Nabídka ATELIÉRU 3D v nové sezóně

Tweetněte nás!

Ateliér 3D nabízí i v nové sezóně zážitkové programy pro veřejnost i pro školy. Z programů pro veřejnost jsou to především víkendové workshopy a dlouhodobé kurzy. V cyklu jednorázových víkendových workshopů ŽIVĚ A ZEVNITŘ se do konce roku 2016 představí:

Jan Dvořák (PRÁCE S HLASEM NA MIKROFON)
Veronika Poldauf Riedlbauchová (NEUTRÁLNÍ MASKA)
Sláva Zubkov (BioMX - MEJERCHOLDOVA BIOMECHANIKA)
Josef Průdek (HLAS – VÁŠ OSOBNÍ DECHOVÝ NÁSTROJ)

Z dlouhodobých kurzů máme letos v nabídce Kurz tvůrčího psaní s režisérem a dramaturgem Malého divadla Jankem Lesákem JAK NAPSAT PŘÍBĚH ZA MĚSÍC nebo KURZ MÚZICKÉHO HERECTVÍ  pro začátečníky a pokročilé a CYKLUS NEDĚLNÍCH WORKSHOPŮ s hercem činohry JD Jiřím Untermüllerem.

Velkou událostí sklonku sezóny bude pro Ateliér 3D premiéra zážitkového rodinného projektu KOUZLA A DÍTĚ, který se bude exkluzivně uvádět při vybraných reprízách inscenace Dítě a kouzla. V režii Veroniky Poldauf Riedlbauchové v něm herec a žonglér Václav Jelínek v roli průvodce a sólisté, sbor a orchestr opery Jihočeského divadla umožní vašim dětem i vám vykouzlit hudbou imaginativní svět operního díla Maurice Ravela Dítě a kouzla

Školám nabízíme i letos interaktivní prohlídky a dílny. Mezi Interaktivními prohlídkami pro první a druhý stupeň máme nově PROHLÍDKU DOVADELNÍCH DÍLEN V NOVÉM VRÁTĚ. Díky této prohlídce vstoupíte do prostor, kde se realizuje výtvarná složka inscenací. Novinou mezi dílnami do škol je ruchařsko-dabingová dílna NADABUJ SVŮJ ANIMÁK, která se výjimečně oproti jiným dílnám koná se v prostorách Jihočeského divadla. Prohlídky  i dílny objednávejte na vendula.kecova@jihoceskedivadlo.cz.

A na závěr připojujeme VÝZVU KE SPOLUPRÁCI SE ŠKOLAMI:

vyhlašujeme soutěž pro základní a střední školy v Jihočeském kraji o nejzajímavější podnět k divadelnímu projektu.

Své návrhy nám posílejte na adresu atelier@jihoceskedivadlo.cz do konce května 2017. Během června vyhlásíme vítěze. Projekt bude realizován v sezóně 2017/2018 ve spolupráci studentů vybrané školy s profesionálními umělci Jihočeského divadla. 


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů