Poznejte Jihočeské divadlo - akce pro studenty 2015

Tweetněte nás!

I letos jsme pro studenty s rozjezdem sezóny 15/16 připravili jedinečný dárek v podobě dvou kupónů, které si v pokladně Jihočeského divadla mohou vyměnit za vstupenky na libovolné představení z naší produkce. Tato akce je určena všem studentům vysokých škol bez ohledu na ročník.

Máte-li o kupóny a bezplatnou návštěvu dvou našich představení zájem, vyzvedněte si v od 22. září do 31. října 2015 kupóny přímo v pokladně Jihočeského divadla. Kupóny - jeden kupón na představení činohry nebo malého divadla, druhý na představení baletní či operní - pak můžete bez jakéhokoli doplatku vyměnit až do konce prosince 2015 za vstupenku na některé z našich představení. Každý student má nárok pouze na dva kupóny. Při vyzvednutí kupónů, jejich výměně za vstupenky i uplatnění vstupenky při vstupu do divadla je nutné prokázat se platným dokladem o studiu (studentský průkaz, ISIC, index, potvrzení o studiu apod.).

Kupóny jsou platné do 31. prosince 2015, lze je tedy vyměnit za představení realizovaná v období září 2015 - leden 2016. Kupóny lze uplatnit pouze v pokladně Jihočeského divadla. Počet kupónů je limitován. V rámci této akce je kapacita míst na jednotlivá představení omezená. Kupóny se nevztahují na produkci hostujících divadel a vstupenky na Otáčivé hlediště Český Krumlov

Vstupenky si můžete předem rezervovat na našich webových stránkách ZDE nebo na tel.: 386 356 925. Sledujte také náš facebook ZDE, kde se vždy dozvíte o aktuálním dění v Jihočeském divadle.

Vnímej emoce všemi póry! Popusť uzdu fantazii! Zažij lásku v přímém přenosu! Vyzkoušej relax trochu jinak! Přijď do Jihočeského divadla!


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů