Další 50 na Otáčivém hledišti

Tweetněte nás!
Dekameron / Otáčivé hlediště Český Krumlov / foto Petr Neubert 2017

Lechtivá komedie Dekameron je po Psu baskervillském dalším z letošních titulů, který svým včerejším představením oslavil již padesátou reprízu před Otáčivým hledištěm! Děkujeme a zároveň gratulujeme všem hercům a inscenátorům za zdařilou inscenaci a divákům přejeme příjemnou zábavu při dalších uvedeních.

Inscenace Dekameron měla svoji premiéru 7. 6. 2012 a je jedním z povedených kousků sehraného autorského tandemu - Martina Glasera a Olgy Šubrtové. Od svého uvedení do včerejšího dne ji vidělo již více než 33 tisíc diváků. V letošním roce se Dekameron vrátil před točnu v „mírně přešitém kabátu“ - v některých rolích došlo k přeobsazení a před diváky se v této inscenaci objevily noví členové činoherního souboru Jihočeského divadla.

Dekameron / Otáčivé hlediště Český Krumlov / Kamila Janovičová, Pavel Oubram, Daniela Bambasová / foto Petr Neubert 2017

A jak se komedie líbí našim divákům? Vybrali jsme několik jejich ohlasů, máte tedy možnost posoudit sami:

Na otáčivé hlediště jsme se vypravili již popáté a ani tentokrát nezklamalo. Dekameron v divadelním zpracování měl v sobě namícháno to nejlepší z díla renesančního autora Boccaccia a výsledek byl naprosto úžasný! Skvěle pojatý humor, herci hrající naplno i krásné a originální kostýmy. Velký dík Jihočeskému divadlu za tento výborný kulturní zážitek.
Anna Burdová

 

Dekameron / Otáčivé hlediště Český Krumlov / Zdeněk Kupka, Věra Hlaváčková / foto Petr Neubert 2017

Se synem jsem byl na představení Dekameron. Byl to neskutečný zážitek, který překonal všechna očekávání. Výkon herců byl obdivuhodný a představení nabídlo fantastický zážitek!!! Velmi rádi se na otáčko opět vrátíme!
Michal

Užili jsme si nádherné představení Dekameron. Vše proběhlo hladce - od nákupu vstupenek přes Jihočeské divadlo po celkový zážitek z divadelního představení, včetně počasí, které nám pravidelně přeje. Děkuji za celou skupinu 50 osob z Vlašimi, Zruče a okolí. Všichni byli nadšeni.
Eva Dušková

Více informací o tomto titulu ZDE.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů