POZNEJTE JIHOČESKÉ DIVADLO - akce pro studenty 2014

Tweetněte nás!

akce 2014

Milí studenti,
už jste měli možnost navštívit některé z představení Jihočeského divadla? I letos jsme pro Vás s rozjezdem sezóny 14/15 připravili jedinečný dárek v podobě dvou kupónů, které si v pokladně Jihočeského divadla budete moci vyměnit za vstupenky na libovolné představení z naší produkce. Tato akce je určena všem studentům vysokých škol bez ohledu na ročník.

JAK NA TO  //  Máte-li o kupóny a bezplatnou návštěvu dvou našich představení zájem, vyzvedněte si v průběhu září a října kupóny zdarma přímo v pokladně Jihočeského divadla. / Kupóny pak můžete bez jakéhokoli doplatku vyměnit až do konce prosince 2014 za vstupenku na některé z našich představení - jeden kupón na představení činohry nebo malého divadla, druhý na představení baletní či operní. / Každý student má nárok pouze na dva kupóny, jejich výdej bude evidován. / Při vyzvednutí kupónů, při jejich výměně za vstupenky i při uplatnění vstupenky při vstupu do divadla je nutné prokázat se platným dokladem o studiu (studentský průkaz, ISIC, index, potvrzení o studiu apod.).

PLATNOST AKCE  //  Vyzvednutí kupónů je možné v období od 22. září do 31. října 2014. / Kupóny jsou platné do 31. prosince 2014, lze je tedy vyměnit za představení realizovaná v období září 2014 - leden 2015. / Kupóny lze uplatnit pouze v pokladně Jihočeského divadla. / Počet kupónů je limitován. V rámci této akce je kapacita míst na jednotlivá představení omezená. / Kupóny se nevztahují na produkci hostujících divadel a vstupenky na Otáčivé hlediště Český Krumlov.

Vstupenky si můžete předem rezervovat na našich webových stránkách ZDE nebo na tel.: 386 356 925.  Sledujte také náš facebook ZDE, kde se vždy dozvíte o aktuálním dění v Jihočském divadle.

Vnímej emoce všemi póry!  Popusť uzdu fantazii!  Zažij lásku v přímém přenosu!  Vyzkoušej relax trochu jinak!  Přijď do Jihočeského divadla!

Jihočeské divadlo fandí studentům - studenti, fanděte Jihočeskému divadlu!

 

Studentům a Jihočeskému divadlu fandí také www.kulturne.com


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů