Dekameron se dnes vrací před Otáčivé hlediště.

Tweetněte nás!

Po velkém úspěchu předchozích dvou sezón se komedie Dekameron z dílny dvojice autorů Martin Glaser, Olga Šubrtová vrací i v letošním roce před Otáčivé hlediště v Českém Krumlově. Premiérově bylo toto představení uvedeno již 7. června 2012.

O tom, že je tato komedie divácky oblíbeným představením svědčí i některé vybrané ohlasy našich diváků:

Již potřetí nás přijel plný autobus z Karlových Varů, tentokrát jsme poslední srpnový večer zhlédli představení Dekameron. Pobavili jsme se, zasmáli se a zároveň jsme obdivovali výkony účinkujících. Chci proto poděkovat všem, kteří se na tomto nádherném představení podíleli a věřím, že jsme otáčivé hlediště v Českém Krumlově nenavštívili naposledy.
Jana Martinásková, 2. 9. 2013

Nedělní představení (2.9), naše první v tomto divadle překonalo všechny představy. Nádherná výprava i prostředí. Děkujeme
Mikovcovi, 12. 9. 2013

Dekameron, výborné představení, úžasně vtipné, chytré, člověka to vtáhne do děje, jakoby proplouvá mezi herci. Gratuluji, moc se vám to povedlo!!!
Helena S., 20. 6. 2012

Dekameron nás skvěle pobavil. Klobouk dolů před všemi, kdo v akčním tempu tuhle úchvatnou podívanou každý večer naživo pro nás připravují. Nádherná výprava a živé komediantské herectví celého souboru dodají všem divákům pořádnou porci pozitivní energie!
Václav Stratil, 26. 6. 2012

Od dnešního dne Vás touto komedií o lásce, žárlivosti, intrikánech a napálených pobavíme celkem ve třinácti reprízách, a to až do 13. července.

V komedii zazáří spousta známých tváří souboru činohry Jihočeského divadla: J. Hušek, M. Poulová / Š. Vaculíková, P. Oubram, T. Branna, O. Veselý, D. Verzichová, T. Drápela, V. Hlaváčková, R. Nevěčný, Z. Kupka, D. Bambasová, B. Šimonová, L. Krčková, J. Červenková, T. Kupcová, V. Holá, M. Hruška, J. Dvořák či Jiří Suchý z Tábora.

Zbývá již posledních pár vstupenek, proto neváhejte a rezervujte si ty svoje ještě dnes (rezervace ZDE).


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů