SOUTĚŽÍME TEĎ!

Tweetněte nás!

Pondělí 5. 3.
A je to tady, tento týden budeme opět soutěžit a myslíme, že se ani tentokrát nebudete nudit.

Dnešní hádanka vám jistě napoví, kterého souboru se tato celotýdenní hra bude týkat.

Tento hvězdný záběr byl pořízen v představení: A) Knězovy děti B) Donaha! C) Mariin sen
Jelikož za celý den, ještě nikdo neuhodl, máme pro vás nápovědu. Představení, ve kterém byl tento hvězdný záběr pořízen mělo premiéru v říjnu v roce 2012. Už víte? 
A máme dvě výherkyně. Jsou jimi Zdeňka Pilátová a Eva Maroušková. S termínem prohlídky vás budeme kontaktovat e-mailem. 
Správná odpověď je za C) Mariin Sen

Správné odpovědi zasílejte do úterního rána (6. 3) na info@jihoceskedivadlo.cz. V 8.00 vylosujeme výherce, který vyhraje individuální prohlídku zákulisí JD s překvapením. 
 

Úterý 6. 3.
Po včerejším zahřívacím kole, už je jasné, že tento týden se naše hádanky budou vztahovat k baletnímu souboru Jihočeského divadla. 

Dnešní otázka zní:
Na choreografii baletu JD Elixír se podílejí také činoherci A) Josef Alois Náhlovský B) Oldřich Kaiser C) Jiří Lábus
Kdo z vás pošle jako první odpověď na info@jihoceskedivadlo.cz vyhraje dvě vstupenky na představení jehož součástí je právě Elixír. Neotálejte dnes soutěžíme pouze do 13.00. 

S námi, se hrát rozhodně vyplatí. Jelikož první dvě dámy odpověděly bez rozdílu necelé minuty ve stejný čas, budeme štědří a obě dvě vyhrávají 2 vstupenky na dnešní představení Dekkadancers na jihu a mohou tak slyšet hlas Jiřího Lábuse v choreografii Elixír. Jsou to paní Markéta Kösslová a Hanka Bicanová. Gratulujeme! 

Středa 7. 3.
Je tady třetí den naší baletní soutěže. 

Která slavná divadelní hvězda se skrývá v této mozaice?
Správné odpovědi zasílejte do zítřejšího ráno na info@jihoceskedivadlo.cz. V 8.00 vylosujeme jednoho výherce, který od nás dostane vlastnoručně podepsanou fotografii této hvězdy a programový bulletin zdarma.
Máme výherkyni, včerejší hádanky. Paní Aleně Janů gratulujeme a spojíme se sní e-mailem. Na fotografii se skrýval choreograf a tanečník Petr Zuska. 

Čtvrtek 8. 3.
Je známo, že Leoš Janáček se přátelil s Antonínem Dvořákem a několikrát spolu navštívili Písek. Janáček v tomto městě měl i svou múzu Kamilu Stösslovou. Ta je pohřbena na místním židovském hřbitově a chodník k jejímu hrobu je dnes už zarostlý.
Které dvě skladby obou velikánů se mohou vztahovat nejen k tomuto faktu, ale zároveň i k nejnovější baletní premiéře JD?
Správné odpovědi zasílejte na info@jihoceskedivadlo.cz do pátku 8. 3. Opět v 8.00 vylosujeme výherce, který získá dvě vstupenky na představení, kterého se otázka týká. 

Zdá se, že pro vás byla včerejší otázka těžká. Jelikož nám zatím nepřišla žádná správná odpověď můžete hádat ještě dnes do 12.00. Podívejte se pořádně na náš web, odpověď tam najdete. 

A máme vítěze. Paní Aleně Janů gratulujeme! Dvě vstupenky na premiéru tanečního divadla Klíče odnikud jsou pro Vás připravené na pokladně Jihočeského divadla!

Pátek 9. 3.
Poznáš, kdo je na obrázku?
Dnes si budeme opravdu hrát. Pod puzzle jsme pro vás ukryli osobnost, kterou budeme vždy po hodině postupně odkrývat. Ten, kdo jako první uhodne, kdo se na obrázku skrývá, půjde s „odhalenou“ osobností na kávu. Správné odpovědi zasílejte na info@jihoceskedivadlo.cz.

Jako první nám správnou odpověď zaslala paní Helena Moučková, které gratulujeme a spojíme se s ní e-mailem. Na obrázku jsme ukryli Zdeňka Mládka v roli Zvířete v taneční pohádce Kráska a Zvíře .


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů