Pozvánka do Jihočeského divadla!

Tweetněte nás!

Přemýšlíte co s dlouhými podzimními večery?
Zkraťte si chvíle s Jihočeským divadlem.

Zítřejší večer bude již tradičně patřit projektu Jiná úterý, který si pro Vás každý měsíc připravuje soubor Malého divadla. Ti z Vás, kteří jste zvědaví, jak to na Aljašce vypadalo v době zlaté horečky, neváhejte a rezervujte si vstupenky na Bílého tesáka ještě dnes (rezervace vstupenek ZDE).

Dáváte-li před dobrodružným příběhem přednost tragikomedii, potom je tu právě pro Vás středeční představení Pravé poledne. Přijďte se na vlastní oči podívat, co se stane, když k nezbožnému člověku promluví Bůh a zachrání mu život (rezervace vstupenek ZDE).
Konec pracovního týdne pak bude patřit nejslavnější antické tragédii Oidipús. Toto Sofoklovo dílo v režii Martina Glasera uvádíme v pátek 16. 10. a v sobotu 17. 10. v Jihočeském divadle. Neváhejte a využijte nejbližších termínů uvedení této inscenace k rezervaci vstupenek. Z důvodu plánované rekonstrukce bude její uvedení z důvodu náročnosti scény v následujících měsících omezeno (rezervace vstupenek ZDE).

V minulém týdnu jsme Vás informovali o vystoupení baletního souboru Jihočeského divadla na slavnostním zahájení 50. Mezinárodního televizního festivalu Zlatá Praha 2013, které v přímém přenosu z Velkého sálu Paláce Žofín v Praze vysílala v pátek 11. října 2013 Česká televize na programu ČT Art. Tanečníci baletního souboru zde představili krátký úryvek taneční humoresky Rozladěné v choreografii Attily Egerháziho, kterou uvádíme v rámci představení Na scénu! Vystoupení naleznete ZDE přibližně v 37. minutě záznamu.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů