Ptáme se našich diváků - pomůžete nám zjistit, co máme zlepšit?

Tweetněte nás!

Jihočeské divadlo spouští průzkum svých současných i potenciálních diváků. Dotazníkové šetření Jihočeského divadla zaměřené na různorodé divácké skupiny má za úkol získat zpětné vazby na činnost divadla a také diváky lépe poznat.

V souladu se svým dlouhodobým zájmem o spokojeného diváka i záměrem rozšíření svého dosahu na další divácké skupiny spouští Jihočeské divadlo v těchto dnech dotazování respondentů. Cílem průzkumu je nejen diváka lépe poznat a získat zpětnou vazbu pro zkvalitňování repertoáru a služeb divadla, ale dovědět se více i o kulturních a společenských preferencích obyvatel Českých Budějovic, Jihočeského kraje a fanoušků Jihočeského divadla z jiných regionů.

„Nejde nám pouze o určení, kdo je divák Jihočeského divadla. Rádi bychom věděli více o tom, co se našim divákům u nás v  divadle líbí a co by naopak chtěli změnit nebo zlepšit,“ vysvětluje ředitel divadla Lukáš Průdek. „Jihočeské divadlo je jednou z důležitých kulturních institucí jižních Čech. Je naším zájmem, abychom nejen samotnými představeními, ale i doprovodnou vzdělávací a společenskou činností přispěli k tomu, aby se tu lidem žilo ještě lépe. Veřejný zájem o divadlo je proto důležitý nejen pro nás jako divadelní organizaci, ale i pro rozvoj kvalitního společenského života v místě, kde žijeme,“ dodává.

Respondenti jsou rozděleni do tří skupin - dotazováni budou návštěvníci běžných divadelních představení přímo v divadle, předplatitelé jako dlouhodobí diváci a přes internet a sociální média také fanoušci Jihočeského divadla jako on-line komunita. Poznatky z tohoto průzkumu využije Jihočeské divadlo jak pro získání zpětné vazby na svoji činnost, tak pro analýzu trendů místního kulturního a společenského života. 

Dotazník k nahlédnutí či vyplnění naleznete ZDE.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů