Job Interviews Petra Zelenky

Tweetněte nás!
Petr Zelenka a Martin Glaser na zkoušce hry Očištění

Režisér, scénárista a dramatik Petr Zelenka napsal svou novou hru přímo pro soubor činohry Jihočeského divadla. Světová premiéra hry Jobs Interview bude 8. května 2014 a Zelenka ji bude i sám režírovat.

Petr Zelenka

Hlavní hrdinka Věra je majitelka castingové agentury. Obsazuje bezejmenné herce a herečky a zastupuje i pár těch skutečně slavných. Pár lidem se klaní, ale většinou jich pohrdá. Její cynismus je pověstný, ale ona má své kouzlo. Zdá se, že ve svých padesáti letech má před sebou závratnou kariéru. Místo toho sledujeme její velkolepý pád. Žena-workoholik, které se nejprve rozpadnou vztahy v rodině, aby následně přišla i o svoji práci. Sonda do hlubin zábavního průmyslu a cynické doby, která pokrytecky hlásá, že cynismus již není v módě. Přichází čas, kdy se každý ke každému bude chovat hezky. Kdo tomu uvěří, dopadne opravdu špatně.

Petr Zelenka

Petr Zelenka je úspěšný filmový režisér a scénárista (Knoflíkáři, Samotáři, Rok ďábla, Karamazovi) i divadelní režisér a dramatik (Příběhy obyčejného šílenství, Očištění, Ohrožené druhy, Dabing street).

V hlavní roli se představí Věra Hlaváčková, v dalších zhruba patnácti dvojrolích herci, kteří ještě nedostali výpověď z Jihočeského divadla :-)


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů