Jak to vypadá s novou Studiovou scénou JD

Tweetněte nás!

Přestože se může zdát, že se v letních měsících v Jihočeském divadle nic neděje, opak je pravdou. Naše soubory sice účinkují v naplno rozjeté a atraktivními inscenacemi nabité sezóně na Otáčivém hledišti v Českém Krumlově, ale dění v našem českobudějovickém „kulturním stánku“ stojí také za malé zastavení…

Začátkem loňského listopadu jsme uzavřeli část prostor historické divadelní budovy v ulici Dr. Stejskala a slíbili Vám, že se po její rekonstrukci můžete těšit nejen na novou pokladnu a bufet ve foyer, ale především na novou studiovou divadelní scénu a didaktické centrum s malou denní kavárničkou.

Dnes jsme při tzv. „kontrolním dnu“ pořídili pár záběrů pro krátkou fotoreportáž, která má být důkazem toho, že nejen slibujeme, ale i realizujeme.

A máme pro vás souběžně i výzvu - svou ruku k dílu můžete přiložit i vy.  K tolik očekávanému zdárnému konci můžete přispět svým nápadem, jak by se mohla naše nová studiová scéna jmenovat .Svůj tip nám můžete zaslat mailem pod označením „Název nové scény“ na adresu info@jihoceskedivadlo.cz. Nezapomeňte na sebe přidat kontakt - z aktivních tipařů vylosujeme v září jednoho, který vyhraje kupónové předplatné do Jihočeského divadla.

První premiérou na nové Studiové scéně JD bude 21. listopadu 2014 tragikomedie Poker face mladého českého autora Petra Kolečka v režii Thomase Zielinského. Diváci si ji ale budou moci prohlédnout už dříve - 15. listopadu 2014 v rámci Noci divadel.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů