Předplatné na novou sezónu 2014/15 v prodeji

Tweetněte nás!

Milí diváci, vážení předplatitelé,

stejně jako v letošní sezóně bychom Vás i v té nadcházející rádi přivítali v hledišti Jihočeského divadla. Vážíme si nejen Vaší přízně ale i názoru, a proto jsme pro Vás novou sezónu 2014/15 připravili klasičtější, než tomu bylo v předchozích letech.

Baletní soubor nastuduje dva tituly. Prvním bude baletní večer v rámci Roku české hudby složený z choreografií uměleckého šéfa baletu Attily Egerháziho na hudbu Leoše Janáčka a Antonína Dvořáka Podivín aneb J&D v JD / Janáček a Dvořák v Jihočeském divadle. Druhou premiérou bude nejslavnější balet P. I. Čajkovského Labutí jezero v choreografii A. Egerháziho, které se tak po 14 letech vrací na jeviště Jihočeského divadla. 

Nová umělecká šéfka souboru činohry Jana Kališová připravuje pro sezónu 2014/15 šest premiér. V Jihočeském divadle uvidíte tragikomedii V jámě lvové, komedii B. Hrabala Bambini di Praga a komedii Žena jako druh. Na nové studiové scéně JD uvidíte novou hru P. Kolečka Poker face, monodrama Osamělé večery Dory N. a hru Pohani

V Malém divadle připravují 4 tituly pro všechny věkové  kategorie. Pro nejmenší se bude hrát Perníková chaloupka, pro školáky Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert a pohádka Jak jsem byl Cyrano, a pro středoškoláky se připravuje divadelní road-trip Beatníci.

Operní soubor nastuduje 4 nové inscenace - muzikály Divotvorný hrnec, který přeneseme z Otáčivého hlediště Český Krumlov na jeviště DK Metropol a Zpívání v dešti, a dvě opery Figarovu svatbu W. A. Mozarta a Aidu G. Verdiho.

Věříme, že repertoárem jsme Vás určitě přesvědčili. Důležitou informací je však také cena předplatného. Ceny vstupenek se budou od nové sezóny mírně zvyšovat, cena předplatného je pro vás i tak jednoznačně výhodná.

Pokud si nevyberete z našich standardních předplatitelských skupin, nabízíme vám tzv. Kupónové předplatné - divadlo podle vaší chuti. I v tomto případě vám poskytneme předplatitelskou slevu, ale výběr repertoáru a termínu představení už bude na vašem výběru.

Bližší informace k nabídce předplatného najdete zde na našich webových stránkách nebo vám je rádi poskytneme v pokladně Jihočeského divadla.

Těšíme se na vás v sezóně 2014/15!


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů