Advent se těší z pozitivních diváckých ohlasů

Tweetněte nás!
Advent / foto Petr Neubert

Nedávno premiérovaná inscenace Advent slaví velký divácký úspěch. Adaptaci románu Jarmily Glasarové uvedlo Jihočeské divadlo v režii Martina Františáka poprvé v pátek 25. října 2013. Hned po dvou reprízách se nám dostává nejednoho pozitivního diváckého ohlasu:

„Je to už pět dní, co jsme viděli hru Advent. Nechtěl jsem hned pod čerstvým dojmem z představení psát jen superlativy. Říkal jsem si, že si to nechám projít hlavou. I s odstupem těch pár dní musím napsat, že Advent je to nejlepší, co jsem v JD za posledních x sezón viděl. Skvělá Lenka Krčková, "odporná" Věra Hlaváčková, atd. Představení, kde se nenudíte ani vteřinu, drama z Beskyd, dynamičtější než americký akční film, přitom poetické... No jděte na to, je to super...“
4. 11. 2013, Bohumil Lukášek

„Děkujeme za jedinečný zážitek. Výkony herců, scéna, hudba, světla, vše se spojilo v dokonalý celek, prostě DIVADLO s velkým D. Jak píše pan Lukášek - jděte na to, užijete si!“
5. 11. 2013, Dagmar Jarešová

Advent / foto Petr Neubert

Vy, kteří jste tento dramatický příběh ještě neviděli, si nenechte ujít následující tři reprízy a to 9. 11., 11. 11. a 17. 12. 2013 (rezervace vstupenek ZDE)
Doufáme, že i u Vás bude mít tato inscenace stejně velký úspěch jako například tematicky podobné Petrolejové lampy, kde také ztvárnila hlavní roli Lenka Krčková. Ta se mimo jiné těší z toho, že si vůbec poprvé může zahrát po boku své kolegyně, divácky oblíbené herečky a velké osobnosti Jihočeského divadla Věry Hlaváčkové v roli Rozíny.

Jako další se Vám představí Roman Nevěčný (Jura Podešva), Bibiana Šimonová (v roli matky Františky), Daniela Bambasová, Tomáš Drápela, Jan Dvořák, Jaroslava Červenková, Pavel Oubram, Taťána Kupcová, Jiří Suchý z Tábora, Jakub Jan Černý či Jakub Dušek (v roli Františčina syna Metúda).


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů