Koncert baletní školy už v neděli 28. 5.

Tweetněte nás!

Mají něco společného „Andělé“ s „Barevnými lentilkami“? Zajisté – nejen „Tanec tučňáků“, ale i dalších dvanáct choreografií připravených baletním mistrem Sergejem Škalikovem pro tradiční Koncert baletní školy Jihočeského divadla, který se uskuteční v neděli 28. května od 18 h v divadelním sále DK Metropol. Slovem vás koncertem provede oblíbená herečka JD Věra Hlaváčková.

Program koncertu obohatí i čtyři další choreografie, v nichž se představí Baby Ballet Prague Tanečního centra Praha – konzervatoře (Smíření, Krystaly, Amor a Black and White).

Baletní škola při JD pod vedením Sergeje Škalikova má dnes už nejen tradici, ale pyšní se právem i velkou popularitou. V současné době má na stovku žáků rozdělených do šesti skupin podle věku (od pěti do pětadvaceti let). Je otevřena všem pohybově nadaným dětem i mladým lidem, kteří mají zájem o klasický, lidový či soudobý tanec. Koncert baletní školy na závěr českobudějovické divadelní sezóny je nejen vyvrcholením její celoroční činnosti, ale především nadějí, že antická múza Terpsichoré – doslova „těšící se z tance“ – se dál může těšit ze svých následnic i následovníků!


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů