Z vašich ohlasů
Vložte ohlas

Koncert baletní školy, 5. 6. 2017

Dobrý den, chci touto cestou, nejen jako divák, poděkovat za krásný zážitek při představení baletní školičky Jihočeského divadla. Jako rodič jedné malé baletky chci velice poděkovat Jihočeskému divadlu za možnost rozvíjet dětskou duši v oblasti baletu a vést tak děti k lásce k umění. Vím sama, neboť jsem profesí pedagog, jak náročná je to práce. Proto chci velice vyzdvihnout trpělivost a profesionalitu, jak pedagogickou, tak uměleckou, pana Mgr. Sergeje Škalikova. 

Radka Šulistová s rodinou

27. 6. 2016

Představení baletní školy již zde bylo vychváleno ostatními přispěvateli, proto se zmíním o jiné věci. Koupil jsem si vloni 2DVD s ukázkami z hodin prof. Škalikova a na základě jejich shlédnutí jsem se k němu přihlásil na lekce baletu pro dospělé. Ukázky i osobní zkušenost s prof. Škalikovem mi říká, že je to pedagog současně velmi fundovaný, znající výborně svůj obor a zároveň schopný své znalosti předat zcela srozumitelným způsobem i dětem nebo začátečníkům, a současně člověk velmi rozumný, odmítající extrémní metody a s přirozeným vkusem.

Jan Tichý

Koncert baletní školy, 2. 6. 2016

Koncert baletní školy byl opět úžasný zážitek! Naše díky za nádherný večer směřují především panu profesorovi Škalikovovi, kterého obdivuji za jeho obětavou práci, nepřeberné nápady, neutuchající nadšení a neskutečnou trpělivost. Děkujeme!

Simona Staesová s rodinou

Koncert baletní školy, 1. 6. 2016

Děkujeme za krásný zážitek v podobě koncertu baletní školy. Nápadité choreografie, kostýmy a krásné výkony.  Těšíme se na další rok.

M. Kopsová

Koncert baletní školy, 31. 5. 2016

Koncert baletní školy dne 29.5.2016 byl jedním slovem nádhera. Obdivuji invenci, nasazení a nadšení pana  Škalikova. A píli všech žáčků. Všem děkuji za úžasný zážitek.

Ivana Vajglová

Koncert baletní školy, 29. 6. 2015

Letošní koncert byl opět krásnou tečkou za celoroční prací pana profesora a "jeho" baletních dětí. Je úžasné co všechno dokáže zvládnou pan Škalikov za jeden školní rok, uvážíme-li kolik dětí ve své baletní škole má. Proto by jsme mu chtěli ještě jednou moc poděkovat a doufáme, že za rok se na závěrečném koncertu uvidíme zas.

Krbcovi

Koncert baletní školy, 2. 6. 2015

Vážený pane profesore,
chtěla bych Vám opět poděkovat za úžasný zážitek, který mi přináší každoroční vystoupení baletní školičky. Pod Vaším vedením děti předvádí obrovské pokroky, Vámi připravená choreografie a výběr hudby mne vždy rozveselí a potěší. Nedovedu si ani zdaleka představit, jaká námaha se za nastudováním celého programu skrývá. Přeji Vám hodně elánu a trpělivosti i do příští sezony, a již nyní se těším na vystoupení v roce 2016!

Lída Whiteside

Koncert baletní školy, 25. 6. 2014

Tímto prostřednictvím chci poděkovat panu profesorovi Škalikovovi za velmi zdařilé a zodpovědně připravené vystoupení baletní školy. Baletní školu pd jeho vedením navštěvují obě mé dcery a jsou v ní velmi spokojené. Nejenže se učí správnému držení těla a pravidelnému pohybu, ale také disciplíně. A ačkoli v posledních letech se počet dětí ve skupinách podstatně zvýšil, škola si přesto zachovala velmi vysokou úroveň. Pane profesore ještě jednou děkujeme

Kateřina Kasková

Koncert baletní školy, 25. 6. 2014

Chtěla bych vyjádřit velké poděkování panu profesorovi Sergeji Škalikovovi za úžasný zážitek z koncertu baletní školy. Člověk si během roku většinou vůbec neuvědomí, kolik práce za tím vším je, jen odvedeme dětičky na hodinu a pak si je zase vyzvedneme - a vidíme jen malý střípek z toho celého obrovského soukolí, které uvádí do pohybu pan profesor svou obrovskou energií. Opravdu nechápu, jak může jediný člověk zvládnout tolik dětí - a zvládnout je tak bravurně, s tak individuálním přístupem! -, jak může jediný člověk tak hýřit nápady a vymyslet všechny (tak rozdílné) choreografie. Koncert baletní školy byl opravdu skvěle povedený - ale můj obdiv platí ještě mnohem víc té (neviditelné) celoroční dřině a absolutně zodpovědnému přístupu pana profesora. Myslím, že Jihočeské divadlo musí být opravdu hrdé na to, že má ve svých řadách takového výjimečného pedagoga! Ještě jednou velký dík!

Markéta Ederová

Koncert baletní školy, 23. 6. 2014

Velice děkuji panu profesorovi Škalikovovi za krásné představení baletní školy 1.6. Od té doby, co dcera navštěvuje hodiny pana profesora, se počet žáků rapidně zvýšil. Je  to dobrá vizitka pro tuto školu. Chtěla bych tím panu profesorovi poděkovat za jeho práci s dětmi a Jihočeskému divadlu za podporu a poskytnutí prostorů k této činnosti.

Markéta Uhlířová

Koncert baletní školy, 11. 6. 2014

Minulý týden celá naše rodina s nadšením shlédla koncert baletní školy Jihočeského divadla. Všichni jsme velice ocenili práci celé baletní školy, její vysokou úroveň pod vedením pana profesora Sergeje Škalikova. Rádi bychom chtěli touto cestou poděkovat Jihočeskému divadlu za podporu baletní školy, neboť děti tuto činnosti dělají s nadšením a celkově prostředí Jihočeského divadla přispívá k jejich tvořivému rozvoji.

Hana Veselá

Koncert baletní školy, 4. 6. 2014

Jiz druhym rokem navstevuje nase dcera baletni skolicku u pana Škalikova. Jeho balet.hodiny miluje a jedinou nevynecha. Cely rok se pak tesi na zaverecne vystoupeni, ktere je zazitkem nejen pro ni, ale i pro celou nasi rodinu. Velike uznani a velike diky za praci pana Škalikova, za jeho pristup k detem a lasku k baletu, kterou dokaze predavat dal.

Zikovi

Koncert baletní školy, 4. 6. 2014

Chtěli bychom poděkovat panu profesorovi Sergeji Škalikovovi za nedělní koncert baletní školy. Jako každý rok pro nás připravil představení plné ušlechtilých, náročných a ladných pohybů, rozjasněných dětských tváří, skvělých choreografických nápadů a vkusně vybrané hudby. Těžko si asi umíme představit, kolik trpělivosti a práce se skrývá za každým dětským krůčkem jeho svěřenců. Snad mu byl poděkováním vyprodaný divadelní sál, bouřlivý potlesk a spokojené tváře rodičů. Od našich dětí víme, že je nejen výborným pedagogem, ale také dobrým lidským vzorem. Děkujeme!

Řehoutovi

Koncert baletní školy, 3. 6. 2014

Vystoupení baletní školy bylo úžasné, opravdu je až neskutečné, co jeden člověk dokáže nacvičit s několika třídami a hlavně jak nádherně. Už se moc těšíme za rok na další a moc děkujeme za nezapomenutelný zážitek a i za celoroční tvrdou dřinu panu Škalikovovi.

Grollovi

Koncert baletní školy, 3. 6. 2014

Chtěli bychom poděkovat panu Škalikovovi za všechno, co dělá pro Baletní školičku. Dcera chodí na balet 3. rok, žádné písemné poděkování či hodnocení jsme nepsali, protože jsme předpokládali, že to není nutné. Stačí se podívat na to, co pan Škalikov naučí děti během roku. Letos bych ale to poděkování chtěla vyjádřit i tady, veřejně na stránkách Jihočeského divadla. Pan Škalikov je úžasný člověk, děti ho milují a je úžasné sledovat, co všechno je schopen děti naučit. Závěrečný koncert byl opět nádhernou třešničkou na dortu po celoroční práci. Bylo to opět úžasné. Ještě jednou velké díky, pane Škalikove.

Krbcovi
starší >>


Přidejte svůj ohlas

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Vaše jméno    Kontakt


Kontrola proti robotům: Součet 544 + 8 je:
© 2002 - 2018 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice