Lednové Kupé Na Půdě zná své hosty

Tweetněte nás!

KUPÉ NA PŮDĚ / VOSTO5 S HOSTY

Fenomenální rozhlasový moderátor Pavel Pláteník spolu s noblesním sólistou Příbramského divadla v Příbrami Karlem Krautgartnerem přijíždějí ve svém mezinárodním expresu dotazů Na Půdu Jihočeského divadla. Do kupé k nim přisedají dva vzácní hosté a společně se vydávají plnou parou vpřed krajinou všetečných dotazů a pohotových odpovědí.

Hosty lednového vydání budou Martina Schlegelová, šéfka souboru činohry Jihočeského divadla a Stanislav Bednařík, generální manažer ČEZ Motor-u České Budějovice. Několik pár posledních vstupenek je k dostání ZDE

Martina Schlegelová 

Vystudovala dramaturgii a režii činoherního divadla na pražské DAMU. Už od studií se zajímala o současnou dramatiku a nezávislou scénu, až v roce 2006 zakotvila jako umělecká šéfka v LETÍ, se kterým ji spojuje právě „vášeň pro nové hry“. Pro Divadlo LETÍ nastudovala přes dvacet scénických skic a více než deset inscenací, z nichž nejvýraznější byly Bazén (bez vody), Zazděná (Mauerschau), Terminus, Zpověď masochisty nebo Olga (horrory z Hrádečku). Podílela se také na mezinárodním projektu Proti lásce, proti pokroku, proti demokracii, který LETÍ uvedlo ve spolupráci s Centrem současného umění DOX.

Stanislav Bednařík

Generální manažer českobudějovického hokejového klubu ČEZ Motor České Budějovice. 

Kupé v lese divadla VOSTO5 moderují Pavel Pláteník (Ondřej Cihlář) a Karel Krautgartner (Petr Prokop) již několik let ve vršovické kavárně Café v lese.
 


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů