Pro velký zájem přidáváme dva Quijoty!

Tweetněte nás!

Příběh současného dona Quijota je velkým lákadlem na repertoáru Jihočeského divadla. K původně naplánovaným představením byla přidána další dvě, která uvedeme v úterý 24.6. a ve středu 25.6. 2014 vždy od 19.00 hod. na nádvoří Galerie Pod kamennou žábou na Piaristickém náměstí v Českých Budějovicích. Další představení jsou naplánována na 2. a 3. 7. a 12. a 13. 8. 2014.

Rodinné představení Quijote! je inscenací určenou pro ulice Českých Budějovic. Herci tak vymění divadelní prkna za město. Z Piaristického náměstí se hrdina vydává do centra města, aby se zde utkal s civilizací. Skladba inscenace je velmi bohatá a zahrnuje řadu rozdílných prvků. Diváci se mohou těšit na cirkus, loutkové divadlo, pantomimu či několik doprovodných písniček v podání živé herecké kapely.

V inscenaci se setkává hravá poetika režiséra Petra Haška se zkušenostmi předního českého mima a choreografa Radima Vizváryho, který se ujal pohybové spolupráce. Setkání těchto tvůrců vede k výrazné, až bláznivé stylizaci hereckého projevu. V inscenaci hraje celý soubor Malého divadla.
Quijote! / foto Petr ZikmundQuijote! / foto Petr ZikmundQuijote! / foto Petr ZikmundQuijote! / foto Petr ZikmundQuijote! / foto Petr ZikmundQuijote! / foto Petr ZikmundQuijote! / foto Petr ZikmundQuijote! / foto Petr Zikmund

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů