Sluha dvou pánů – přidaná představení

Tweetněte nás!

Souboru činohry bude i v srpnu před Otáčivým hledištěm pokračovat v komediálním duchu. Tentokrát se můžete těšit na nejuváděnější komedii dell ´arte světové klasiky Sluhu dvou pánů Carla Goldoniho. Před Otáčivým hledištěm ji uvádíme již od roku 2007 a pro její velký úspěch přidáváme v letošním roce další dvě představení 11. a 31. srpna. Na další představení se pak můžete těšit 12. – 19. 8. od 21.00 hodin a 24. – 30. 8. od 20.30 hodin (rezervace vstupenek ZDE).

Tato inscenace vychází sice z tradice italské komedie dell´arte, ale Goldoni ji vdechl vůni své doby (vznikla roku 1745 v Pise, kde tehdy osmatřicetiletý autor provozoval advokátní praxi), promítl do ní rysy svých součastníků a … A ponechal v ní dost prostoru i pro moderní komediální divadlo (Je z ní cítit příbuznost i s předními díly americké „chaplinovské“ či „frigovské“ filmové komedie či s komediantstvím slavné dvojice V + W.)

V naší komedii v režii Jiřího Menzela vás zajisté královsky pobaví v titulní roli Tomáš Drápela, dále Roman Nevěčný, Věra Hollá, Jiří Šesták, Pavel Oubram, Taťána Kupcová, Ondřej Veselý, Martin Hruška, Lenka Krčková, Jakub Skála či Jaroslav Kukrál.
Nenechte si tento zážitek ujít a rezervujte si vstupenky ještě dnes.
 


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů