3D ateliér: Letní dílny

Letní divadelní dílny 2019

Letos opět připravujeme „příjemňáky“ pro děti! Tak nazvali naše letní divadelní dílny loňští účastníci. Chcete-li, aby i vaše dítka zakusila zábavné divadelní tvoření, neváhejte a hlaste se.
Informace a přihlášky na vendula.kecova@jihoceskedivadlo.cz.
 


15. – 19. 7. 2019 
/ pro děti 8 - 12 let 

STRACHYCHICHICHI
Kdo se bojí, nesmí do lesa! Ale může přijít na naši letní divadelní dílnu. Čekají na vás strašidelné příběhy, galerie bubáků či tajemná zákoutí budovy Jihočeského divadla. Práce se světlem, se zvukem, s tělem, hlasem a prostorem. Zkusíme si, jak na divadle vytvořit napětí, které by se dalo krájet. / lektoři: Jana Wertigová a Michal Ston 


8. – 12. 7. 2019 
/ pro děti 5 - 7 let 

POHÁDKO Z PYTLE VEN! 
Svět, kde se může stát cokoli, ale důležité je být tam spolu. Umět se zachránit, užít si dobrodružství a radost ze hry. Být statečný a třeba bojovat s drakem. Prostě poznat zač je toho loket. Společně s lektorkami Martinou Lachmanovou a Janou Wertigovou prozkoumáme zákulisí Jihočeského divadla, a na jeho prknech si vyzkoušíme divadelní, výtvarné i hudební kejkle. 

Letní divadelní dílny 2018

FOTOGRAFIE KE STAŽENÍ

Co se děje v divadle, když se nehraje? A co dělají vaše děti, když nechodí do školy? Můžou přijít k nám do divadla, my jim ukážeme pěknej tyjátr!!!
I letos připravuje Ateliér 3D pro děti letní divadelní dílny vedené formou příměstských táborů, ve kterých se mohou setkat s herci, režiséry, výtvarníky a dalšími osobnostmi, které označujeme za komedianty.
Od 6. do 10. srpna 2018 si přijdou na své děti od 5 do 7 let. Otvíráme pro ně dílnu inspirovanou autorskou inscenací Jiřího Jelínka Bruncvík aneb Jak lev do znaku přišel, kterou uvádí od února Malé divadlo.
Dílna pro děti od 7 do 12 let se bude od 13. do 17. srpna 2018 tematicky točit nejen kolem divadelní „točny“, která letos slaví 60 let, ale také kolem vzniku divadelní inscenace a kolem všech profesí, které se na ní podílí.
V obou případech budou setkání probíhat denně od 8 do 16 hodin, cena za dítě je 2500Kč, cena zahrnuje vedle kurzovného také oběd a menší svačiny během dne, maximální počet účastníků v jedné dílně je 20 dětí. Přihlášky je možné posílat na vendula.kecova@jihoceskedivadlo.cz až do naplnění kapacity.

Letní divadelní dílny 2017
Během loňského léta poprvé uspořádal Ateliér 3D pětidenní divadelní dílnu pro děti od 7 let na téma Gulliverovy cesty. Dílna se konala v Malém divadle a vedly ji Vendula Kecová a Michala Piskačová spolu s herci Malého divadla Dankou Chroustovou, Petrem Hubíkem a Slávou Zubkovem. Děti si vyzkoušely práci s loutkou, ruchařsko-zvukařské principy anebo základy jevištního pohybu, to vše zarámované fantaskním příběhem Lemuela Gullivera, mořeplavce a ranhojiče. V letošním roce rozšiřujeme nabídku letních dílen i pro nejmenší děti.

DIVADELNÍ RADOVÁNKYChcete se ze všeho radovat a mít stále dobrou náladu? Připojte se k nám, veselý chlapec Radovan nás společně se svými přáteli vezme do kouzelného světa, kde je možné se radovat z každé maličkosti, i z toho, co se vám jindy zdá docela obyčejné a nudné…
Letní divadelní dílna pro nejmenší volně inspirovaná knížkou Zdeňka Svěráka a představením Malého divadla Radovanovy radovánky. 

Lektoři: Barbora Fuková, Michala Piskačová a herci Malého divadla
10. - 14. 7. 2017
denně od 8 do 16 hodin
Kapacita: 15 dětí od 5 do 7 let
Koná se v prostoru Jihočeského divadla
Cena včetně stravy: 2500 Kč

FANTÓM DIVADLA / Kam zmizel tajemný Fantom divadla? Podaří se nám jej společně najít a zachránit? K jeho nalezení budeme muset odhalit tajemství některých divadelních profesí a detailně prozkoumat zákulisí divadla. Letní divadelní dílna pro všechny odvážné děti, které mají chuť seznámit se s divadlem „od kuchyně“.

Lektoři: Vendula Kecová, Michala Piskačová a herci Malého divadla
7. - 11. 8. 2017 denně od 8 do 16 hodin
Kapacita: 15 dětí od 7 do 12 let
Koná se v prostoru Jihočeského divadla
Cena včetně stravy: 2500 Kč 

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů