Ateliér 3D: Repertoár

100 let Jihočeského divadla - Kabinet zázraků

/ výstava k výročí

Dělej, sdílej!

divadlo fórum
premiéra: 15. 2. 2019

Divadelní areál Bouda

/ Naděje pro příštích 100

Divadelní dílny

Jihočeskému divadlu je v tomto roce 100 let, ale nejen to, historická  budova Jihočeského divadla slaví 200 let, Malé divadlo 70 let, opera a balet 60 let samostatnosti souborů. Dost důvodů k výstavě o uctívaném i zatracovaném světě komediantů a jejich zázraků. V první části výstavy Vás v šesti aktech a čtyřech intermezzech seznámíme s klíčovými momenty stoleté budějovické divadelní historie a poté Vás pozveme za oponu - do interaktivního sálu, který přiblíží magický, okouzlující a fascinující svět divadla, kde lze cokoliv, protože všechno je jen jako. Nechte se překvapovat, nechte se (po)vznést, přijďte si představovat a z(a)koušet. 

 

K výstavě jsou připraveny také komentované prohlídky a divadelní dílny.

Další informace na stránkách Jihočeského muzea

Pro děti 8+

Vytvoření profilu na Facebooku: 2 minuty
Založení nového e-mailu: 1 minuta
Vytvoření účtu na Instagramu: 30 vteřin
Natočení videa na mobil: 15 vteřin
Umístění krátkého videa na sociální sítě: 5 - 10 vteřin 

Stačí čtyři minuty a můžeme se bavit! Natočit spolužáka o přestávce, založit mu profil a s vtipným komentářem vypustit do světa... Sranda! Co by se mohlo stát?! Kyberšikana je v dnešní době jedním z nejrozšířenějších sociálně patologických jevů ve většině základních škol. Jak se jí bránit? Kde hledat pomoc? Jak se s jejími následky vypořádat?

Interaktivně-vzdělávací divadelní představení využívající techniky divadla fórum. Společný projekt Malého divadla a Ateliéru 3D.

Co je KYBERŠIKANA, jak ji poznat, co s ní dělat a jak jí předcházet? Vice informací najdete zde.

Hrajeme na Mariánském náměstí v Českých Budějovicích od 21. 11. 2019

Divadelní areál Bouda je pilířem oslav jubilejního roku Jihočeského divadla. V historických souvislostech je Bouda symbolem velkých nadějí. Předcházela stavbě Národního divadla a v oblasti živého umění sehrála svoji nezastupitelnou roli. Chceme touto originální cestou připomenout, že nová divadelní budova měla na Mariánském náměstí vyrůst už v 60. letech minulého století. To se bohužel nepodařilo, což poznamenalo také Mariánské náměstí, které neplní dobře svou funkci veřejného prostoru. I toto je důležitým tématem, které chce projekt Bouda zdůraznit.

Prodej vstupenek od 1. 7. 2019

Jednorázová setkání, během kterých představují profesionální divadelní lektoři formou hry některé dramatické principy a postupy při vzniku divadelního představení. / termíny dle objednávky škol a skupin / délka 45 – 90 minut / pro děti od 3 do 18 let / konají se přímo ve školách, ve Studiu Ateliéru 3D anebo v historické budově JD / kapacita 20 - 30 osob / cena 60 – 80 Kč

Pro více informací kontaktujte paní Vendulu Kecovou -  tel.: 728 027 371, e-mail: vendula.kecova@jihoceskedivadlo.cz   

více > >více > >více > >více > >

Dny otevřených ateliérů

Herecký a muzikálový kurz 18/19

Interaktivní prohlídky divadla

Komentovaná prohlídka Jihočeského muzea

/ prohlídka

My taky máme DOA…to není diagnóza, to jsou Dny Otevřených Ateliérů v sobotu 13. 10. 2018 

Divadelní dílny, Hlinská Nové Vráto / 10:00 – 13:00 Nový šéf dílen Jan Polívka, scénograf evropského formátu, vás provede světem, ve kterém přichází na svět kulisy, dekorace i kostýmy pro inscenace Jihočeského divadla.

Studio A3D, Historická budova JD, bývalý divadelní klub, vchod od KD Slávie / 14:00 – 17:00 Otevření prostoru, který bude nově sloužit především jako zázemí programům Ateliéru 3D Jihočeského divadla. V rámci DOA připravujeme workshopy pro děti s lektorkou Sylwií Nowak, ukázky z celoročních programů, představení činnosti Ateliéru 3D a malé občerstvení.


Vstup zdarma

Přitahuje vás divadlo jako magnet? Chtěli byste se zblízka seznámit s obvyklými postupy při herecké, pěvecké, dramaturgické nebo režijní práci? To vše v profesionálním prostředí Jihočeského divadla? Nabízíme celoroční herecké a muzikálové kurzy, jejichž součástí je závěrečné veřejné vystoupení v prostoru JD. Lektorem kurzů je herec Jiří Untermüller, člen souboru činohry JD. Oba kurzy lze volně doplnit o 8 víkendových workshopů. 

Prohlídky prostor Jihočeského divadla spojené s úvodní hrou a odborným komentářem. / termíny dle objednávky škol a skupin / délka cca 90 min / kapacita 20 – 30 osob / cena 60 – 80 Kč

Pro více informací kontaktujte paní Vendulu Kecovou -  tel.:728 027 371, e-mail: vendula.kecova@jihoceskedivadlo.cz   

Komentovaná prohlídka Jihočeského muzea. Start v 15:30 u pokladny Jihočeského divadla. Provází Helena Stejskalová.

Délka 60 minut.

více > >více > >více > >více > >

Komentovaná procházka okolím Jihočeské vědecké knihovny („U Šutru“).

/ prohlídka

Kronikáři - koncert

premiéra: 29. 9. 2019

Kronikáři aneb Jak vzniká muzikál

KUPÉ NA PŮDĚ

/ divadlo VOSTO5 a hosté
premiéra: 21. 5. 2018

Zajímá vás historie budovy někdejšího Muzea dělnického revolučního hnutí? Chcete se dozvědět více o osudech soch v jeho sousedství? Během komentované procházky se společně pokusíme zrekonstruovat a vyprávět příběh kdysi významného, dnes spíše pozapomenutého místa.

Začátky u pokladny Jihočeského divadla ve dvou časech:

 • 15.00
 • 17.00

Délka 60 minut. Počet účastníků ve skupině je max. 30.

Vedou lektoři z ÚSTR (Ústav pro studium totalitních režimů)

Rezervace nutná.

Hlaváč, Hašek, Koblischková, Košťák

Víte, jak Kolumbus objevil Ameriku nebo jak vedla Johanka z Arku francouzské vojsko do boje? Co když to ale bylo trochu jinak, než jak nás to učili ve škole? Stručné dějiny světa v muzikálu.

Koncertní provedení muzikálu v úpravě pro dětské sbory.

Pořadí hudebních čísel

 • 1. Předehra - Listování 1
 • 2. Pravěká
 • 3. Matčina píseň
 • 4. Listování 2
 • 5. Řím
 • 6. Loď na druhý břeh
 • 7. Listování 3
 • 8. Vymítací píseň?
 • 9. Johanka vás povede
 • 10. Listování 4
 • 11. Námořnická (Nový svět, nový věk)
 • 12. Indiáni vs. Evropani
 • 13. Útěk napříč staletími
 • 14. Smysl dějin
 • 15. Bitva o Británii
 • 16. Poslání
 • 17. Finále - Každý krok tu nechá stopu

Sbory: Hlásek při ZŠ Dukelská (sbormistryně Ladislava Polická), BIGY sbor (sbormistryně Anna Voříšková), sbor při gymnáziu Česká (sbormistryně Ester Pitrunová), sbor Česko-anglického gymnázia (sbormistr Václav Žák)

Jediné uvedení: 29. září 2019 v KD Metropol.

90 min, 2 týmy, 4 úkoly a… tajemná odměna!

Podaří se nám vytvořit inscenační tým a zahrát jednu scénu z autorského muzikálu Kronikáři? Budete mít jedinečnou příležitost vyzkoušet si práci těch, kteří stojí za vznikem této inscenace, v níž spojily síly všechny soubory Jihočeského divadla.

Koncept: Vendula Kecová

Lektoři: Lucie Valenová a Petr Hubík / Určeno pro 1. stupeň ZŠ 

Fenomenální rozhlasový moderátor Pavel Pláteník spolu s noblesním sólistou Příbramského divadla v Příbrami Karlem Krautgartnerem přijíždějí ve svém mezinárodním expresu dotazů Na Půdu Jihočeského divadla. Do kupé k nim přisedají dva vzácní hosté a společně se vydávají plnou parou vpřed krajinou všetečných dotazů a pohotových odpovědí.

Kupé v lese divadla VOSTO5 moderují Pavel Pláteník (Ondřej Cihlář) a Karel Krautgartner (Petr Prokop) již několik let ve vršovické kavárně Café v lese. 

více > >více > >více > >více > >

Kurzy baletu pro dospělé

/ baletní kurzy

Kurzy pro děti

Kyberšikana

/ Dělej, sdílej!

Letní divadelní dílny 2019

KURZY BALETU PRO DOSPĚLÉ
pod vedením baletního mistra Sergeje Škalikova.

Od ledna 2019 probíhají pod záštitou Ateliéru 3D Jihočeského divadla v prostoru historické budovy Jihočeského divadla 

Tančí se každý týden do konce června kromě státních svátků, cena jednoho setkání po 90 minutách je 160 Kč na osobu, platí se po trimestrech na pokladně Jihočeského divadla hotově nebo kartou.

V každém z kurzů je ještě několik volných míst a od nové sezóny se můžete těšit na kurz pro úplné začátečníky.

Více info na atelier@jihoceskedivadlo.cz a na našem Facebooku.

ATELIÉR JUNIOR / Vydej se s námi na dobrodružnou cestu za divadlem prostřednictvím hry a příběhů. Našimi nástroji budou tělo, hlas a prostor. Budeme vstupovat do rolí, improvizovat a za pomoci naší fantazie tak můžeme představovat a proměňovat svět kolem nás. Ale taky budeme se budeme učit být tým, parta, která spolupracuje, je vnímavá ke všem svým členům, kteří „na sebe slyší“ a drží při sobě. / pro děti od 8 do 10 let / čtvrtek 15:30 – 17:45h / říjen – červen / Studio A3D / 8 – 12 dětí / cena: 1500 Kč za pololetí / lektorka: Jana Wertigová, divadelní lektorka a pedagožka

RECYKLOUTKA_STVOŘENÍ
/ Víte, jak rozžít kupu nepotřebných věcí určených do sběrného dvora? Liché ponožky, staré kartony, špunty, plastové láhve, obnošená trička nebo kartáčky na zuby? Každý takový předmět může v našem dramatickém ateliéru dostat novou, rovnou hlavní roli! Děti budou společně a pod vedením profesionální loutkoherečky připravovat malou “loutkárnu“, představení, ve kterém žádná role není vedlejší. / pro děti od 5 do 9 let / středa 16 – 17:30 / 8 – 15 dětí / říjen - červen / Studio A3D / cena: 1500 Kč za pololetí / lektorka Sylwia Nowak, polská herečka, absolventka divadelní akademie ve Varšavě

PIDIŠOU S ÁJINOU
/ Chcete, aby se vaše děti setkaly se základy angličtiny v útlém věku a osvojovaly si slovíčka i celé věty ve společnosti malých kamarádů, v prostředí divadla a skrze jednoduché hry, pohádky, říkadla nebo písničky? Přiveďte je za Ájinou, která s nimi připraví PIDIŠOU…/ pro děti od 3 do 5 let / pondělí 14 – 15 hod / říjen – červen / Studio A3D / cena 1200 Kč za pololetí / 8 – 10 dětí / lektorka: Sylwia Nowak, polská herečka a absolventka Divadelní akademie ve Varšavě

Dělej, sdílej! / inscenace divadla forum pro školy

Co je KYBERŠIKANA, jak ji poznat, co s ní dělat a jak jí předcházet.

PRO DĚTI:

Kyberšikana je, když někdo někomu schválně ubližuje, ponižuje ho nebo uráží a používá k tomu mobilní telefon nebo počítač. Na začátku to třeba vypadá úplně nevinně jako legrace, jenže postupně už je to legrace jenom pro toho, kdo ubližuje. Těch, kdo ubližují může být i víc a může být hodně těžké se bránit, ale a když se tomu nezabrání, může z toho být velký průšvih!
Když něco takového zažíváte anebo víte, že se to děje někomu blízko vás, MUSÍTE TO NĚKOMU ŘÍC!!! Když to řeknete, můžete pomoct anebo dokonce zabránit velikému neštěstí!
ŘEKNĚTE TO někomu dospělému: rodičům, učitelům anebo, když SE STYDÍTE NEBO BOJÍTE, můžete zavolat nebo napsat anonymně na LINKU BEZPEČÍ 116 111, www.linkabezpeci.cz

NEJHORŠÍ JE NEUDĚLAT NIC!! NNTB znamená NENECH TO BÝT, www.nntb.cz


 

Letos opět připravujeme „příjemňáky“ pro děti! Tak nazvali naše letní divadelní dílny loňští účastníci. Chcete-li, aby i vaše dítka zakusila zábavné divadelní tvoření, neváhejte a hlaste se.
Informace a přihlášky na vendula.kecova@jihoceskedivadlo.cz.
 


15. – 19. 7. 2019 
/ pro děti 8 - 12 let 

STRACHYCHICHICHI
Kdo se bojí, nesmí do lesa! Ale může přijít na naši letní divadelní dílnu. Čekají na vás strašidelné příběhy, galerie bubáků či tajemná zákoutí budovy Jihočeského divadla. Práce se světlem, se zvukem, s tělem, hlasem a prostorem. Zkusíme si, jak na divadle vytvořit napětí, které by se dalo krájet. / lektoři: Jana Wertigová a Michal Ston 


8. – 12. 7. 2019 
/ pro děti 5 - 7 let 

POHÁDKO Z PYTLE VEN! 
Svět, kde se může stát cokoli, ale důležité je být tam spolu. Umět se zachránit, užít si dobrodružství a radost ze hry. Být statečný a třeba bojovat s drakem. Prostě poznat zač je toho loket. Společně s lektorkami Martinou Lachmanovou a Janou Wertigovou prozkoumáme zákulisí Jihočeského divadla, a na jeho prknech si vyzkoušíme divadelní, výtvarné i hudební kejkle. 

více > >více > >více > >více > >

Noc s Andersenem / Při nejzazším moři

/ zážitkový program pro děti od 9 let

Politické procesy 50. let aneb Proč nesmíme zapomínat

/ PhDr. Petr Blažek, Ph.D.

Posousedsku 2019

sousedská slavnost

POTŘEBUJE ČESKO REFERENDUM?

NOC S ANDERSENEM / PŘI NEJZAZŠÍM MOŘI

29. 3. 17:00 - 30. 3. 10:00

Objevte s námi neznámé příběhy Hanse Christiana Andersena, zažijeme společně noc plnou divadelních kouzel a dobrodružství. 19. ročník evropského projektu, k němuž se podruhé připojí také Jihočeské divadlo prostřednictvím Ateliéru 3D a Malého divadla.

Letos se inspirujeme knížkou Při nejzazším moři, která zahrnuje nevydané původní české překlady sedmi příběhů Hanse Christiana Andersena z pozůstalosti překladatele Františka Fröhlicha, s doslovem Heleny Březinové a s ilustracemi Tomáše Profanta.

Malé divadlo, Hradební ul. v Českých Budějovicích pro 20 dětí od 9 let.
Cena 500 Kč za dítě.
Rezervace nutná na pokladně JD.
Bližší info na atelier@jihoceskedivadlo.cz.


***

Stejskalka a Široká počtvrté otevřou svou náruč, bez aut a beze spěchu. Zpomalte a zažijte s námi pouliční slavnost, rozžijte a zabydlete společně denně užívaný, sdílený veřejný prostor centra Českých Budějovic.

Těšit se můžete na vystoupení sborů českobudějovických škol (BIGY, Česko-anglického gymnázia, základní školy Dukelská), sboru opery Jihočeského divadla a dalších hudebníků, divadelníků nebo tanečníků. Letos se do programu zapojí Jihočeské muzeum komentovanou prohlídkou, Ústav pro studium totalitních režimů s komunitními procházkami, studenti Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity s fyzikální show, Alšova jihočeská galerie připravuje výtvarnou dílnu.

Organizátoři akce letos opět spolupracují na dobročinném obchůdku se Střediskem rané péče v Českých Budějovicích. Přijďte si do obchůdku koupit drobnou upomínku či něco dobrého k zakousnutí a podpořte tak děti s těžkým zrakovým postižením. Mimo to představí Ateliér 3D výstupy z celoročních divadelních kurzů Ateliér a zážitkový projekt Napříč divadelní Evropou, který připravuje Ateliér 3D s brněnským divadlem Polárka a Hradeckým divadlem Drak. Malé divadlo vás pozve do své divadelní maringotky u příležitosti 70. narozenin.

Program je určen široké veřejnosti, bude trvat od 14 do 22 hodin a vstup je zdarma.

Slavnost pořádá spolek Verbarium a Ateliér 3D Jihočeského divadla ve spolupráci mnoha dalších organizací a institucí. Akci podporuje Statutární město České Budějovice z programu Kulturní projekty.

Program:

Zlatý most
15:45 – 16:00 – Slavnostní otevření Maringotky Malého divadla16:00 – 20:00 – Maringotka Malého divadla - interaktivně zvuková instalace
k 70. výročí vzniku Malého divadla
16:00 – 19:00 – BudeCirkus, akrobacie, žonglování

před divadlem
14:00 – 19:00 – dobročinný obchůdek pro Středisko rané péče SPRP Č. Budějovice
14:00 – 18:00 – tvořivá dílna pro děti (pod vedením Jany Prašničkové)
14:00 – 14:20 – ŠKOORCH, ZŠ Dukelská (pod vedením Petra Peška)
14:20 – 14:45 – DPS Hlásek, ZŠ Dukelská (pod vedením Ladislavy Polické)
14:45 – 15:15 – Pěvecký sbor BIGY (pod vedením Anny Voříškové)
15:15 – 15:40 – Pěvecké vystoupení studentů Česko-anglického gymnázia (hudební doprovod Václav Žák)
18:00 – 18:30 – Václav Žák (violoncello) & Jana Urbanová (klavír)
16:00 – 18:00 – Alšova jihočeská galerie – Neuvěřitelný svět vynálezů - výtvarná dílna Ateliéru Alšovka
15:00 – 17:00 – Fyzika je síla - pokusy na vlastní kůži se studenty a pedagogy katedry aplikované fyziky a techniky Pedagogické fakulty JU
14:00 – 22:00 – Osvěžovna a chillout zóna Budvaru

Dobrá čajovna
15:00 – 16:00 – Divadelní dílna Ateliéru 3D – Bruncvík aneb Jak se státi hrdinou
20:00 – 20:30 – koncert Satori Zero (loop ambient)
20:30 – 22:00 – promítání filmu

křižovatka
14:00 – 18:00 – Info stánek Ateliéru 3D Start zážitkové hry Napříč divadelní Evropou
15:00 – 16:00 – Akademie rytířských umění A.K.A. – prezentace a workshop dětského ateliéru
17:00 – 18:00 – Wild Sticks – bubenická show a workshop
18:00 – 19:00 – BUDÍCI – Budějovická improvizační cílevědomá individua - improvizační hry

Klobouky K
14:00 – 20:00 – poradenství, sleva 10 % na nákup
17:00 – 19:00 – Kadeřnictví La Passion – masáž hlavy, poradenství

Café Široko
17:00 – 18:00 – Verbarium – Do slova a do písmene – vystoupení studentů rétoriky pod vedením J. N. Piskače
18:00 – 20:00 – CykloBudějovice – slavnostní vyhlášení vítězů Do práce na kole 2018
20:00 – 21:00 – koncert Whiny Bitches
21:00 – 22:00 – koncert PanSpace

Level Lounge and Café
14:00 – 22:00 – venkovní bar
19:00 – 20:00 – vystoupení hudební skupiny VraDr

Lékárna Medipont Plus s.r.o.
14:00 – 17:00 – měření krevního tlaku i tepové frekvence

Papírnictví Plojhar
15:00 – 18:00 – tvořivá SLIME dílna pro děti a jejich dospělé

Agátin svět
14:00 – 18:00 – dílna pro děti

Farkatéka
14:00 – 18:00 – ochutnávka vín

Komentovaná procházka okolím Jihočeské vědecké knihovny („U Šutru“)
Zajímá vás historie budovy někdejšího Muzea dělnického revolučního hnutí? Chcete se dozvědět více o osudech soch v jeho sousedství? Během komentované procházky se společně pokusíme zrekonstruovat a vyprávět příběh kdysi významného, dnes spíše pozapomenutého místa.
Provází lektoři z ÚSTR (Ústav pro studium totalitních režimů)
Start v 15:00 a 17:00 u pokladny Jihočeského divadla
Délka 60 minut. Počet účastníků ve skupině 30.
Rezervace nutná

Komentovaná prohlídka Jihočeského muzea
Start v 15:30 u pokladny Jihočeského divadla (provází Helena Stejskalová)
Délka 60 minut. Počet účastníků ve skupině 30.
Rezervace nutná

Divadelní dílna Ateliéru 3D – BRUNCVÍK aneb STRUČNÝ NÁVOD, JAK SE STÁTI HRDINOU
Co znamená být hrdina? Jaká je tvoje hrdinská vlastnost? Znáš někoho, kdo udělal hrdinský čin? Dílna o hrdinství, odvaze a statečnosti s autorskými písničkami z představení Malého divadla inspirovaná pověstí o statečném Bruncvíkovi a jeho dobrodružstvích.
Lektoři: Danka Ibragimová a Martin Dobíšek
Pro děti 5+
Na dvorku Dobré čajovny v 15:00
Rezervace nutná

Celý program je zdarma.
Projekt podporuje Statutární město České Budějovice. 

Nenechte si ujít mimořádně zajímavou debatu s předními ústavními právníky doc. Petrem Pithartem a prof. Janem Kyselou o Ústavě, přímé demokracii a smyslu Senátu.

Večerem bude provázet místopředseda Senátu Jiří Šesták.

více > >více > >více > >více > >

Rozsviťme demokracii

/ průvod k výročí 17. listopadu

Studio Bigy

Ukradený měsíc

/ nečekaný příběh
premiéra: 19. 6. 2019

Rozsviťme demokracii 2018

v sobotu 17. listopadu přesně v 17.11 vyjde průvod od historické budovy Jihočeského divadla přes Zátkovo nábřeží na Piaristické náměstí. Několik osobností veřejného života promluví ke shromážděným občanům. 

Dlouhodobý divadelní projekt ve spolupráci Biskupského gymnázia a Ateliéru 3D Jihočeského divadla. Celoroční kurz pro studenty gymnázia, kteří mají možnost si společně s divadelními profesionály vyzkoušet na vlastní kůži, jak se dělá divadlo. Součástí kurzu je veřejné vystoupení v prostoru JD. Stálé lektorky za JD: Dana Ibragimová a Michala Piskačová a jednorázově další profesionálové z divadla.

Ludvík Aškenazy

Závěrečná ukázka z celoročního hereckého kurzu Ateliéru 3D Jihočeského divadla pod vedením Jiřího Untermüllera

Nikoho z lidí nenapadne, že se vlastně Měsíc také někdy musí vykoupat, aby byl čistý, lesklý a zářivý. Jen dva uličníci z vesnice Zelená Kupka, Filip a Vavřinec, na to přišli, a právě do těch by to nikdo neřekl. Už také proto, že lidé nevěří ničemu, co se nepřihodilo zrovna jim.

Zveme Vás na neobvyklou výpravu. Nejprve k rybníku Rákosníku, a nemyslete si, že je to jen obyčejný rybník u vesnice Zelená Kupka kousek od kopce Doutnáče. Od rybníka totiž vede přímá linka na… ano, na náš věrný satelit – Měsíc! Řídíme se itinerářem, který zapsal v roce 1956 Ludvík Aškenazy do dvou novel, a tím přispěl nejen k literatuře pro děti, ale také k žánru sci-fi. A tak se mohlo stát, že zablácené boty Filipa a Vavřince se dotkly měsíčního povrchu dřív, než tak učinil Neil Armstrong (1969), a uličníci se proletěli kosmem dřív, než tak učinil Jurij Gagarin (1962).

Hrají účastníci hereckého kurzu 2018/19 Ateliéru 3D Jihočeského divadla Neli Folbrechtová, Lucie Horelicová, Radka Janišová, Radka Jedličková, Salome Klimešová, Zuzana Kovářová, Nina Mocová, Lenka Saiková, Samuel Fořt a Matyáš Kořan.

Uvádíme na Studiové scéně Jihočeského divadla Na Půdě.

více > >více > >více > >
© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů