Změna v programu Jihočeského divadla!

Tweetněte nás!

Vážení diváci,

z důvodu onemocnění v souboru činohry jsme byli nuceni udělat následující změny v programu Jihočeského divadla:Představení Yerma, které mělo být uvedeno ve středu 22. 10. 2014 od 19:00 v Jihočeském divadle, je ZRUŠENO!. Vstupné Vám bude vráceno do 30 dnů v místě zakoupení vstupenky (viz. pokyny na zadní straně vstupenky).Škola základ života, jež měla být uvedena ve středu 29.10.2014 od 19:00 v Jihočeském divadle, bude nahrazena komedií JE ÚCHVATNÁ! v hlavní roli s Danielou Bambasovou. Na toto představení zůstávají nadále v platnosti již zakoupené vstupenky na původně plánované představení Škola základ života. Zájemci o vrácení vstupného mohou zažádat o vrácení do 30 dnů v místě zakoupení vstupenky (viz. pokyny na zadní straně vstupenky).

 

Inscenace Yerma, která měla být uvedena 13. 11. od 19:00 hodin v Jihočeském divadle je nahrazeno horskou baladou ADVENT.
Uvedení Yermy 14. 11. od 19.00 hodin je nahrazena hrou Petra Zelenky JOB INTERVIEWS.

Na obě představení zůstávají nadále v platnosti již zakoupené vstupenky na původně plánovaná představení. Zájemci o vrácení vstupného mohou zažádat o vrácení do 30 dnů v místě zakoupení vstupenky (viz. pokyny na zadní straně vstupenky).
Děkujeme za pochopení a přejeme příjemně strávené chvíle v Jihočeském divadle.

Vaše Jihočeské divadlo!


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů