Studentské středy nejen ve středu!

Tweetněte nás!
Kalifornská mlha / foto Petr Neubert

Jsi student a chceš vyrazit do divadla na studentskou středu v úterý, ve čtvrtek nebo dokonce v sobotu?! U nás to není žádný problém. Na všechna představení označená jako „studentská středa“ můžou studenti vyrazit pouze za stovku, ať už je jakýkoli den. 

Na listopad a prosinec jsme pro vás připravili výběr toho nejlepšího z činohry, baletu, opery i Malého divadla. 

Don G / foto Michal Siroň

Milovníkům činohry nabídneme hru Kalifornská mlha, která je bouřlivým i komickým soubojem o pravost obrazu, mysteriózní noir thriller o síle hypnózy Nebezpečný experiment, ve kterém excelují Pavel Oubram s Věrou Hlaváčkovou, a v jehož průběhu se vám jistě bude tajit dech a tragikomedii Živý obraz, u které si uvědomíte, že nasadit si do domu cizího člověka je vždycky tak trochu risk, ikdyž jde jen o uklízečku.

Dále jsme pro vás připravili hudební komedii na donchuanské téma Don G, ve které se spojila opera s činohrou, a uslyšíte zde například texty písničkáře Jaromíra Nohavici, a hudební drama Její pastorkyňa vám představí příběh zamilované Jenůfky, který odhalí, jak moc lze z lásky ublížit. 

Rozhodně byste si neměli nechat ujít i taneční divadlo Petra Zusky Klíče odnikud, které se opírá o ostrý kontrast mezi dvěma rozdílnými hudebními díly dvou geniálních českých skladatelů. 

Z nabídky Malého divadla se můžete těšit na inscenaci o lásce k moři a o snech českého národa Čechomoří a velmi oblíbené Kronikáře aneb stručné dějiny světa v muzikálu. 

 

Čechomoří / foto Petr Zikmund

A tohle všechno máme připravené pro studenty za pouhé kilo! Tak nepropásněte příležitost a přijďte si na pokladnu Jihočeského divadla pro svou vstupenku!

Rezervace tady


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů