Quijote! vyrazí do ulic už jen čtyřikrát

Tweetněte nás!
Quijote! / Jiří Šponar, Jan Vejražka, Marek Menšík, Stanislava Drápelová, Lucie Škodová / foto Petr Zikmund

Pozor všem! Důmyslný Don Quijote již sedlá Rocinanta a hodlá se bít pro slávu své milované Dulciney. Možná, že ho právě dnes potkáte v ulicích vašeho města. Vydejte se s námi opět po jeho stopách a buďte ve střehu! Dobrodružství číhá na každém kroku! Oblíbené letní pouliční představení Zdeňka Jecelína a Heleny Kebrtové, na které můžete vzít celou rodinu. 

A pozor! Už budou jen poslední čtyři představení - 11., 12., 22. a 23. srpna!

Quijote! / Petr Hubík / foto Petr Zikmund

Náš neohrožený hrdina Quijote pronikne do centra města, aby se zde utkal s civilizací. A diváci půjdou za ním. Náš Quijote je produktem současné doby, poučený nejen rytířskými romány, ale i dobrodružnými filmy, komiksy a počítačovými hrami. Je to Superqujiote. S tím Cervantesovým ho ale stále pojí to nejzákladnější: víra v ideály. 

Quijote! / Lucie Škodová, Stanislava Drápelová, Denisa Posekaná, Jiří Šponar / foto Petr Zikmund

Na tvorbě inscenace Quijote! se podílel celý soubor Malého divadla pod režijním vedením uměleckého šéfa Petra Haška. V inscenaci jsou využity různé formy, jako je loutkové divadlo, pantomima, tanec, zpěv a cirkusové prvky. Někteří herci se například museli naučit jezdit na motorce. A není to jediný dopravní prostředek, který se v inscenaci objeví…


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů