EMOCE / FANTAZIE / LÁSKA / RELAX - Jihočeské divadlo studentům

Tweetněte nás!

EMOCE / FANTAZIE / LÁSKA / RELAX - Jihočeské divadlo studentům

akce pro studenty 2013

Milí studenti,
už jste měli možnost navštívit některé z představení Jihočeského divadla? Připravili jsme pro Vás jedinečný dárek v podobě dvou kupónů, které si v pokladně Jihočeského divadla budete moci vyměnit za vstupenky na libovolné představení z naší produkce. Tato akce je určena všem studentům vysokých škol bez ohledu na ročník.

JAK NA TO // Máte-li o kupóny a bezplatnou návštěvu dvou našich představení zájem, vyzvedněte si v průběhu září a října kupóny zdarma přímo v pokladně Jihočeského divadla. / Kupóny pak můžete bez jakéhokoli doplatku vyměnit až do konce prosince 2013 za vstupenku na některé z našich představení. / Každý student má nárok pouze na dva kupóny, jejich výdej bude evidován. / Při vyzvednutí kupónů, při jejich výměně za vstupenky i při uplatnění vstupenky při vstupu do divadla je nutné prokázat se platným dokladem o studiu (studentský průkaz, ISIC, index, potvrzení o studiu apod.).

PLATNOST AKCE // Vyzvednutí kupónů je možné v období od 16. září do 31. října 2013. / Kupóny jsou platné do 31. prosince 2013, lze je tedy vyměnit za představení realizovaná v období září 2013 - leden 2014. / Kupóny lze uplatnit pouze v pokladně Jihočeského divadla. / Počet kupónů je limitován. V rámci této akce je kapacita míst na jednotlivá představení omezená. / Kupóny se nevztahují na produkci hostujících divadel a vstupenky na Otáčivé hlediště Český Krumlov.

Vstupenky si můžete předem rezervovat na našich webových stránkách ZDE či na tel.: 386 356 925. Sledujte také náš facebook ZDE, kde se vždy dozvíte o aktuálním dění v Jihočském divadle.

Vnímej EMOCE všemi póry! Popusť uzdu FANTAZII! Zažij LÁSKU v přímém přenosu! Vyzkoušej RELAX trochu jinak! PŘIJĎ do Jihočeského divadla!

Jihočeské divadlo fandí studentům - studenti, fanděte Jihočeskému divadlu!


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů