Causa: Kryštof Kolumbus ()
Cesta dlouhého dne do noci (Eugene O`Neill)
Cesta do pohádky a zpátky (Jaromír Sypal)
Cesta kolem světa (Jiří Janků)
Cesta kolem světa za 80 dní ()
Cesta květů (V. Katajev)
Cesta z bludiště (Jan Otčenášek / František kožík)
Cesta za světlem aneb Tyranobijci ()
Cestou příběhu (Tajana Gašparović)
Cestou světla (sborový koncert)
Cestující bez zavazadel (Jean Anouilh)
Cesty k prosperitě (Nina Vangeli a Václav Martinec)
Cesty Petra Šťastlivce (August Strindberg)
Cikánská láska (Franz Lehár)
Cikánský Baron (Johann Strauss)
Cikánský Baron (Johann Strauss)
Cikánský baron (Johann Strauss)
Cikánský baron (Johann Strauss II.)
Cikánský baron (Johan Strauss II:)
Cikánský baron (Johann Strauss II.)
Closed curtain (Stockhausen, N. Porpora, J. S. Bach)
Co je ti, Hermínko (Claude Magnier)
Collective loss of memory / DOT504 ()
Coppélia (Léo Delibes)
Coppélie (Léo Delibes)
Così fan tutte (Wolfgang Amadeus Mozart)
Cosí fan tutte (Wolfgang Amadeus Mozart)
Cosí fan tutte (Wolfgang Amadeus Mozart)
Cry baby cry (Sabina Krátká)
CUVÉE - space-šanson s Terezou Vítů ()
Cyrano z Bergeracu (Edmond Rostand)
Čardášová princezna (Emmerich Kálmán)
Čardášová princezna (Emmerich Kálmán)
Čardášová princezna (Emmerich Kálmán)
Čarodějka Jennifer (Elaine L. Konigsburgová)
Čarodějky ze Salemu (Arthur Miller)
Čarodějky ze Salemu (Arthur Miller)
Čarostřelec (Carl Maria von Weber)
Čarostřelec (Carl Maria von Weber)
Čarostřelec (Carl Maria von Weber)
Čarostřelec (Carl Maria von Weber)
Čarovná Barborka (Jan Jílek)
Čechomoří (Janek Lesák a kol.)
Černý kocour (Edgar Allan Poe)
Černý pavouk / Komedianti (Heinrich Sutermeister / Ruggero Leoncavallo)
Čert a Káča (Antonín Dvořák)
Čert a Káča (Antonín Dvořák)
Čert a Káča (Antonín Dvořák)
Čert a Káča (Antonín Dvořák)
Čert a Káča (Antonín Dvořák)
Čert a Káča (Sandra Bartoníková)
Čert a kočka (A. Tichoňová)
Čertova stěna (Bedřich Smetana)
Čertova stěna (Bedřich Smetana)
Čertovo kvítko (George Bernard Shaw)
Červená Karkulka (Martin Františák)
Červená královna ()
Česká mše vánoční (Divadlení advent)
Česko-německé kulturní jaro 2017 ()
Čičko Vačko (Pavel Petr Procházka)
Číslo na Boha tour 2014 ()
Člověk odjinud (Ignatij Dvoreckij)
Čtvero ročních dob (Antonio Vivaldi)
Čtverylka (M. Fotéz)
Čtyři hrubiáni (Ermano Wolf-Ferrari)
Čuk a Gek (Arkadij Petrovič Gajdar)
Ďábel v Bostonu (Lion Feuchtwanger)
Dagmar čili Markéta (Boris Jachnin, Ivan Pilný)
Dalibor (Bedřich Smetana)
Dalibor (Bedřich Smetana)
Dalibor (Bedřich Smetana)
Dalibor (Bedřich Smetana)
Dalskabáty (Jan Drda)
Dalskabáty (Jan Drda)
Dalskabáty (Jan Drda)
Dalskabáty (Jan Drda)
Dalskabáty, hříšná ves (Jan Drda)
Dáma a lupiči (Ilja Hurník)
Dáma od Maxima (Georges Feydeau)
Dáma s kaméliemi (Alexandr Dumas ml.)
Dámský krejčí (Georges Feydeau)
Děda mráz (M. Šurinová)
Dekameron (Alexandra a Michal Bartoníkovi)
Dekameron (Martin Glaser - Olga Šubrtová)
Dekkadancers na jihu (Ondřej Vinklát, Marek Svobodník, Viktor Konvalinka, Štěpán Pechar)
Den dobročinnosti (Bohuslav Martinů)
Den otevřených dveří baletu Jihočeského divadla ()
Den otevřených dveří v Jihočeském divadle ()
Deset malých černoušků (Agatha Christie)
Deset malých černoušků (Agatha Christie)
Deset malých černoušků (Agatha Christie)
Desire and Discipline (Matthew Rogers, Chris Leuenberger )
Děti manéže (J. Stelibský)
Děvče z předměstí (Josef Kajetán Tyl)
Dina Müllheimová (O. Neumann)
Dinner (Y. Tiersen, P. Lapointe)
Diplomati (Peter Karvaš)
Dítě (F. X. Šalda)
Dítě (F. X. Šalda)
Dítě a kouzla (Maurice Ravel)
Dítě a kouzla & Kouzla a dítě (Maurice Ravel)
Divadelní dílny do škol ()
Divadelní ples ()
Divadelní ředitel / Zvonek (W. A. Mozart / G. Donizetti)
Divadlo Continuo / Den Osmý ()
Divadlo na Zábradlí / Platonov je darebák (Anton Pavlovič Čechov)
Divadlo Tramtarie (Jiří Jelínek)
Divadlo U stolu / Macbeth (William Shakespeare)
Divadlo Vosto5 ()
Divoké labutě (Václav Čtvrtek)
Divoký tygr přeskakuje strž (Zdeněk Jecelín)
Divoška (V. Krilov)
Divotvorný hrnec (Lane – Harburg&Saidy / V+W)
Divotvorný hrnec (Y. Harburg, F. Saidy, B. Lane)
Divotvorný hrnec (Harburg, Saidy, Lane)
Divotvorný hrnec (Burton Lane / V+W / E. Y. Harburg - Fred Saidy)
Divotvorný hrnec (Edgar Yip Harburg a Fred Saidy)
Divotvorný hrnec (Burton Lane / V + W / E. Y. Harburg - Fred Saidy )
Dlouhý, Široký a Bystrozraký (Pavel Polák a Oldřich Augusta)
Dlouhý, Široký a Bystrozraký (Pavel Polák, Oldřich Augusta)
Dlouhý, široký a bystrozraký (O. Augusta, P. Polák)
Dloušiby alias Dlouhý, Široký a Bystrozraký / Divadlo Mimotaurus, Praha ()
Do černého #2: Robert Mikoláš ()
Do muzikálu přes operu ()
Do nového světa ()
Dobrý člověk ještě žije (Dmitrij Kabalevskij)
Dobrý člověk ze S´-čchuanu (Bertold Brecht)
Dobrý proti severáku (LiStOVáNí / Daniel Glattauer)
Dobrý voják Švejk (J. Hašek, J. Křička, A. Fencl, E. Armandová)
Dobrý? Výborný! (Jiří Untermüller)
Doktor fiakr (S. Razov, Červený)
Doktor Knock (J. Romains)
Domy pana Sartoria (George Bernard Shaw)
Don Carlos (Giuseppe Verdi)
Don Carlos (Giuseppe Verdi)
Don G (Mozart - Gazzaniga - Molière)
Don Giovanni (Wolfgang Amadeus Mozart)
Don Giovanni (Wolfgang Amadeus Mozart)
Don Giovanni (Wolfgang Amadeus Mozart)
Don Giovanni (Wolfgang Amadeus Mozart)
Don Giovanni (Wolfgang Amadeus Mozart)
Don Giovanni (2010) / Otáčivé hlediště (Wolfgang Amadeus Mozart)
Don Giovanni (2011) (Wolfgang Amadeus Mozart)
Don Juan (Jean Babtiste Poguelin-Moliére)
Don Juan (Wolfgang Amadeus Mozart)
Don Juan (Molière)
Don Juan / Napravený opilec (Christoph Willibald Gluck)
Don Kichot (Vladimír Zajíc)
Don Pasquale (Gaetano Donizetti)
Don Pasquale (Gaetano Donizetti)
Don Quijote (Ludwig Minkus)
Donaha! (Terrence McNally - David Yazbek)
Doprovodný program k inscenaci ARCHA NADĚJE ()
Dovolená s andělem (J. Neuberg, F. Vlček)
Doznání plk. Forstera (R. Vailland)
Dr. Jekyll a Mr. Hyde (Pavel a Zdeněk Jecelínovi)
Dračí polévka (LiStOVáNí / Alena Ježková)
Drahomíra (Josef Kajetán Tyl)
Drak je drak (Skála, Fux, Pantůček)
Dráteník (František Škroup)
Drž mě pevně, miluj mě zlehka (příběhy z tančírny Century) (LiStOVáNí / Robert Fulghum)
Dřevěný cirkus (Karromato)
Duchcovský viadukt (V. Cach)
Duchové na zemi (N. Couwart)
Dům doni Bernardy (Federico García Llorca)
Dům na nebesích (Jiří Hubač)
Dům se sedmi balkony (Alejandro Casona)
Dům u tří děvčátek (J. Berté, F. Schubert)
Dům u tří děvčátek (J. Berté - F. Schubert)
Dva na koni, jeden na oslu (Oldřich Daněk)
Dva veronští páni (William Shakespeare)
Dvakrát Alexander / Láska v mokrém listí (Bohuslav Martinů, Milan Kaňák)
Dvě Maričky (Václav Říha)
Dvě Maryčky (J. Becker a V. Říha)
Dvě Maryčky (V. Říha)
Dvě Maryčky (Václav Říha)
Dvě vdovy (Bedřich Smetana)
Dvě vdovy (Bedřich Smetana)
Dvojhlavý orel (Jean Cocteau)
Dvojí nestálost (Pierre de Marvieaux)
Dvojitý tep srdce (Jan Jílek)
Dybbuk (sólový projekt E. Andreevy)
Edudant a Francimor (Karel Poláček)
Egyptologové (Sir Kingley Amis - Jiří Šesták)
Ekonomie dobra a zla (LiStOVáNí)
Electronic City (Falk Richter)
Elektro má lásko (László Gyurkó)
Emigrant (Alois Jirásek)
Endele vendele ()
Et nunc et semper - kantáta pro sóla, sbor a orchestr ()
Etiketa pro sígry (Janek Lesák & Natálie Preslová)
Eugen Oněgin (Petr Iljič Čajkovskij)
Evžen Oněgin (Petr Iljič Čajkovskij)
Evžen Oněgin (Petr Iljič Čajkovskij)
Evžen Oněgin (Petr Iljič Čajkovskij)
Falešná mince (Maxim Gorkij)
Falstaff (Antonio Salieri)
Faust ()
Faust (Charles Gounod)
Faust (Charles Gounod)
Faust a Markétka (Charles Gounod)
Faust a Markétka (Charles Gounod)
Faust a Markétka (Charles Gounod)
Fekete Seretlek (Fekete Seretlek)
Fidelio (Ludwig van Beethoven)
Fidlovačka (Josef Kajetán Tyl)
Fidlovačka (J. K. Tyl)
Fidlovačka (Josef Kajetán Tyl)
Fidlovačka (Josef Kajetán Tyl)
Fiesco (Friedrich Schiller)
Figarova svatba (Wolfgang Amadeus Mozart)
Figarova svatba (W. A. Mozart)
Figarova svatba (Wolfgang Amadeus Mozart)
Figarova svatba (Wolfgang Amadeus Mozart)
Figarova svatba (P. A. C. Beaumarchais)
Figarova svatba (Wolfgang Amadeus Mozart)
Filištýnská komedie (K. Jonáš)
Filmmakeři (Janek Lesák a kol.)
Filosofská historie (Alois Jirásek )
Fireshow (Ohnivý Cirkus Garuda)
Fra Diavolo (Francois Daniel Esprit Auber)
Fra Diavolo (D. F. E. Auber)
Franceska z Rimini (P. I. Čajkovskij, Libuše Králová)
Francois Villon (Vladimír Soukup)
Frankenstein (Mary Shelley, Janek Lesák)
Frozen roses (J. S. Bach, L. van Beethoven, H. I. Biber)
Fuk (Maria Goos)
Fysikové (Friedrich Durrenmatt)
Gagarin (J. Vašíček)
GAME (Janek Lesák & Natálie Preslová)
Garderobiér (Ronald Harwood)
Generálka (Jiří Hubač)
George Kaplan (Frédéric Sonntag)
Gigi (A. J. Lerner , Frederick Loewe)
Giňol v Paříži (Moszcynski, Wilkowski)
Giselle (Adolphe Charles Adams)
Giselle (Adolphe Charles Adams)
Giulio Cesare in Egitto (Georg Friedrich Händel)
Glance (S. Stevens, R. Williams)
Glaukos (E. L. Morselli)
Golem (V + W)
Goya (Josef Boháč)
Groteska (Divadlo De Facto Mimo)
Guliver v Maňáskově (J. Pehr - L. Spáčil)
Gulliver´s Trek (Zdeněk Jecelín)
Hádajů sa o rozumné (Ilja Prachař)
Hadrián z Římsů (Václav Kliment Klicpera)
Hadrián z Římsů (Václav Kliment Klicpera)
Hadrián z Římsů (Václav Kliment Klicpera)
Halka (Stabislav Moniuszko)
Hamlet (William Shakespeare)
Hamlet (William Shakespeare)
Hamlet (William Shakespeare)
Hamlet (William Shakespeare)
Hamlet (Divadelní spolek Kašpar / W. Shakespeare)
Happening pro Beránka (loutkohra JD)
Harlekýnovy milióny (Bohumil Hrabal)
Harvey (Mary Chase)
Havrane z kamene... (Tomáš Pěkný)
Hello Dolly! (Jerry Herman a Michael Stewart)
Herectví v proměnách času ()
Hlavy těch druhých (Marcel Aymé)
Hledám děvče na boogie woogie (Josef Stelibský, Antonín Procházka)
Hluboké kořeny (A.d. Usseau - J. Gow)
Hnízdo Tetřeva Hlušce (Viktor Rozov)
Hodina H (Jerzy Stefan Stawiňski, Venjamin Směchov)
Hodina mezi psem a vlklem (Daniela Fischerová)
Hoffmannovy povídky (Jacques Offenbach)
Hoffmannovy povídky (Jacques Offenbach)
Hoffmannovy povídky (Jacques Offenbach)
Holčička písnička (Vladimír Břichnáč)
Holka nebo kluk (Antonín Procházka )
Horalé a Krakované (Wojciech Boguslawski, Jan Stefani)
Hoře z rozumu (Alexandr Sergejevič Gribojedov)
Hoře z rozumu (Alexandr Sergejevič Gribojedov)
Hoře z rozumu (Alexandr Sergejevič Gribojedov)
Hostina dravců (Vahé Katcha, Julien Sibre)
Houslové ÁNTRÉ ()
Hovory o nás ()
Hra lásky a náhody (Pierre Carlet de Chamblain de Marivaux)
Hra o Aucassinovi a Nicolettě (Věra Provazníková)
Hra o lásce a smrti (Romain Rolland)
Hraběnka Marica (Emmerich Kálmán)
Hraběnka Marica (Emmerich Kálmán)
Hráči (Nikolaj Vasiljevič Gogol)
Hračky (Jerzy Rochowiak)
Hrát se musí ()
Hrátky na pohádky (Vladimír Břichnáč)
Hrátky s čertem (Jan Drda)
Hrátky s čertem (Jan Drda)
Hrátky s čertem (Jan Drda)
Hrátky s čertem (Jan Drda)
Hrátky s čertem (Jan Drda)
Hrdý budžes (Irena Dousková)
Hrnečku vař (Vladimír Zajíc)
Hrnečku, vař! aneb Dvě pohádky o hrnečku / Naivní divadlo Liberec ()
Hrnku vař - Liška a čáp (M. Pavlík)
Hrozinka na slunci (Lorraine Hansberryová)
Hrozné příběhy (Divadlo Mimotaurus)
Hry o Marii (Bohuslav Martinů)
Hry šálivé lásky (Anonym)
Hubička (Bedřich Smetana)
Hubička (Bedřich Smetana)
Hubička (Bedřich Smetana)
Hubička (Bedřich Smetana)
Hudba duše / Music of Soul ()
Hudební ÁNTRÉ ()
Humans of Budějovice (studenti Gymnázia Česká)
Husák útočí (Miroslav Oščatka)
Hvězdička (Z. Biljarská)
Charleyova teta (T. Brandon)
Charleyova teta (Jevan Brandon Thomas)
Charleyova teta (Jevan Brandon Thomas)
Chemie lásky (M. Hilský, M. Londesborough)
Chuďas ať má za ušima (P. Calderon)
Chudý kejklíř (Josef Kajetán Tyl)
Chytrá horákyně (Božena Němcová)
Chytrá milenka (Lope de Vega)
I chytrák se spálí (A. N. Ostrovskij)
I. ples města České Budějovice ()
Ideální manžel (Oscar Wilde)
Ideální manžel (Oscar Wilde)
Idiot (F. M. Dostojevskij / J. Vostrý)
Ifigenie v Aulidě (Eurípidés)
Ilja Bohatýr (Čestmír Mlíkovský)
Ilja Golovin (S. Michalkov)
Impresário ze Smyrny (Carlo Goldoni)
IN/OUT (Taneční divadlo Na Tenkém ledě)
Incident ve Vichy (Arthur Miller)
Indiánská pohádka (Vladimír Břichnáč)
Interaktivní prohlídky divadla ()
Interminikoncert / Kouzelný klavír (Ivan Pilný / Mikuláš Malhocký)
Irena Budweiserová a doprovodná skupina Fade In ()
Italské capriccio + Slovanské tance (Petr Iljič Čajkovskij, Antonín Dvořák)
Iva Hošpesová a její hosté ()
Já chci žít znovu (Jan Jílek)
Já se nebojím (Niccolò Ammaniti )
Jablkoň (divadelní advent)
Jak dědeček zasadil řepu (L. Tittelbachová)
Jak Honza vyzrál na princeznu (L. Tittelbachová)
Jak je důležité míti Filipa (Oscar Wilde)
Jak je důležité míti Filipa (Oscar Wilde)
Jak je důležité míti filipa (Oscar Wilde)
Jak jsem byl Cyrano (Janek Lesák & Natálie Preslová)
Jak květiny přezimovaly (V. Vaňátko)
Jak na draky (Zdeněk Jecelín)
Jak napsat přiběh za měsíc ()
Jak Nesvárovští porazili draka (Bedřich Svatoň)
Jak přišla basa do nebe (Marie Kubátová)
Jak se čerti ženili (Václav Tomšovský)
Jak se dělá cirkus (Ivan Pilný)
Jak se dělá cirkus (Ivan Pilný)
Jak se dělá cirkus (Ivan Pilný)
Jak se Honza naučil bát (Šárka Kavanová)
Jak se Petruška ženil (Zdeněk Říha)
Jak se stal Rumcajs loupežníkem (Václav Čtvrtek, Saša Lichý)
Jak se vám líbí (William Shakespeare)
Jak se vám líbí (William Shakespeare)
Jak se vám líbí (William Shakespeare)
Jak se vám líbí (William Shakespeare)
Jako naprostý šílenci (William Mastrosimone)
Jakobín (Antonín Dvořák)
Jakobín (Antonín Dvořák)
Jakobín (Antonín Dvořák)
Jakobín (Antonín Dvořák )
Jan Hus (Josef Kajetán Tyl)
Jan Hus (Josef Kajetán Tyl)
Jan Roháč (Alois Jirásek)
Jan Roháč (Alois Jirásek)
Jánošík (J. Mahen)
Jarmark ve Voloprtech (Peter Hacks)
Jarní hromobití (M. Stehlík)
Jaroslav Hašvejk ()
Javory / Hana a Petr Ulrychovi ()
Jdi tam - nevím kam, přines to - nevím co! (Milan Pavlík)
Je úchvatná! (Peter Quilter)
Jeden + jedna = 3 (Ray Cooney)
Jedenácté přikázání (F. F. Šamberk)
Jedničky má papoušek (Miloš Macourek)
Jednou v noci (F. Knorre)
Její pastorkyňa (Leoš Janáček)
Její pastorkyňa (Leoš Janáček)
Její pastorkyňa (Leoš Janáček)
Její pastorkyňa (Leoš Janáček)
Její pastorkyňa (Gabriela Preissová)
JellyBelly ()
Jeník z Husince (Jiří Untermüller)
Jenom tři mušketýři (Alexandre Dumas - Janek Lesák a kol.)
Jeppe z Vršku (Ludvig Holberg)
Jeptiška (Jean Gruault)
Jeptiška (Denis Diderot)
Jesus Christ Superstar (Andrew Lloyd Webber & Tim Rice)
Jezinky a bezinky (Joseph Kesselring)
Ježíšek Superstar (Janek Lesák & Natálie Preslová)
Jidáš Iškariotský, zrádce (Šauoch Ibrahim)
Jihočeská Thálie ()
Jihočeská Thálie ()
Jihočeská Thálie ()
Jihočeská Thálie a předpremiéra baletu Bolero ()
Jihočeská vánoční hra (V. Martinec, L. Randáková)
Jihočeské divadlo na půdě Jihočeské univerzity ()
Jihočeský Knihomol ()
Jindřich VI. na lovu (Wojciech Boguslawski)
Jiříkovo vidění (J. K. Tyl)
Jitřní paní (Alejandro casona)
Job (Leszek Kolakowski, Vladimír Zajíc, Jan Bílek)
Job Interviews (Petr Zelenka)
John Gabriel Borkman (Henrik Ibsen)
John Gabriel Borkman (Hendrik Ibsen)
Josefina (Vladislav Vančura)
Josefina (Vladislav Vančura)
Jsme s Vámi, buďte s Námi (10 let LiStOVáNí) ()
Jsou živi, zpívají (Jan Drda)
Julius Caesar (William Shakespeare)
Jurkovo dobrodružství (Josef Pehr)
K.H.B. 2011 (život a dílo Karla Havlíčka Borovského) (LiStOVáNí)
Kabaret (John Kander)
Kačátko (N. Gěrnětová - T. Gurevičová)
Káčátko (Gornetová-Gurevičová)
Kádrobaret (Boris Jachnin, Ivan Pilný)
Kakadu (Karel František Tománek, Jiří Havelka)
Kalifornská mlha (Stephen Sachs)
Kalinový háj (A. Kornejčuk)
Kam běžíš, koníčku? (Rada Moskovová)
Kamenný kvítek (Sergej Prokofjev)
Kamenný kvítek (Vladimír Frank)
Karel - táta vlasti (Petr Hašek, Helena Kebrtová)
Karlštejn (Vítězslav Novák)
Karneval zvířat (Barbora Látalová a kol.)
Kašpar Hauser - dítě Evropy (Jan Vedral)
Kašpárčí průvod (loutkohra JD, děti a další...)
Kašpárek a ježibaba (Jiří Žáček)
Kašpárek partyzánem (R. Kučera)
Kašpárek v pekle (Jiří Žáček)
Kašpárek v rohlíku (David Dvořák)
Kašpárek v rohlíku - Dneska to roztočíme (David Dvořák a Zdeněk Jecelín)
Kašpárek v rohlíku 2 / Kašpárek navždy (David Dvořák a kol.)
Kašpárek vaří živou vodu (František Čech)
Kašpárek, Honza a zakletá princezna (Jan Jílek)
Kat a blázen (Jiří Voskovec & Jan Werrich, Jaroslav Ježek)
Káťa a pavouk (Eva Jílková, Ladislav Huml)
Káťa Kabanová (Leoš Janáček)
Kateřina Veliká (G. B. Shaw)
Kati (Martin McDonagh)
Kauza Kafka ()
Kavkazské pohádky (Divadlo Kvelb)
Kazisvět (David Košťák, Jan Holec)
Každý podzimní večer (Ivan Pejčev)
Kde kukačka hnízdo má (Dale Wasserman)
Kdes to byl(a) dnes v noci (Alan Ayckbourn)
Kdo byl Šimšon? (Boris Jachnin)
Kdo čítá v žitě (Čtenářský deník aneb Od koho to opíšu?)
Kdo hledá najde (A. N. Ostrovskij)
Kdo je tady ředitel? (Lars von Trier)
Kdo se bojí můry chmůry (Pavel Šrut)
Kdo zachrání kovboje? (Frank D. Gilroy)
Když Isadora tančila (Martin Sherman)
Když léto přihrává (Fráňa Šrámek)
Když rozkvete akát (V. Vinnikov)
Kiss me kate (Cole Porter)
Kivá cadla (David Lindsay-Abaire)
Klíčovou dírkou (Joe Orton)
Klimentová, Slavický, Kunovský ()
Knězovy děti (Mate Matišić)
Kniha džungle (Rudyard Kipling - Dagmar a Václav Martincovi)
Kníže Igor (A. P. Borodin)
Kocour (Marek Menšík, Sláva Zubkov)
Kocour v botách (Zdeněk Jecelín)
Kocour v botách ()
Kocourkov (O. Sekora – R. Bellan)
Kocourova zahrada (Jan Jirků a Marek Matějka)
Kočičí hra (István Örkény)
Kočka ve vile (Jiří Poch)
Koho tlačí bota (Georgij Mdivani)
Kolébka (Alois Jirásek)
Koledování (Jiří Žáček)
Koledování (Jiří Žáček)
Kolombíno, Pierot žárlí! / Theatro Pantomissimo ()
Komedianti (Ruggiero Leoncavallo)
Komedianti (Ruggiero Leoncavallo)
Komedianti * / José Cura (Ruggiero Leoncavallo)
Komedie dell´arte ()
Komedie omylů (William Shakespeare)
Komedie plná omylů (William Shakespeare)
Komunismus (Viliam Klimáček)
Koncert (Hermann Bahr)
Koncert absolventů konzervatoře ()
Koncert baletní školy ()
Koncert baletní školy a baletu Jihočeského divadla ()
Koncert José Cury s orchestrem opery JD ()
Koncert operních melodií ()
Koncert orchestru JD a ZUŠ B. Jeremiáše ()
Koncert orchestru opery Jihočeského divadla ()
Koncert sboru opery Jihočeského divadla ()
Koncert sboru opery Jihočeského divadla ()
Koncert sólistů opery JD s pianem ()
Koncert tří generací ()
Konec masopusta ()
Konec masopustu (Josef Topol)
Konec prokrastinace ()
Koníček Hrbáček (Petr Jeršov)
Konvář politik (L. Holberg - Z. Endris)
Koorzování ()
Kořeny (Arnold Wesker)
Kouzelná flétna (Wolfgang Amadeus Mozart)
Kouzelná flétna (Wolfgang Amadeus Mozart)
Kouzelná flétna (Wolfgang Amadeus Mozart)
Kouzelná flétna (La Pellegrina / W. A. Mozart)
Kouzelná flétna (Wolfgang Amadeus Mozart)
Kouzelná flétna / Městské divadlo Pasov (W. A. Mozart)
Kouzelná galoše (G. Matvějev)
Kouzelná galoše (G. Matvějev)
Kouzelná lampa Aladinova (Saša Lichý)
Kouzelník Tom Kiks (Ateliér VDN, JAMU)
Kouzelný ostrov ()
Kouzla a dítě ()
Koza Dereza (J. Bartuška)
Kozí mléko (J. Skalka)
Krakonošův klobouk (Božena Šimková)
Král duchů a Třeštil aneb Jak zkrotit nelidu (Ferdinand Raimund )
Král Jan (Friedrich Dürrenmatt)
Král Jan (Friedrich Dürrenmatt)
Král jelenem (Carlo Gozzi)
Král Lear (William Shakespeare)
Králík, králíček (Coline Serreau)
Královna hadů (Zdeněk Jecelín)
Královna loutek (J. Bayer)
Královská cesta (Theater Handgemenge (Německo))
Krása nesmírná (Mikuláš Malhocký)
Krása nevídaná (Jevgenij Speranskij)
Kráska a zvíře (František Hrubín)
Kráska a zvíře (Nina Vangeli a Václav Martinec)
Kráska a zvíře (Emil Hlobil)
Kráska a zvíře (Béla Kéri Nagy - Tomáš Vondrovic)
Kráska a zvíře (František Hrubín)
Kráska a zvíře (František Hrubín)
Kráska z Leenane (Martin McDonagh)
Krásná Helena (Jacques Offenbach)
Krásná Helena (Jacques Offenbach)
Krátká spojení (Vladislava Fekete)
Krčma pod zeleným stromem (Peter Kováčik)
Krejcarová opera (Bertolt Brecht)
Kremelský orloj (N. Pogodin)
Kreutzerova sonáta (Lev Nikolajevič Tolstoj)
Krev (Sergi Belbel)
Kristýna (P. Géraldy)
Kritická noc (Florian Leopold Gassmann)
Krize na nebi (E. Linklater)
Kronikáři (David Hlaváč, Helena Kebrtová, David Košťák)
Kruh (W. S. Maugham)
Krumlovská romance (František Kožík)
Krumlovská romance (František Kožík)
Krútňava (Eugen Suchoň)
Krvavá svatba (Federico García Lorca)
Krvavá svatba (Federico García Lorca)
Krysař (A. Hisch)
Kryštof Best of Akustic Tour (Richard Krajčo)
Křehká rovnováha (Edward Albee)
Křesadlo (H. Ch. Andersen, M. Pavlík)
Křesadlo (Milan Pavlík - H. Ch. Andersen)
Křesadlo (M. Pavlík - H. Ch. Andersen)
Křest ohněm (Ernö Urbán)
Křídový kruh (Alexander Zemlinsky)
Křišťálová noc (František Hrubín)
Kubula a Kuba Kubikula (Vladislav Vančura)
Kubula a Kuba Kubikula (V. Vančura - P. Štefanová)
Kudy kam? (Ota Šafránek)
Kufr strýce Tobiáše (Pavel Grym)
Kupec benátský (William Shakespeare)
Kupec benátský (William Shakespeare)
Kupec benátský (William Shakespeare)
Kurz dramatické tvorby ()
Kurz múzického herectví ()
Kvartet (Heiner Muller)
Kyslílk (Ivan Vyrypajev)
Kytice (J. Suchý - K. J. Erben - F. Havlík)
Kytice (Jiří Suchý - Karel Jaromír Erben - Ferdinand Havlík)
Kytice (Karel Jaromír Erben)
La Bohème (Giacomo Puccini)
LA ŠKOLA ()
La Traviata (Giuseppe Verdi)
La Traviata (Giuseppe Verdi)
La Traviata (Giuseppe Verdi)
La Traviata (Giuseppe Verdi)
La traviata (Giuseppe Verdi)
Labutí jezero (Petr Iljič Čajkovskij)
Labutí jezero (P. I. Čajkovskij - A. Egerházi)
Labutí jezero (Petr Iljič Čajkovskij)
Labutí jezero (Petr Iljič Čajkovskij)
Labutí jezero (Petr Iljič Čajkovskij)
Labutí jezero (P. I. Čajkovskij - A. Egerházi)
Lajka vzhůru letí (David Košťák)
Lakomá Barka (Jan Werich, Michal Bartoník)
Lakomec (Molière)
Lakomec (J. B. Molliére)
Lakomec (J. B. Moliere)
Láska ke třem pomerančům ()
Lásky hra osudná (Bratři Čapkové)
Lásky hra osudná (Bratři Čapkové)
Lazebník Sevillský (Gioacchino Rossini)
Lazebník sevillský (Gioacchino Rossini)
Lazebník sevillský (Gioacchino Rossini)
Lazebník sevillský (Gioacchino Rossini)
Lazebník sevillský (Gioacchino Rossini)
Ledová královna (H. Ch. Andersen, Š. Kavanová)
Ledový ples (Jihočeské divadlo - Hockey club Mountfield)
Legenda H+Z (Jiří Hanzelka, Miroslav Zikmund)
Legenda o řece (Anatolij Kuzněcov)
Lekník + Coppélia (M. Brož, L. Délibes)
Lenka Dusilová a hosté ()
Leonce a Lena (Georg Büchner)
Les (A. N. Ostrovskij)
Les (A. N. Ostrovskij)
Les bras de mer (Yann Tiersen)
Lesní kvítek (Petros Martirosjan)
Lesní panna (Josef Kajetán Tyl)
Lest a láska (Josef Haydn)
Lest a láska (Joseph Haydn)
Létající princezna (Saša Lichý)
Letní vosy nás štípou už i v listopadu (Ivan Vyrypajev)
Léto (Fráňa Šrámek)
Léto (Roman Weingarten)
Léto (Fráňa Šrámek)
Letokruhy (Divadlo Continuo)
Lev na náměstí (I. Erenburg)
Lhářka (Maurice Hennequin)
Libuše (Bedřich Smetana)
Libuše (Bedřich Smetana)
Liják (P. Petrovic)
Limonádový Joe (Jiří Brdečka - Jan Rychlík - Vlastimil Hála)
LiStOVáNí (Benoit Duteurtre)
LiStOVáNí (Torey Hayden)
LiStOVáNí (Mikäel Ollivier)
LiStOVáNí ()
LiStOVáNí (Ernest Hemingway)
LiStOVáNí (Grégoire Delacourt)
LiStOVáNí (Jerzy Kosinski )
LiStOVáNí (C. D. Payne)
LiStOVáNí (Mark Haddon)
LiStOVáNí (Arnošt Lustig)
LiStOVáNí (Nick Cave)
LiStOVáNí (Markéta Baňková)
LiStOVáNí (Mariusz Szczygieł)
LiStOVáNí (Marie Doležalová)
LiStOVáNí (Andy Mulligan)
LiStOVáNí (Jamie Thomson)
LiStOVáNí (Michal Viewegh)
LiStOVáNí (Jiří Hájíček)
LiStOVáNí (Miloš Urban )
LiStOVáNí ()
LiStOVáNí (Tomáš Poláček)
LiStOVáNí (Jonas Karlsson)
LiStOVáNí (Elvira Lindo )
LiStOVáNí (Kari Hotakainen)
LiStOVáNí (Stephen Clarke)
LiStOVáNí (Lidmila Kábrtová)
LiStOVáNí (Maria Semple)
LiStOVáNí (Dušan Taragel, Jozef Gertli Danglár )
LiStOVáNí (Luis Sepúlveda)
LiStOVáNí (Tore Renberg)
LiStOVáNí (Dan Brown)
LiStOVáNí (Ján Uličiansky)
LiStOVáNí (kolektiv autorů)
LiStoVáNí (Jiří Trnka )
LiStOVáNí / Co jsem to proboha udělal? (Robert Fulghum)
Lišák Volpone (Ben Jonson)
Lišák Volpone (Ben Jonson)
LIška a hrozny (Guilherme Figuereido)
Liška a hrozny (Guilherme Figueiredo)
Lišky, dobrou noc! (Igor Rusnák)
Lištičky (Lillian Hellmanová)
Lízinka (A. Tomasová)
Lofter aneb Ztracená tvář (Günther Weisenborn)
Loňského léta v Čulimsku (Alexandr Vampilov)
Louis a Louisa (David Gieselmann a Klaus Schumacher)
Loupežníci na chlumu ()
Loupežnická a policejní pohádka (Karel Čapek)
Loupežnická historie (Pavel Grym)
Loupežník (Karel Čapek)
Louskáček (Petr Iljič Čajkovskij)
Louskáček (Attila Egerházi, Petr Iljič Čajkovskij)
Loutky do vany! ()
Lov na losa (Michal Walczak)
Lovili rybáři (Malý furiant)
Lucerna (Alois Jirásek)
Lucerna (Alois Jirásek)
Lucerna (Alois Jirásek)
Lucerna (Alois Jirásek)
Lucerna (Alois Jirásek)
Lucerna (Alois Jirásek)
Lucerna (Alois Jirásek)
Lucie z Lammermooru (Gaetano Donizetti)
Luisa Miller (Giuseppe Verdi)
Lumpacivagabundus (J. Nestroy)
Lup (Joe Orton)
Lysistrata (Aristofanes)
M. D. Rettigová (A. Jirásek)
M. O. M. (V. Sojka)
Macbeth (Giuseppe Verdi )
Macbeth (William Shakespeare)
Macbeth (Giuseppe Verdi)
MacBeth 3D ()
Madame Butterfly (Giacomo Puccini)
Madame Butterfly (Giacomo Puccini)
Madame Butterfly (Giacomo Puccini)
Madame Butterfly (Giacomo Puccini)
Madame Butterfly (Giacomo Puccini)
Madame Favart (Jacques Offenbach)
Madame Sant-Gené (V. Sardou)
Maďarské tance, Rozladěné, Sussan ()
Mademoiselle Löwenzorn (Ulrich Becher)
Magnificat / Hudba srdce (Bach & Cura)
Maja (Marina Carr)
Maják, Šťastná sedma (J. Kosina, M. Hojdys, M. Vacek, V. Vašut)
Majálesové Rozladěné ()
Majálesový Kafka ()
Majálesový koncert ()
Majitelé klíčů (Milan Kundera)
Majorka Barbora (George Bernard Shaw)
Makar Dúrrava (A. Kornejčuk)
Makový květ (D. S. Merežkovskij)
Malá čarodějnice (O. Preussler)
Malá noční inventura (Miroslav Horníček)
Malá noční Mozartiana (Wolfgang Amadeus Mozart)
Malá Ondina (Jean Giraudoux)
Malá smrt (SKUTR)
Malé divadlo ve fotografii ()
Malované na skle (Ernest Bryll a Kateřina Gartnerová)
Mam`zelle Nitouche (Florimond Hervé)
Mam`zelle Nitouche (Florimond Hervé)
Mam´zelle Nitouche (Florimond Hervé)
Mam´zelle Nitouche (Florimond Hervé)
Mam´zelle Nitouche (Florimond Hervé)
Mam´zelle Nitouche (Florimond Hervé)
Mandragora (Niccolo Machiavelli)
Mandragora (Niccolo Machiavelli)
Manon (Jules Émile Massenet)
Manon Lescaut (G. Puccini)
Manon Lescaut (Vítězslav Nezval)
Manon Lescaut (Vítězslav Nezval)
Manžel pro Opalu (John Patrick)
Maribel a podivná rodina (Miguel Mihura)
Marie Stuartovna (Friedrich Schiller)
Markéta Lazarová (Vladislav Vančura)
Marná opatrnost (L. F. Hérold)
Marná opatrnost (Louis Joseph Ferdinand Hérold John Lanchbery)
Marta (Friedrich Flotow)
Marta (Friedrich von Flotow)
Maruška a Duch Vánoc (Zdeněk Jecelín)
Maryša (Alois a Vilém Mrštíkové)
Maryša (Alois a Vilém Mrštíkové)
Maryša (Alois a Vilém Mrštíkové)
Mastičkář ()
Mášenka (A. N. Afinogenov)
Mášenka a medvěd (G. Landau)
Mášenka a medvěd (G. Landau - I. Pilný)
Mášenka a medvěd (Genadij Landau)
Maškaráda, Polovecké tance, Hirošima (Adam Chačaturjan, A. Borodin, Wiliam Bukový)
Maškarní ples (Giuseppe Verdi)
Maškarní ples (Giuseppe Verdi)
Matčina kuráž (G. Tabori)
Matiné s Labutím jezerem ()
Matka (Karel Čapek )
Matka (Karel Čapek)
Matka (Karel Čapek)
Matka kuráž a její děti (Bertolt Brecht)
Mauglí (Rudyard Kipling)
Mauglí (Rudyard Kipling - Jiří Středa)
Mazlíček (J. Snížek)
Med ve vlasech (Jiří Suchý)
Medea (J. Benda)
Medvídek Pú (A. Milno - M. Veselá)
Medvídek Ťupínek (Jan Wilkowski - Markéta Schartová)
MERDETOUR aneb LiStOVáNí se Stephenem Clarkem! ()
Merlin, Artuš a Morgana (Michal Bartoník)
Měšťáci (M. Gorkij)
Mezi nebem a zemí (L. Třebický a kolektiv)
Míček Flíček (Jan Malík)
Míček Flíček (Dr. Jan Malík)
Míček flíček (Jan Malík)
Mignon (Ambroise Thomas)
Mikádo (William S. Gilbert & Arthur Sullivan)
Mikula a Mikulka (Hans Christian Andersen)
Mikuláš Aleš (J. Janovský)
Mikuláš Dačický z Heslova (Miloš Machek)
Miláček (Guy de Maupassant)
Milenci z Kiosku (Vítězslav Nezval)
Milostná tajemství ()
Milostné dopisy (Albert Ramsdell Gurney Jr.)
Milovaní nemilovaní (F. Muriac)
Miraldilina (Carlo Goldoni)
Mirandolina (Sergej Vasilenko)
Misantrop (Martin Crimp)
Missa brevis C dur (Korunovační mše) (W. A. Mozart)
Mistr a Žák / SKUTR, Praha ()
Mistři (Račo Stojanov)
Míša a pejsek (Jan Wilkowski)
Míša a pejsek (Jan Wilkowski)
Mladá garda (A. Fadějev - N. P. Ochlopkov)
Mnoho povyku pro nic (William Shakespeare)
Mnoho povyku pro nic (William Shakespeare)
Mnoho povyku pro nic (William Shakespeare)
Mnoho povyku pro nic (William Shakespeare)
Mobil (Sergi Belbel)
Móda a divadlo ()
Modrá růže (G. Dusík)
Modrý pták (M. Maeterlinck)
Modří koně na rudé trávě (Michail Šatrov)
MOMO (Mirka Eliášová)
Monserat (E. Robles)
Mordová rokle (M. Stehlík)
Mořský car (M. Marková)
MOZ-ART (Jiří Kylián - Attila Egerházi / W. A. Mozart)
Mozart ve vašich rukou ()
Možná je na střeše kůň (Jiří Šotola)
Možná přijde i prezident! ()
Mravenec a slon (Pidivadlo a VOŠ herecká)
Mrazík (Divadlo Polárka)
Mrzák inishmaanský (Martin McDonagh)
Mše D dur (Antonín Dvořák)
Můj báječný rozvod (Geraldine Aron)
Můj příběh: 9:58 (U. Bolt)
Mullingarovské ÁNTRÉ ()
Musearium (Ivan Pilný)
Musica bohemica ()
Muzikál je, když... ()
Muzikálový kokteil ( Divadlo Andreja Bagara v Nitre)
Múzy na vodě ()
Múzy na vodě ()
Múzy na vodě ()
Múzy na vodě ()
Muž na talíři (Jaroslav Dietl)
Muž sedmi sester (Martin Glaser / Olga Šubrtová)
My fair lady (G. B. Shaw / F. Loewe)
My fair lady (Frederick Loewe)
My se vlka nebojíme (Ivo Fisher)
Na druhý pohled (Stephan Lack)
Na konci chodby (D. F. Slepjanová)
Na letním bytě (J. Štolba)
Na princeznu na ženichy (Věra Provazníková, František Husák)
Na scénu! (Attila Egerházi, Mário Radačovský)
Na správné adrese (Marc Camoletti)
Na tý louce zelený (Jaroslav Beneš)
Na velké cestě (Anton Pavlovič Čechov)
Nabídka kostýmů ()
Nabucco (Divadlo J. K. Tyla Plzeň / Giuseppe Verdi)
Nahý mezi vlky (Bruno Apitz - Jiří Žák)
Náměstíčko (Carlo Goldoni)
Napálený kapitán (Florilli - Searamuccia)
Nápoj lásky (Gaetano Donizetti)
Nápoj lásky (Gaetano Donizetti)
Nápoj lásky (Max Christian Feiler)
Napoleón z Doubku (Jaromír Sypal)
Naši furianti (Ladislav Stroupežnický)
Naši furianti (Ladislav Stroupežnický)
Naši furianti (Ladislav Stroupežnický)
Naši furianti (Ladislav Stroupežnický)
Ne, ničeho nelituji ()
Nebe na zemi (Voskovec a Werich)
Nebe na zemi ()
Nebezpečné vztahy (Christopher Hampton)
Nebezpečný experiment (A. C. Doyle)
Nebudulínek (J. Pehr, J. Lada, D. Štětinová)
Něco za něco (William Shakespeare)
Neděle jako v blázinci (Valentin Katajev)
Nedělní workshop herectví ()
Neen-Ya (Václav Kuneš)
Nehoda (Jaroslav Dietl)
Nejsem Eiffelovka (Ecaterina Oproiu)
Nejznámější ()
Neklidné stáří (Leonid Rachmanov)
Neklidné stáří (I. Rachmanov)
Neklidné štěstí (Píseň tajgy) (J. S. Miljutin)
Nelidská země (F. de Curei)
Nemilovaná (Adolf Rudnicki)
Není Filip jako Filip (Oscar Wilde)
Není nad Ferdu (Jose Kaláb)
Neobyčejné přátelství (Jaromír Sypal)
Neočekávaný host (Agatha Christie)
Neotesánek / Budulínek / O Palečkovi ()
Nepřátelé (M. Gorkij)
Neřež ()
Nestárnoucí melodie (J. Kosina, M. Hojdys)
Netopýr (Johann Strauss II)
Netopýr (Johann Strauss)
Netopýr (Johann Strauss)
Netopýr (Johann Strauss)
Neviditelný (Boris Jachnin na motivy H. G. Wellse)
Neviditelný nepřítel (MUDr. L. Mühlstein)
Nezmaři ()
Než kohout zazpívá (Ivan Bukovčan)
Nežerte Clinta Eastwooda (Divadlo Neškvor)
Nežili jsme pro sebe (Konstantin Simonov)
Něžná (Fjodor Michajlovič Dostojevskij)
Nic se nestalo (O. a S. Krejčovi, Z. Mašek)
Nížina (Eugen d`Albert)
No comment! (Šauoch Ibrahim)
NOC DIVADEL / divadlo otevřeno veřejnosti ()
NOC DIVADEL 2014 ()
NOC DIVADEL 2015 ()
NOC DIVADEL 2016 ()
Noc na Karlštejně (Jaroslav Vrchlický)
Noc pastýřů (Josef Bouček)
Noc v Benátkách (Johann Strauss II.)
Noční host (Ludvík Aškenázy)
Noční můra (Cyril Campion)
Noční návštěva (Ivan Pilný)
Norma (Vincenzo Bellini)
Nová generace / Hudební ratolesti ()
Novoroční galakoncert ()
Novoroční koncert (Ludwig van Beethoven)
Nože ve slepicích (David Harrower)
Nyní a navždy (Mario De Rose / Attila Egerházi)
Nyní a navždy / Sedlák kavalír (Mario De Rose / Pietro Mascagni )
O čarodějnici Dzonokwe (Simona Chalupová)
O černém klobouku a duhovém míči (Pavel Vašíček)
O červené chaloupce ()
O domečku na kopečku (S. Maršak)
O DVANÁCTI MĚSÍČKÁCH (DIVADLO NESLYŠÍM)
O dvou klaunech (Zdeněk Říha)
O jednom malém ježkovi (Petr Hašek )
O líných strašidlech čili Poklad ve mlýně (Vladimír Čort)
O myších a lidech (John Steinbeck)
O myších a lidech (John Steinbeck)
O myších a lidech (John Steinbeck)
O pejskovi a kočičce (Josef Čapek)
O pejskovi a kočičce (J. Čapek - J. Kaliba)
O princezně a sedmi bohatýrech (František Pavlíček)
O princezně s ozvěnou ()
O princi Bajajovi ()
O pyšné base (V. Cinybuk)
O rozmazlené Pamele (M. Kolář)
O slunečné panence ()
O Slunečníku, Měsíčníku a Větrníku (B. Němcová, J. Jílek)
O Slunečníku, Měsíčníku a Větrníku ()
O SMOLÍČKOVI (Katedra nonverbálního a komediálního divadla HAMU Praha)
O strašně uplakané princezně (Jiří Bártek)
O stvoření světa / Teatro Tatro, Slovensko ()
O Šimonu řezbářovi a panu králi (F. Markup)
O Šípkové Růžence ()
O Šípkové Růžence (Jan Jílek)
O šípkové Růžence (B. Schvaigstill)
O třech prasátkách a zubatým vlkovi (Jiří Bártek)
O veliké řepě a další pohádky ze Špalíčku (František Hrubín)
O velkém Ivanovi (S. Preobraženskij, S. Obrazcov)
O Vendulce a Vitouškovi (Jaromír Sypal)
O zatoulaném kotěti (Josef Hiršal)
O zlaté rybce ()
O zlém sněhuláku (E. Skálová)
Oberon (Pavel Vranický)
Obr! Brrr… (David Dvořák)
Očištění (Petr Zelenka)
Odcházení (Václav Havel)
Odcházení - pietní akce (Václav Havel)
Ohlasy kůrů andělských ()
Ohnivá hranice (J. Klíma)
Ohnivá show "GOOD LUCK" (Appokeluybse fireshow (Rakousko))
Ohňostroj (Paul Burkhard)
Oidipús (Sofoklés)
Okuliare Eltona Johna (David Farr)
Oldřich a Božena (František Hrubín)
Oldřich a Božena (František Hrubín)
Oldřich a Božena (Matěj Kopecký)
Ondřej Puklice (Boh. Janoušek)
Opera Jihočeského divadla v IGY ()
Operománie (Smetana / Dvořák)
Opona! (Maria Goos)
Optimistická tragedie (Vsevolod Višněvskij)
Optimistická tragédie (A. Cholminov)
Orfeus v podsvětí (Jacques Offenbach)
Orfeus v podsvětí (Jacques Offenbach)
Osamělé večery Dory N. (Milena Štráfeldová)
Osiřelý západ (Martin McDonagh)
Osm žen (Robert Thomas)
Osm žen (Robert Thomas)
Osmnáctiletý (Roger-Fernand)
Ostrov pokladů (R. L. Stevenson)
Osud (Leoš Janáček)
Otec (Alois Jirásek)
Otello (Giuseppe Verdi)
Otello (Giuseppe Verdi)
OTESÁNEK (DIVADLO KVELB)
Otevírací noc ATELIÉRu 3D a nových prostor JD ()
Othello (Jan Hanuš)
Othello (William Shakespeare)
Othello (William Shakespeare)
Paganini (Franz Lehár)
Painted Rainbow (J. Sibelius)
Palackého třída 27 (F. F. Šamberk)
Paličova dcera (Josef Kajetán Tyl)
Paličova dcera (Josef Kajetán Tyl)
Pan Biedermann a žháři (Max Frisch)
Pan Franc ze zámku (Matěj Kopecký - J. Janovský)
Pane, vy jste vdova! (Miloš Macourek, Václav Vorlíček)
Panenské sliby (Aleksander Fredro)
Paní Marjánka, Matka pluku (Josef Kajetán Tyl)
Papírová komedie (K. Horák)
Paramisa (Pavel Petr Procházka)
Parcela pro Jakuba III. (Milena Brůhová)
Parta brusiče Karhana (Vašek Káňa)
Pas de trois (A. Egerházi, M. De Rose, P. Šporcl)
Pasáček vepřů (Šárka Kavanová)
Past na myši (Agatha Christie)
Past na myši (Agatha Christie)
Patálie s pomníkem (T. Svatopluk - J. Kubát)
Pavoučí hostina / Čtvero ročních dob (Albert Roussel / Antonio Vivaldi)
Peer Gynt (Edvard Grieg)
Peer Gynt (Henryk Ibsen)
Pekelně se šprtej! (Ivan Pilný, Jan Plánský)
Pekelně se šprtej! II. (Ivan Pilný - Jiří Bártek)
Pekelně se šprtej! III. (Ivan Pilný, Jiří Bártek a kol.)
Peklo v hotelu Westminster (Ray Cooney)
Pepina (R. Stolz)
Perfect days (Liz Lochhead)
Periférie (František Langer)
Perikles (William Shakespeare)
Perly panny Serafínky (Rudolf Piskáček)
PERNÍKOVÁ CHALOUPKA (DIVADLO DRAK)
Perníková chaloupka (M. Stehlík)
Perníková chaloupka (René Levínský)
Perníková chaloupka (Jiří Šponar a kol.)
Perníková chaloupka (Zdeněk Říha)
Perníková chaloupka (J. Velický)
Perníková chaloupka (DIVADLO DRAK - Hradec Králové)
Perverze (Tomáš Vůjtek)
Pes baskervillský (A. C. Doyle)
Péťa a vlk / O Zlatovlásce (Sergej Prokofjev / Oskar Nedbal)
Péťa a vlk, Malá noční hudba, Divadlo za branou (S. Prokofjev, W. A. Mozart, B. Martinů)
Petr Bende & band ()
Petr Zuska Projekt (Petr Zuska)
Petrolejové lampy (Jaroslav Havlíček, Martin Velíšek, Ivan Rajmont)
Petruška (Igor Stravinskij)
Petruška a baba Jaga (Věra Provazníková)
Piková dáma (P. I. Čajkovskij)
Pimpiráti (Oldřich Augusta, Ladislav Dvořák)
Pinokio (Theater im Hof Bozen (Itálie))
Pinokiova dobrodružství (Carlo Collodi)
Pionýrský šátek (S. Michalkov)
Pipi (Divadlo Piki ze Slovenska)
Píseň písní ()
Plamen Prokopiev a jeho hosté ()
Plameny Paříže (B. V. Asafjev)
Platon Krečet (Alexandr Kornejčuk)
Platon Krečet (A. Kornejčuk)
Platonov (Anton Pavlovič Čechov)
Play Fracasse (T. Gautier)
Plesová setkání / Šeherezáda (Frederick Chopin / Nikolaj Rimskij-Korsakov)
Plešatá zpěvačka (Eugene Ionesco)
Plná polní lásky (Milan Novák)
Plukovník chce spát (G. Webster - M. Macourek)
Plynová lampa (P. Hamilton)
Počítej, počítej pohádky (Jiří Středa)
Podezřelá osoba (B. Nusič)
Podivín (Antonín Dvořák, Leoš Janáček - Attila Egerházi)
Podivné příběhy pana Pimpána (Radok - Tesařová)
Podivný pár (Neil Simon)
Podivuhodná dobrodružství Edudanta a Francimora (K. Poláček - J. Z. Novák)
Podivuhodný mandarín, Viktorka (Béla Bartók, Zbyněk Vostřák)
Podivuhodný příběh ctnostné ženy z Efesu (Guilherme Figueiredo)
Podzimní píseň (O. Starý)
Pohádka o Honzíkovi (Oskar Nedbal)
Pohádka o Honzovi (Oskar Nedbal)
Pohádka Ó modré nebe (Helios Theater a Antia Michaelis, DE)
Pohádka o písmenkách (O. D. Batěk)
Pohádka o písmenkách (O. D. Batěk)
Pohádka o Plaváčkovi ()
Pohádka o princezně, která slzy do klína sypala (Jiří Středa)
Pohádka o princezně, která slzy do klína sypala (Jiří Středa)
Pohádka o Šetkovi (Studio Damúza)
Pohádka o zlaté rybce (R. Kučera)
Pohádka perníková chaloupka / TEArTR RAJDO, Mlázovy ()
Pohádky Karla Čapka (V. Hartl)
Pohádky Karla Čapka (Karel Čapek, V. Hartl)
Pohádky na draka (Iva Peřinová)
Pohádky na draka (Iva Peřinová)
Pohádky pana Pohádky (Jiří Středa)
Pohádky pana Pohádky (Jiří Středa)
Pohádky pana Pohádky (J. Středa)
Pohádky pro kocoura (Jiří Středa - Marie Majerová)
Pohádky z abecedy (Vladimír Břichnáč)
Pohádky z Fimfára (Jan Werich)
Pohádky z klobouku (M. Pavlík)
Pohani (Anna Jablonská)
Pohyblivé obrázky (Hanka Voříšková, Helena a Jiří Vedralovi)
Poker face (Petr Kolečko)
Poklad baby mračenice (Ladislav Dvorský)
Pokus o létání (Jordan Radičkov)
Poloostrovy vánoční (Osvald Zahradník)
Polská krev (Oskar Nedbal)
Polská krev (Oskar Nedbal)
Polská krev (Oskar Nedbal)
Polská krev (Oskar Nedbal)
Polská krev (Oskar Nedbal)
Polská krev (Oskar Nedbal)
Polyeuktos (Pierre Corneille)
Pomozte svému divadlu ()
Popelka (Sergej Prokofjev)
Popelka (Jiří Chmelař a Jana Klatovská)
Popelka (Marie Holková)
Popelka (O. Lichardová, M. Lokvencová)
Popelka (Sergej Prokofjev)
Popelka (Sergej Prokofjev)
Popelka (La Cenerentola) (Gioachino Rossini)
Popelka...z krejčovského salónu (Petr Hašek )
Poprask (Carlo Goldoni)
Poprask na laguně (Carlo Goldoni)
Poprask na laguně (Carlo Goldoni)
Porgy a Bess (George Gershwin)
Portugálie (Zoltán Egressy)
Posel (Viktor Dyk)
Poslední (Maxim Gorkij)
Poslední muž (F. X. Svoboda)
Poslední večeře (Pavel Trtílek)
POSOUSEDSKU 2016 ()
POSOUSEDSKU 2017 ()
Postilión z Lonjumeau (Adolf Charles Adam)
Pošťácká pohádka (Jindřich Feld)
Pošťácká pohádka (Jindřich Feld podle Karla Čapka)
Potopené kameny (Ilo Mosašvili)
Poutníci do Mekky (Christoph Willibald Gluck)
Povídání o pejskovi a kočičce (Josef Čapek)
Povídky (A. Egerházi, J. Kodet, O. K. Tangen)
Povídky z Vídeňského lesa (Ödön von Horváth)
Pozdní láska (A. N. Ostrovskij)
Pozdvižení v Efesu (Iša Krejčí)
Pozor, zde straší! (Ivan Pilný)
Prababička Mouretová (J. Sarment)
Praštěné pohádky (Ludvík Aškenazy)
Pravé poledne (Neil LaBute)
Prezidentky (Werner Schwab)
Princezna Majdalénka (Ján Romanovský)
Princezna Pampeliška (Jaroslav Kvapil)
Princezna Pampeliška (Jaroslav Kvapil)
Princezna Pampeliška (Jaroslav Kvapil)
Princezna se zlatou hvězdou na čele (K. M. Walló)
Princezna se zlatou hvězdou na čele (Božena Němcová)
Princezna Turandot (Gozzi - Schiller)
Princezna z Mandávie (Jaromír Sypal)
Princezna z Mandávie (Jaromír Sypal)
Princezna Žofinka a drak Dynamit (Olga Friedrichová)
Proces (A. V. Suchovo-Kobylin)
Proč bychom se netěšili ()
Proč prasátko nezpívá (J. Reithmayer)
Prodaná nevěsta (Bedřich Smetana)
Prodaná nevěsta (Bedřich Smetana)
Prodaná nevěsta (Bedřich Smetana)
Prodaná nevěsta (Bedrřich Smetana)
Prodaná nevěsta (Bedřich Smetana)
Prodaná nevěsta (Bedřich Smetana)
Prodaná nevěsta (Bedřich Smetana)
Prodaná nevěsta (Bedřich Smetana)
Profesor v pekle (S. Razov)
Profilový večer opery JD ()
Prohlídka divadelních dílen v Novém Vrátě s workshopem ()
Projížďka po Ganze (vypravěčka Nathalie le Boucher)
Prorok Ilja (Tadeusz Slobodzianek)
Pruhované tričko (Jiří Žáček)
Pryč z Mullingaru (John Patrick Shanley)
Přednáška Archa naděje ()
Představení KATI zrušeno! (POZOR !)
Představení KAZISVĚT zrušeno! (POZOR!)
Předvánoční vystoupení baletní školy (Divadelní advent)
Překroč svůj stín (Osvald Zahradník)
Přelom (Boris Andrejevič Lavreněv)
Přepodivný příběh ctnostné ženy z Efesu (Guilherme Figueiredo)
Příběh trosečníků Patrie ()
Příběhy obyčejného šílenství (Petr Zelenka)
Příhody lišky Bystroušky (Leoš Janáček)
Příhody lišky Bystroušky (Leoš Janáček)
Příhody lišky Bystroušky (Leoš Janáček)
Příležitost dělá zloděje (Gioacchino Rossini)
Příliš štědrý večer (Vratislav Blažek)
Případ Adam a Eva (Rudi Strahl)
Přísaha (Milan Jariš)
Přisámbůh! (Robert Askins)
Psohlavci (Karel Kovařovic)
Psohlavci (Karel Kovařovic)
Ptáčník (Carl Zeller)
Ptáčník (Carl Zeller)
Ptáčník (Carl Zeller)
Pták Ohnivák (Igor Stravinskij)
Pták Ohnivák a lišák Zorro (Zdeněk Jecelín)
Pták Ohnivák a liška Ryška (Jiří Středa)
Pták Ohnivák a liška Ryška (Jiří Středa)
Půlnoční mše (Peter Karvaš)
Půlnoční vlak (Arnold Ridley)
Půlnoční vlak (Arnold Ridley)
Punťa a Kiki (Jiří Bártek)
Pygmalion (G. B. Shaw)
Pygmalión (G. B. Shaw)
Pýcha a předsudek (Jane Austenová, James Maxwell, Alan Stanford)
Pyšná princezna ()
Pytlák (Albert Lortzing)
Quijote! (M. de Cervantes, Z. Jecelín, H. Kebrtová)
R.U.R. (Karel Čapek)
Racek (Anton Pavlovič Čechov)
Racek (A. P. Čechov)
Racek (A. P. Čechov)
Rád to někdo horké? (Na námět scénáře Billyho Wildera a I. A. L. Diamonda napsal Pavel Palouš)
Radniční ples města České Budějovice a Jihočeského divadla ()
Radovanovy radovánky (Zdeněk Svěrák - Jiří Jelínek)
Radúz a Mahulena (Julius Zeyer)
Radúz a Mahulena (Julius Zeyer)
Radúz a Mahulena (Josef Suk)
Radúz a Mahulena (Julius Zeyer)
Radúz a Mahulena (Julius Zeyer)
Radúz a Mahulena / Balada o námořníkovi (Josef Suk / Zdeněk Křížek)
Rajská komedie (Isidor Štok)
Rakovinu nevyléčíš (LiStOVáNí / Denis Leary)
Ray Cooney / 2 + 2 = 5 (Dny slovenské kultury / Divadlo Andreja Bagara Nitra)
Rendez-vous s paní Operetou ()
Reportáž psaná na oprátce (Julius Fučík)
Requiem (W. A. Mozart)
Revizor (N. V. Gogol)
Rigoletto (Giuseppe Verdi)
Rigoletto (Giuseppe Verdi)
Rigoletto (Giuseppe Verdi)
Rigoletto (Giuseppe Verdi)
Rigoletto (Giuseppe Verdi)
Rigoletto (Giuseppe Verdi)
Rigoletto (Giuseppe Verdi)
Rigoletto (Giuseppe Verdi)
Rigoletto (Giuseppe Verdi)
Rigoletto (Giuseppe Verdi)
Robin Hood (Martin Glaser, Olga Šubrtová)
Rocky IX (Buchty a loutky)
Rodina (I. Popov)
Rodinná vojna (F. F. Šemberk)
Rok na vsi (Alois a Vilém Mrštíkové, Břetislav Rychlík)
Romance pro křídlovku (Miloš Vacek)
Romantické ÁNTRÉ ()
Romantikové (Edmond Rostand)
Romeo a Julie (William Shakespeare)
Romeo a Julie (Sergej Prokofjev)
Romeo a Julie (William Shakespeare)
Romeo a Julie (Attila Egerházi, Sergej Prokofjev)
Romeo a Julie (William Shakespeare)
Romeo a Julie (Attila Egerházi, Sergej Prokofjev)
Ronja, dcera loupežníka (Astrid Lindgrenová - Helena Sýkorová)
Rose Marie (Rudolf Friml / Herbert Stothart)
Rose Mary (Rudolf Friml)
Rozbitý džbán (Heinrich von Kleist)
Rozbitý džbán (N. Kleist)
Rozkošná příhoda (J. Gilbert)
Rozmarné léto (Vladislav Vančura)
Rozrušená země (Michail Šolochov)
Rozsudek Vyneste Sami (Georgi Danajlov)
Rukavička (Marcela Truxová-Dvořáková)
Run Through (P. Glass, J. Cage)
Rusalka (Antonín Dvořák)
Rusalka (Antonín Dvořák)
Rusalka (Antonín Dvořák)
Rusalka (Antonín Dvořák)
Rusalka (Antonín Dvořák)
Rusalka (Antonín Dvořák)
Rusalka (Antonín Dvořák)
Rusalka (Antonín Dvořák)
Rusalka (Antonín Dvořák)
Rusalka (Antonín Dvořák)
Rusalka (Antonín Dvořák )
Rusalka (Antonín Dvořák)
Ruská otázka (K. Simonov)
Ruy Blas (V. Hugo)
Řecké pašije (Bohuslav Martinů)
Řemeslníci (Line Knutzon )
Římské noci (Franco D´Alessandro)
S koníčkem přes hory a doly (Divadlo Polárka, Brno)
Sajns fikšn (Marian Palla)
Salsa ÁNTRÉ ()
Samota (Alois Jirásek)
Saturnin (Zdeněk Jirotka - Jan Jirků)
Sávitrí (Divadlo Líseň)
Se srdcem divno hrát (Alfred de Musset)
Se srdcem divno hrát (Alfred de Musset)
Sedlák Kavalír / Komedianti (Pietro Mascagni / Ruggero Leoncavallo)
Sedm žen na krku (Claude Magnier)
Sedmero krkavců (Pavel Trtílek)
Selská láska (Miloslav Stehlík)
Sen noci svatojánské (William Shakespeare)
Sen noci svatojánské (William Shakespeare)
Sen noci svatojánské (William Shakespeare)
Sen noci svatojánské (William Shakespeare)
Sen noci svatojánské (Felix Mendelssohn-Bartholdy)
Sen noci svatojánské (William Shakespeare)
Sen noci svatojánské (William Shakespeare)
Sen noci svatojánské (Felix Mendelssohn-Bartholdy)
Sen noci svatojánské (William Shakespeare)
Sen o motýlích křídlech (Šauoch Ibrahim)
Sestry (Dmitrij Borisovič Kabalevskij)
Sestup Orfeův (Tennessee Williams)
Sešli se tři a stalo se (PTP)
Setkání před betlémem (Teátr Víti Marčíka)
Setkání s Dionýsem (I. Pilný a kol.)
Setkání s mládím (A. Arbuzov)
Sever proti Jihu ()
Sex noci svatojánské (Woody Allen)
Shakespeare & Stravinskij ()
Shakespeare v Hollywoodu (Ken Ludwig)
Shakespearovské siluety (Petr Iljič Čajkovskij)
Shakespearovské siluety (Petr Iljič Čajkovskij)
Shakespearovy Sonety (Martin Hilský)
Sicilská komedie (Luigi Pirandello)
Signor Kartáč (Gioacchino Rossini)
Signor Kartáč (G. Rossini)
Signorina Gioventu / Nikotina (Vítězslav Novák)
Síla osudu (La forza del destino) (Giuseppe Verdi)
Síla osudu (La forza del destino) (Giuseppe Verdi)
Silvestrovské hudební GALA ()
Silvestrovské hudební gala II ()
Simion Výtažník (LiStOVáNí / Pétru Cimpoesu)
Simone Boccanegra (Giuseppe Verdi)
Skandál v obrazárně (Václav Jelínek)
Skapinova šibalství (J. B. Moliére)
SKUTR ÁNTRÉ ()
Slaměná židle (Sue Glover)
Slaměný klobouk (Labiche - Martin)
Slaměný klobouk (Labiche a Martin + Voskovec & Werich + Jaroslav Ježek)
Sláva (V. Gusev)
Slavnostní večer ()
Slavnostní večer o.p.s. Ovečka ()
Slepice (Nikolaj Koljada)
Slepice a kostelník (J. Zrotel)
Slovácká princezna (Rudolf Piskáček)
Slovanské tance (Antonín Dvořák)
Slovanské tance (Antonín Dvořák)
Slovanské tance (Antonín Dvořák)
Sluha a tři mušketýři (Jiří Středa)
Sluha dvou pánů (Carlo Goldoni)
Sluha dvou pánů (Carlo Goldoni)
Sluha dvou pánů (Carlo Goldoni)
Sluha dvou pánů (Carlo Goldoni)
Sluneční chlapec (Maxim Asenov)
Smějte se s námi (Josef Becker)
Smile (Lidia Wos)
Smrt obchodního cestujícího (Arthur Miller)
Smutek sluší Elektře (E. O´Neill)
Sňatková podvodnice (Oldřich Daněk)
Sněhurka (Marie Tůmová - Jan Kámal)
Sněhurka a sedm trpaslíků (I. Studený / M. Peschík / B. Vaďura / D. Cody)
Soročinský jarmark (Juchvid - Rjabov)
Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách (Jess Winfield, Adam Long, Daniel Singer)
Soudné sestry (Terry Pratchett, Stephen Briggs)
Soutěžní večer (Jiří Bártek)
Soutěžní večer (Jiří Bártek)
Soutěžní večer (Jiří Bártek)
Spící krasavice (Petr Iljič Čajkovskij)
Srdce v bouři (M. Blegovič)
Stambulská růže (L. Fall)
Stará dáma vaří jed (LiStOVáNí / Arto Paasilinna)
Stará dobrá kapela (Jiří Hubač)
Stará historie (Julius Zeyer)
Starší syn (Alexandr Vampilov)
Starý kameník - večer v klubu (František Husák)
Starý ženich (Karel Bendl)
Staří mistři (Thomas Bernhard)
Steelfordův objev (Oldřich Daněk)
Sto dukátů za Juana (Zdeněk Petr)
Sto roků prázdnin (T. Jarkovský, J. Vašíček)
Stopařův průvodce po galaxii (LiStOVáNí)
Strakonický dudák (Josef Kajetán Tyl)
Strakonický dudák (Josef Kajetán Tyl)
Strakonický dudák (Josef Kajetán Tyl)
Strakonický dudák (Josef Kajetán Tyl)
Strakonický dudák (Josef Kajetán Tyl)
Strakonický dudák (Josef Kajetán Tyl)
Strakonický dudák (Josef Kajetán Tyl)
Strašidelné povídky (Dětské studio Malého divadla)
Strašlivá sudba Sira Simona (Oscar Wilde - J. Z. Novák)
Strašpytýlek (František Nepil)
Strauss revue (Johann Strauss)
Strauss revue (Johann Strauss)
Stredná Európa Ťa miluje (Divadlo SkRAT Bratislava / Dušan Vicen)
Stromy umírají vstoje (Alejandro Casona)
Strouha (Leonid Leonov - Marie Voříšková)
Strýček Váňa (Anton Pavlovič Čechov)
Střeček (Antonio Spadavekkia)
Stříbrná pláň ()
Studený Chameleón (Ensemble Opera Diversa)
Sůl nad zlato (Vladimír Zajíc)
Sůl nad zlato (Bedřich Svatoň)
Sůl nad zlato (Jan Jílek)
Sultán z Tillereinu (Ch. Raudsepp)
Svatá Jana (George Bernard Shaw)
Svatá Kabala (Michail Bulgakov)
Svatba jako řemen (Zdeněk Mahler)
Svatba Krečinského (A. V. Suchovo-Kobylin)
Svatba Krečinského (A. V. Suchovo-Kobylin)
Svatba pod deštníky /Třetí zvonění/ (V. Štěch)
Svatba sňatkového podvodníka (Oldřich Daněk)
Svatba v malinovce (B. Alexandrov)
Sváteční koncert - Mesiáš 2009 (G.F.Händel)
Svěcení jara / Čarodějná láska (Igor Stravinskij / Manuel de Falla)
Svědomí ()
Sylvie (A. R. Gurney Jr.)
Šárka (Zdeněk Fibich)
Šelma sedlák (Antonín Dvořák)
Šílená princezna (Flaminio Scala)
Šípková Růženka (Fr. Hrubín - L. Burešová)
Škola základ života (Jaroslav Žák)
Šlamastyka s měsícem (Ludvík Aškenazy)
Špalíček (Bohuslav Martinů)
Šťastná žena (M. Trigerov)
Šťastný návrat (Jiří Kosina - Milan Hojdys)
Šťastný věk (C. A. Puget)
Štěně nebo špenát (Divadlo Drak)
Štika v rybníce (K. Stanislav, J. Čipera)
Šťovík, pečené brambory (Zoltán Egressy)
Šťovík, pečené brambory - scénické čtení (Zoltán Egressy)
Šumař na střeše (Jerry Bock)
Švanda dudák (Jaromír Weinberger)
Švandovo divadlo / Žebrácká opera (Václav Havel)
Švec Kopýtko a kačer Kvak (Kornel Makuszyňski)
Ta třetí (V. Krylov)
Tabákový kapitán (Nikolaj Aďujev)
Tábor ve sluneční zátoce (Jaroslav Foglar)
Tady je Krakonošovo (Konrád Popel)
Tahle strašidla (Eduardo de Filippo)
Tajemství (Bedřich Smetana)
Tajemství (Bedřich Smetana)
Tajemství (Bedřich Smetana)
Tajemství (Bedřich Smetana)
Tajemství starého domu (Divadlo Tarakonov i Roza)
Tajemství zlatého klíčku (E. Borisovová)
Tajné manželství (Domenico Cimarosa)
Tak povídej! (Jiří Středa)
Tak trochu básník (Eugen O`Neill)
Taková láska (Pavel Kohout)
Taková ženská na krku (Georges Feydeau)
Talisman (Johann Nepomuk Nestroy)
Talisman (N. J. Nestroy)
Talking bodies (Loose, J. Funk, Voughem, J. Cage, J. S. Bach)
Tanec nad pláčem (Peter Zvon)
Taneček panny Márinky (L. Ascher)
Taneční delikatesy ()
Taneční hodiny pro starší a pokročilé (Bohumil Hrabal)
Taneční hodiny pro starší a pokročilé (Bohumil Hrabal)
Taneční workshop pro děti s taneční skupinou Zawirowania ()
Tartuffe (J. B. Moliere)
Tartuffe (Jean Baptiste Moliére)
Tartuffe (J. B. Moliére)
Táta dlouhán (Rudolf Piskáček)
Tělo mluví (Sláva Zubkov)
Téměř dokonalá láska (Nicole Moeller)
Ten náš betlém (Pavel Petr Procházka)
Teremin (Petr Zelenka)
Terminátor a já (Divadlo Tramtárie)
Testosteron (Andrzej Saramonowicz)
Testosterón (Andrzej Saramonowicz)
Tetřev hlušec (S. Krzyvoszevski)
Těžká Barbora (Jaroslav Ježek - Jří Voskovec - Jan Werich)
Těžká Barbora ()
Těžkej nářez (Thomas Baum)
Théâtre de l’Imprévu / Operation Romeo ()
Thyl Ulenspiegel (Grigorij Gorin)
Tinka (I. Křešnička)
Tlustý anděl z Rouenu (G. de Maupassant)
Tlustý prase (Neil LaBute)
Tmavomodrý svět (Jaroslav Ježek)
To jsem z toho Woody Allen (Woody Allen)
Tobiáš (Z. Florián)
Tom Sawyer (M. Twain, T. Jarkovský, J. Vašíček)
Tomáš Becket aneb Čest Boží (Jean Anouilh)
Tonny jede rybařit (M. Bradell)
Tosca (Giacomo Puccini)
Tosca (Giacomo Puccini)
Tosca (Giacomo Puccini)
Tosca (Giacomo Puccini)
Tosca (Giacomo Puccini)
Touha po třech pomerančích (Jiří Jaroš)
Tradiční vánoční koncert ()
Tradiční Vánoční koncert ()
Tragická historie o doktoru Faustovi ()
Tramvaj do stanice Touha (Tennessee Williams)
Tramvaj do stanice touha (Tennessee Williams)
Tribunál (Andrej Marajenok)
Trojč(t)ení 2015 ()
Trojč(t)ení 2016 ()
Trojč(t)ení 2017 ()
Troubadour (Giuseppe Verdi)
Trubadúr (Giuseppe Verdi)
Trubadúr (Giuseppe Verdi)
Trubadúr (Giuseppe Verdi)
Trubadúr (Giuseppe Verdi)
Trubadúr (Giuseppe Verdi)
Třetí přání (Vratislav Blažek)
Třetí sestra (Pavel Kohout)
Třetí zvonění (Václav Štěch)
Tři čarodějnice (D. Bartůňková)
Tři dámy s pistolí (Karl Wittlinger)
Tři medvíďata (M. Disman)
Tři mušketýři (Alexandre Dumas)
Tři mušketýři (Alexandre Dumas)
Tři mušketýři (Dumas - Planchon)
Tři muži na špatné adrese (Luigi Lunari)
Tři pohádky na věšáku (Jiří Středa)
Tři pohádky ze skříně (Jiří Středa)
Tři prasátka (Zdeněk Říha)
Tři přání (Jurij Jelisejev)
Tři sestry (Anton Pavlovič Čechov)
Tři sestry (Anton Pavlovič Čechov)
Tři sestry (Anton Pavlovič Čechov)
Tři tlouštíci (Jurij Karlovič Oleša)
Tři veteráni (Jan Werich - Josef Krofta)
Tři volavčí péra (František Pavlíček)
Tři zlaté vlasy děda Vševěda (Věra Provazníková)
Tři zlaté vlasy děda Vševěda (František Pavlíček)
Tři zlaté vlasy děda Vševěda (František Pavlíček)
Tři zlaté vlasy děda Vševěda (Karel Jaromír Erben)
Tři zlaté vlasy děda Vševěda (Suchardová)
Třicet stříbrných (H. Fast)
Tulák (Rudolf Piskáček)
Tulák (Rudolf Piskáček)
Ťululum (Georges Feydeau)
TURNÉ V HAJZLU (LiStOVáNí / C. D. Payne)
TUŽBA (D. KLIMEŠOVÁ, A. SYNKOVÁ)
Tvrdé palice + V studni (Antonín Dvořák, Vilém Blodek)
Tvrdohlavá žena (Josef Kajetán Tyl)
Tvrdohlavá žena (Josef Kajetán Tyl )
Tydlidáš (Věra Provazníková)
Tygříček (Hana Januszewska)
Tygřík Petr (Hana Januszewská)
Tygřík Petr (Hana Januszewská)
U nás v Evropě: Na obědě u evropských rodin (LiStOVáNí / Markéta Hejkalová)
UBOHÝ CYRANO (Benefiční představení / Proutek o.s.)
Ucpanej systém (Irvine Welsh)
Úča musí pryč! (Lutz Hübner)
Úklady a láska (F. Schiller)
Úklady a láska (Friedrich Schiller)
Un Ballo (Maurice Ravel, Jiří Kylián)
Únos ze serailu (Wolfgang Amdeus Mozart)
Únos ze serailu (Wolfgang Amadeus Mozart)
Únos ze serailu (Wolfgang Amadeus Mozart)
Uprchlíci (Sergi Pompermayer)
Uprchlík (B. Hochwälder)
Úsměvné ÁNTRÉ ()
Úsměvy paní operety ()
Utajený koncert #1 ()
Utajený koncert #2 ()
Utajený koncert #3 ()
Utajený koncert #4 ()
Utajený koncert #5 ()
Utajený koncert #6 ()
Utěšitel (Martin Glaser, Olga Šubrtová)
Utrpení velkého románu (Ladislav Klíma - Lumír Tuček - Jan Hladký)
Už Adam a Eva (J. B. Priestley)
Už je tu zas (Timur Vermes )
V jámě lvové (Felix Mitterer)
V rozhodné chvíli (fronta) (Olexandr Kornijčuk)
V stejný čas za rok zas (Bernard Slade)
V. symfonie, Taras Bulba (Petr Iljič Čajkovskij, Leoš Janáček)
Vajgl (Jan Jirků - Adéla Balzerová)
Vajíčko (Félicien Marceau)
Valčík na rozloučenou (Laša Tabukašvili)
Valentin a Valentina (Michail Roščin)
Válka s mloky (Karel Čapek - Pavel Kohout)
Valmont (L. Vaculík - F. Schubert, P. Vasks)
Vánoce s Malým furiantem (divadelní advent)
Vánoce s Mozartem ()
Vánoce s Mozartem a Pavlicou ()
Vánoce se souborem Musica bohemica (Divadelní advent)
Vánoce za časů našich prababiček (Studio dell´ arte )
Vánoční abeceda (Šauoch Ibrahim)
Vánoční ÁNTRÉ ()
Vánoční koncert ()
Vánoční koncert ()
Vánoční koncert ()
Vánoční operní střípky s WeiLongem Taem a jeho hosty ()
Vánočníček (Šárka Kavanová)
Vassa Železnovová (M. Gorkij)
Vassa Železnovová (Maxim Gorkij)
Vdovy (Ákos Kertész)
Věc Makropulos (Karel Čapek)
Věc Makropulos (Karel Čapek)
Věc Makropulos (Karel Čapek)
Večer hraju já (A. Bondi)
Večer Jihočeského kvarteta ()
Večer s Petrem Šporclem (Klub přátel Jihočeského divadla)
Večer Saši Beňe a Lily Červené ()
Večer Tříkrálový (William Shakespeare)
Večer tříkrálový (William Shakespeare)
Večer tříkrálový (William Shakespeare)
Večer tříkrálový (William Shakespeare)
Večer tříkrálový (William Shakespeare)
Večer tříkrálový aneb Co kdo chce (William Shakespeare)
Věčně tvůj (Otto Zelenka)
Vějíř naší paní ()
Velbloud uchem jehly (František Langer)
Velká detektývská pohádka (Karel Čapek, Michal Bartoník)
Velký Ivan (S. Preobraženskij - S. Obrazcov)
Venkovské zpěvačky (Valentino Fioravanti)
Venkovské zpěvačky (Valentino Fioravanti)
Věno slečny Laury (Claude Magniér)
Veselá medvíďata (M. Polivanovová)
Veselá medvíďata (Marie Polivanová)
Veselá vdova (Franz Lehár)
Veselá vdova (Franz Lehár )
Veselé paničky Windsorské (William Shakespeare)
Veselé paničky windsorské (William Shakespeare)
Veselé paničky windsorské (William Shakespeare)
Veselé ženy Windsorské (Otto Nicolai)
Veselohra na mostě (Bohuslav Martinů)
Vídeňská romance (Johan Strauss)
Vincent van Gogh (Gordon Smith)
Vinobraní (Oskar Nedbal)
Vinobraní (Oskar Nedbal)
Višňový sad (A. P. Čechov)
Višňový sad (Anton Pavlovič Čechov)
VITA (Sinakt circoteatrodanza, IT)
Vítr a déšť (M. Hodge)
viva Ballet / Slavnostní galavečer baletu Jihočeského divadla ()
viva Ballet II / Slavnostní galavečer baletu Jihočeského divadla ()
Viva La Roma (Dundo Maroje)
VIVAT SHAKESPEARE! ()
Vlajky na věžích (Anton Sejmonovič Makarenko - Miloslav Stejhlík)
Vlci (Romain Rolland)
Vlk a hlad / Divadlo dobré kávy, Praha ()
Vlk, koza a kůzlátka (N. Medvedkinová)
Vlk, koza a kůzlátka (Jan Grabowski)
Vlk, koza a kůzlátka (Jan Grabowski)
Vlk, koza a kůzlátka (Jan Grabowski)
Vlk, koza a kůzlátka (N. V. Medvedkinová)
Vlk, koza a kůzlátka (Jan Grabowski)
Vodnická pohádka (Vladimír Břichnáč)
Vojna a mír (Lev Nikolajevič Tolstoj)
Vojnarka (Jiří František Novák)
Vojnarka (Alois Jirásek)
Vojnarka (Alois Jirásek)
Volá vás Tajmyr (K. Isajev - A. Galič)
Volný vítr (I. Dunajevskij)
Volný vítr (I. Dunajevskij)
Vrabčí hory (A. Simukov)
Vrabec v hrsti (A. Javorin)
Vrah Lidumil (Vercors)
Vrána vráně oči nevyklove (A. N. Ostrovskij)
Vražda na faře (Agatha Christie)
Vstanou noví bojovníci (Antonín Zápotocký - Jaroslav Nezval)
Všechno je v zahradě (Edward Albee)
Všechno jen do putyk a ženským (Francois Villon)
Všechno, co jste o divadle nikdy vědět nechtěli, ale my vám to stejně řekneme (Janek Lesák & Natálie Preslová)
Všichni moji synové (Arthur Miller)
Všichni moji synové (Arthur Miller)
Vyhnanci a vyděděnci (Tomáš Jarkovský a Jakub Vašíček)
Vysoké letní nebe (Miloslav Stehlík)
Výstřednosti slavíka (Tennessee Williams)
Vyvěste fangle (Suchý + Šlitr)
Vyzvání k tanci ()
Vzbouření na vsi (Lope de Vega)
Vzkříšení ()
Vzpomínka na Petra Hanuse ()
Vzpomínkový večer věnovaný Hedvice Tvrdé (Klub přátel Jihočeského divadla)
Vzpoura na lodi Mac Kay (H. Tank)
Yerma (Federico García Lorca)
Z cyklu Živě a zevnitř ()
Z pohádky do pohádky (Oskar Nedbal)
Z pohádky do pohádky (Oskar Nedbal)
Z pohádky do pohádky (Oskar Nedbal )
Z pohádky do pohádky (Oskar Nedbal)
Zabiják Joe (Tracy Letts)
Zač lidský život (Z. Němeček)
Začarovaný vůl (Jana Synková)
Začínáme žít (A. S. Makarenko)
Zahajovací ÁNTRÉ Ateliéru 3D a kavárny Kuloár ()
Zahajovací koncert sezóny 2003/2004 ()
Zahajovací koncert sezóny 2016/17 ()
Zahajovací koncert sezóny 2017/18 ()
Záhořanský hon (Alois Jirásek - František Kožík)
Zahradnice z lásky (W. A. Mozart )
Zaida (Wolfgang Amadeus Mozart)
Zakletý princ (Vojtěch Hřímalý)
Zámecký divadelní ples ()
Zase je betlémská noc (Divadelní advent)
Zásek (David Doubt)
Zasněný chodec / Jana z Arku (Gioacchino Rossini)
Zatmění (Divadlo Continuo)
Záviš z Falkenštejna (Vítězslav Hálek)
Zavolejte Jeevese (P. G. Wodehouse)
Zawirowania - Kudy dál? ()
Zázrak na louži (Milan Calábek)
Zdravý nemocný (J. B. Moliere)
Ze života hmyzu (Bratři Čapkové)
Ze života hmyzu (bratři Čapkové)
Země úsměvů (Franz Lehár)
Země úsměvů (Franz Lehár)
Země úsměvů (Franz Lehár)
Země úsměvů (Franz Lehár)
Zimní pohádka (William Shakespeare)
Zkouška na operu (Albert Lortzing)
Zkouška na operu/ Tanec čtyř vůní (A. Lortzing/ J. Haydn)
Zkrocení zlé ženy (William Shakespeare)
Zkrocení zlé ženy (William Shakespeare)
Zkrocení zlé ženy (William Shakespeare)
Zkrocení zlé ženy (William Shakespeare)
Zlatá antilopa (K. Królikowská - K. Mařík)
Zlatá antilopa (K. Królikowská)
Zlaté jezero (Ernest Thompson)
Zlatovláska (Josef Kainar)
Zlatovláska (Josef Kainar)
Zlatovláska (Josef Kainar)
Zlatý kočár (Leonid Leonov)
Zlatý kohoutek (A. N. Rimskij - Korsakov)
Zločin a trest (F. M. Dostojevskij)
Zlý jelen (Václav Kliment Klicpera)
Zlý jelen (Václav Kliment Klicpera)
Zmrtvýchvstání dědečka Kolomana (Petr Karvas)
Zorba (Kander Stein)
Zpívající Benátky (A. Hoffmeister)
Zpívám, tedy jsem (Jiří Untermüller)
Zpívání v dešti (B. Comden, A. Green & N. H. Brown, A. Freed)
Ztracená tvář (Günther Weisenborn)
Ztracená tvář (Günther Weisenborn)
Ztracené dopisy (I. L. Caragiale)
Ztratil se nám Punťa (Ivan Pilný)
Zuzana Vojířová (Jiří Pauer)
Zuzana Vojířová (Jiří Pauer)
Zvědavé slůně (N. Cassianová, L. Dvorský)
Zvěstování panně Marii (Paul Claudel)
Zvířátka a loupežníci (P. Novotný)
Zvířátka a Petrovští (Tereza Karpianus )
Zvíře (Příběh o klukovi, který promluvil) (LiStOVáNí / Torey Hayden)
Zvíře. Snad se smí říct spodní (Ewald Palmetshofer)
Zvonař (A. Coolen)
Zvoník u Matky Boží (Cesare Pugni)
Zvonky cornevillské (Robert Planquette)
Žába carevna (Konrád Popel)
Žabáci (Divadlo Líšeň)
Žabička (Gabriela Zapolska)
Žebrácká opera (Bertolt Brecht / Kurt Weill)
Žebrácká opera (Václav Havel)
Žebravý student (Karl Millöcker)
Žebravý student (Karel Millöcker)
Žena jako druh (Joanna Murray – Smith)
Ženich pro princeznu (Zdeněk Florián)
Ženitba (N. V. Gogol)
Ženitba (Bohuslav Martinů)
Ženitba (N. V. Gogol)
Ženitba (Nikolaj Vasilijevič Gogol)
Ženitba (N. V. Gogol)
Ženský boj (Václav Kliment Klicpera)
Ženský boj (Václav Kliment Klicpera)
Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em) (M. Glaser / O. Šubrtová)
Ženy na sněmu (Joachim Knauth)
Živá voda (K. J. Erben – Jan Jirků)
Živí a mrtví ()
Živnost paní Warrenové (George Bernard Shaw)
Živnost paní Warrenové (G. B. Shaw)
Život Galileiho (Bertolt Brecht)
Život začíná znova (V. Sobko)
Živý betlém / Úsvit ()
Živý obraz (Marius von Mayenburg)
Žižka z Trocnova (Josef Kajetán Tyl)
Žonglovací šou / Kejos Theater, Polsko ()
«1.01» (Dantzaz konpainia (Španělsko, San Sebastian))