Program Březen - Činohra

Předplatitelská skupina
Čtvrtek
1.3.
19:00 Budova JD
P. G. Wodehouse
komedie
 
 
  rezervovat
Pátek
2.3.
 
19:30 Na Půdě
Lev Nikolajevič Tolstoj
hra
 
  rezervovat
Sobota
3.3.
19:00 Budova JD
Miloš Macourek, Václav Vorlíček
komedie
sk. 3
 
 
  rezervovat
Neděle
4.3.
 
 
 
 
Pondělí
5.3.
19:00 Budova JD
A. C. Doyle
mysteriózní noir thriller
sk. 23
 
 
  rezervovat
Úterý
6.3.
 
 
19:00 Jihlava
Jess Winfield, Adam Long, Daniel Singer
divadelní fast food
Jihlava
 
Středa
7.3.
19:00 Budova JD
David Hlaváč, Helena Kebrtová, David Košťák
stručné dějiny světa v muzikálu
sk. L
 
 
  rezervovat
Čtvrtek
8.3.
19:00 Budova JD
Peter Quilter
komedie
 
 
  rezervovat
Pátek
9.3.
19:00 Budova JD
Martin Vačkář, Aleš Březina, Jiří Ornest
velký příběh
 
 
  rezervovat
Sobota
10.3.
19:00 Budova JD
Marius von Mayenburg
tragikomedie
sk. 20
 
 
  rezervovat
Neděle
11.3.
 
 
 
 
Pondělí
12.3.
 
 
 
 
Úterý
13.3.
 
19:30 Na Půdě
Robert Askins
ostrá černá komedie
 
  rezervovat
Středa
14.3.
19:00 Budova JD
Martin Glaser / Olga Šubrtová
erotická groteska
 
 
  rezervovat
Čtvrtek
15.3.
19:00 Budova JD
Molière
komedie
 
 
  rezervovat
Pátek
16.3.
 
17:00 Na Půdě
Stephen Sachs
hra
SLEVA PRO SENIORY 50%
 
  rezervovat
Sobota
17.3.
19:00 Budova JD
Martin McDonagh
černá komedie
 
 
  rezervovat
Neděle
18.3.
 
 
 
 
Pondělí
19.3.
19:00 Budova JD
Zdeněk Jirotka - Jan Jirků
poetická komedie
 
 
  rezervovat
Úterý
20.3.
19:00 Budova JD
A. C. Doyle
mysteriózní noir thriller
sk. 10
 
 
  rezervovat
Středa
21.3.
19:00 Budova JD
Lutz Hübner
komedie
19:30 Na Půdě
Ivan Vyrypajev
absurdní komedie
 
  rezervovat rezervovat
Čtvrtek
22.3.
19:00 Budova JD
David Hlaváč, Helena Kebrtová, David Košťák
stručné dějiny světa v muzikálu
sk. C1
 
 
  rezervovat
Pátek
23.3.
19:00 Budova JD
Ken Ludwig
komedie
NAKROČENO K DERNIÉŘE
 
 
  rezervovat
Sobota
24.3.
19:00 Budova JD
Martin Glaser / Olga Šubrtová
erotická groteska
19:30 Na Půdě
Maria Goos
komedie o lásce
 
  rezervovat rezervovat
Neděle
25.3.
 
 
 
 
Pondělí
26.3.
19:00 Budova JD
Jess Winfield, Adam Long, Daniel Singer
divadelní fast food
 
 
  rezervovat
Úterý
27.3.
 
19:30 Na Půdě
Stephen Sachs
hra
sk. 11
 
  rezervovat
Středa
28.3.
19:00 Budova JD
Miloš Macourek, Václav Vorlíček
komedie
19:30 Na Půdě
Ivan Vyrypajev
absurdní komedie
sk. 17
 
  rezervovat rezervovat
Čtvrtek
29.3.
19:00 Budova JD
Marius von Mayenburg
tragikomedie
sk. 2
 
 
  rezervovat
Pátek
30.3.
 
 
 
 
Sobota
31.3.
 
 
 
 
Program Březen - Činohra
© 2002 - 2018 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice