Letní divadelní dílny

Tweetněte nás!

Co se děje v divadle, když se nehraje? A co dělají vaše děti, když nechodí do školy? Můžou přijít k nám do divadla, my jim ukážeme pěknej tyjátr!!!
I letos připravuje Ateliér 3D pro děti letní divadelní dílny vedené formou příměstských táborů, ve kterých se mohou setkat s herci, režiséry, výtvarníky a dalšími osobnostmi, které označujeme za komedianty.
 

Od 6. do 10. srpna 2018 si přijdou na své děti od 5 do 7 let. Otvíráme pro ně dílnu inspirovanou autorskou inscenací Jiřího Jelínka Bruncvík aneb Jak lev do znaku přišel, kterou uvádí od února Malé divadlo. 

Dílna pro děti od 7 do 12 let se bude od 13. do 17. srpna 2018 tematicky točit nejen kolem divadelní „točny“, která letos slaví 60 let, ale také kolem vzniku divadelní inscenace a kolem všech profesí, které se na něm podílí. (tato dílna je již plně obsazena)

V obou případech budou setkání probíhat denně od 8 do 16 hodin, cena za dítě je 2500 Kč, cena zahrnuje vedle kurzovného také oběd a menší svačiny během dne, maximální počet účastníků v jedné dílně je 20 dětí. Přihlášky je možné posílat na vendula.kecova@jihoceskedivadlo.cz až do naplnění kapacity.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů