Talkshow Kupé Na Půdě - divadlo Vosto 5 a hosté Helga Albrechtová a Jakub Hussar

Tweetněte nás!

Milí diváci, posluchači, tlačte se na peróně, nastupujte, už 21. máje stavíme u vás!


Fenomenální rozhlasový moderátor Pavel Pláteník spolu s noblesním sólistou Příbramského divadla v Příbrami Karlem Krautgartnerem přijíždějí ve svém mezinárodním expresu dotazů Na Půdu Jihočeského divadla. Do kupé k nim přisedají Jihočeši HELGA ALBRECHTOVÁ a JAKUB HUSSAR  a společně se vydávají plnou parou vpřed krajinou všetečných dotazů a pohotových odpovědí. Talkshow Kupé v lese divadla VOSTO5 moderují oba pánové pravidelně již několik let ve vršovické kavárně Café v lese. Na závěr letošní sezóny nově otvíráme nepravidelnou jižní zastávku expresu Na Půdě Jihočeského divadla!
 

HELGA ALBRECHTOVÁ (1984)
Rodilá Pražačka, která po studiích Kulturní historie na Jihočeské univerzitě zakotvila v Českých Budějovicích a založila zde rodinu. Dvanáct let pracuje ve společnosti E.ON. V posledním roce je činorodá v oblasti občanských aktivit, spoluorganizovala v Českých Budějovicích akce jako NE Ondráčkovi v čele komise pro kontrolu GIBS, Poslanče, své ANO řekni Ústavě!, Pieta za oběti koncentračního tábora v Letech u Písku, Stop plíživé totalitě ANO!, spolupracuje se spolkem Milion chvilek pro demokracii. Je vdaná, v létě se stane potřetí matkou.

JAKUB HUSSAR (1985)
Narodil se v Českých Budějovicích. Vystudoval Filmovou akademii Miroslava Ondříčka v Písku, kde od roku 2009 vyučuje. Zabývá se tvorbou karetních her, píše prózu. V roce 2002 založil tvůrčí skupinu Trinity Pictures, která se zaměřuje především na tvorbu sci-fi filmů, působí zde jako režisér, idea maker a producent. V roce 2011 se stal jednatelem a společníkem herního studia ark8, s.r.o., 2012 založil iniciativu Vladimír Franz prezidentem a byl aktivní ve Franzově prezidentské kampani. V poslední prezidentské kampani byl lídrem týmu Pavla Fischera. Je ženatý a má dvě děti.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů