Poslední reprízy v činohře!

Tweetněte nás!
Mrzák inishmaanskýV dubnu uvádíme naposledy v této sezóně úspěšná představení činohry: drsnou irskou komedii Mrzák inishmaanský (v pátek 21.4. od 19:30 v Malém divadle) a erotickou grotesku Muž sedmi sester (v pondělí 24. 4. od 19 hodin v Jihočeském divadle).
Kašpar HauserDerniéra, tedy úplně poslední večerní uvedení čeká v dubnu i na Kašpara Hausera, historickou detektivku napsanou podle skutečné události! Poslední příležitost vidět strhující herecký výkon Pavla Oubrama v titulní roli máte v úterý 11. dubna od 19 hodin v Jihočeském divadle.
Malované na skleS jevištěm našeho divadla se pomalu loučí i všichni zbojníci, četníci, děvuchy, Anděl, Ďábel i Smrt v muzikálu Malované na skle, který je v současnosti nejstarším představením na repertoáru činohry a počet repríz se blíží úctyhodné padesátce! V dubnu uvádíme muzikál v pondělí 10. 4. a definitivně poslední představení můžete navštívit v úterý 23. května. Tímto představením také skončí sezóna na stálých scénách Jihočeského divadla a všechny síly i technika se přesunou na otáčivé hlediště do Českého Krumlova, kde Vám budeme hrát od 9. června až do 3. září! Pod střechou i pod hvězdnou oblohou už se na Vás těšíme!

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů