Výzva! Sháníme Budějčáky všeho věku!

Tweetněte nás!

Vážení přátelé! 

Tým tvůrců už přes půl roku pracuje na tom, aby 23. a 24. kvěna na Sokolském ostrově proběhlo něco skutečně neopakovatelného. Jedná se o unikátní projekt Humans of Budějovice, jehož smělým cílem je zdivadelnit celé naše město.

Na 12 x 12 metrů velkém pódiu stane přesně stovka obyvatel Budějovic, aby společně vytvořili jakousi zmenšeninu našeho města. Jak by to vypadalo, kdyby se naše město smrsklo do vesničky o sto obyvatelích? Představte si, že se této vesničky můžete na cokoliv zeptat! 

Aby ovšem akce mohla proběhnout, budeme potřebovat pomoct také od vás. Pojďte se stát jedním z obyvatel této pomyslné vesničky a pojďte do toho s námi! Sháníme Budějčáky všeho věku, kteří by měli chuť s námi tento unikátní experiment podstoupit. Nezáleží jestli v Budějovicích bydlíte, narodili jste se tu, studujete, pracujete, nebo to tu jen máte rádi. Pokud vás s městem pojít nějaké zážitky, potřebujeme právě vás! 

Nebudete hrát žádné role, ztrapňovat se ani si oblékat si kostýmy. Budete jen sami za sebe. Zúčastníte se s námi dvou zkoušek a společně odehrajeme 2 představení. Svou účastí na projektu darujte možnost lépe poznat své město a dostanete zážitek, na který jen tak nezapomenete.

Veškeré informace i možnost přihlásit se najdete na adrese www.humansofbudejovice.cz. Vezměte dědečka, kamarády, kolegy a pojďte do toho třeba s celou partou!

Těšíme se na spolupráci!

Janek Lesák
režisér projektu

Projekt vzniká v koprodukci Malého divadla, Budějovického Majálesu, Gymnáziem Česká, sociologickým týmem Behavio Labs, mezinárodního projektu Platform Shift+ a kapely VEES.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů