Tři mušketýři se vrací

Tweetněte nás!
Jan Hušek jako D´Artagnan

Po pěti letech se před Otáčivé hlediště vrací divácky velmi oblíbená romantická komedie Tři mušketýři. Podle slavného románu Alexandra Dumase hru napsali Martin Glaser a Olga Šubrtová. Tato komedie je první z řady autorských her, které dvojice pro otáčivé hlediště napsali. Následovaly komedie Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em) v hlavní dvojroli s Oldřichem Víznerem, Robin Hood a zatím posledním počinem byl Dekameron.

Tři mušketýři

V letošní sezóně se výrazně změnilo obsazení. Ondřeje Veselého vystřídá v roli D´Artagnana Jan Hušek a Ondřej nahradí Reného Přibila (a ještě předtím Jiřího Ornesta) v roli Richelieua. S Martinem Kubačákem v roli Rocheforta se bude alternovat Viktor Limr, který hostuje v Jihočeském divadle ve hře Blackout. Mladou Constance si letos zahraje nová tvář činohry Tereza Vítů, vystřídá tak Teresu Brannou a ještě před ní Lenku Krčkovou.

V rolích ostatních mušketýrů zůstávají Martin Hruška jako Athos, Pavel Oubram jako Porthos (původně Martin Davídek) a Tomáš Drápela jako Aramis (před ním Ctirad Götz).

Tři mušketýři

Tři mušketýři měli premiéru 15. 6. 2001, zatím naposledy se hráli v létě 2009 a odehrálo se už 115 repríz.

Letos se hrají v termínu od 12. 6. do 28. 6. 2014, on-line rezervace vstupenek ZDE!

Tři mušketýři

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů