Předplatné na novou sezónu 2015/16 v prodeji

Tweetněte nás!

Milí diváci, vážení předplatitelé,

stejně jako v letošní sezóně bychom Vás i v té nadcházející rádi přivítali v hledišti Jihočeského divadla. Připravili jsme pro Vás v nové sezóně 2015/16 celkem 15 premiér všech souborů.

Baletní soubor nastuduje dva nové tituly. Prvním je baletní večer Pas de trois ve spolupráci se dvěma skvělými hudebníky - dirigentem a skladatelem Mariem De Rose a houslovým virtuosem Pavlem Šporclem. Druhou premiérou budou Povídky složené z choreografií Jana Kodeta, Ole Kristiana Tangena a Attily Egerháziho.

Činoherní soubor připraví jako už tradičně 6 nových inscenací. Můžete se těšit na komedie Pryč z Mullingaru, Shakespeare v Hollywoodu, Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách, velký příběh Archa naděje a hry, které budeme uvádět na nové Studiové scéně Na Půdě Kreutzerova sonáta a Gertruda a Claudius.

V Malém divadle připraví 4 představení pro všechny věkové kategorie. Pro nejmenší uvedeme divadelní adaptaci pohádky Zdeňka Svěráka Radovanovy radovánky, pro školáky budeme mít divadelní manuál pro vladaře Karel - táta vlasti a pro teenagery uvedeme horor Frankenstein. Posledním počinem bude hra SHIFT HAPPENDS, kterou studenti Gymnázia Česká připraví společně s režisérem Jankem Lesákem. Inscenace vzniká v rámci čtyřletého mezinárodního projektu Platform SHIFT+, sdružující desítku evropských divadel zaměřených na mladé publikum. Cílem projektu je výzkum možností divadelní tvorby pro diváky 13+ a zapojení digitálních technologií do divadelního díla pro toto publikum.

Operní soubor nastuduje 3 nové inscenace - klasickou velkou operetu Země úsměvů, komickou operu Bílý pán aneb Těžko se dnes duchům straší a rodinnou operu Dítě a kouzla, která bude prvním režisérským počinem dua SKUTR v Jihočeském divadle.

Věříme, že repertoárem jsme Vás určitě přesvědčili. Důležitou informací je však také cena předplatného. Ceny vstupenek se budou od nové sezóny mírně zvyšovat, cena předplatného je pro vás i tak jednoznačně výhodná.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů