Průvodce pro malé cestovatele

Tweetněte nás!

V sobotu 24. 11. 2018 představí Malé divadlo svou druhou premiéru v sezóně 18/19, kterou je dobrodružné vyprávění O Palečkovi. Tuto pohádku pro nejmenší na motivy Boženy Němcové uvedeme v rámci cyklu Český rok k výročí 100 let „republiky“.

Režie se ujal bývalý umělecký šéf Malého divadla Zdeněk Jecelín, který pojal inscenaci tak, aby byla akční, vtipná a současná, ale zároveň stále klasická a hlavně srozumitelná pro dnešní děti.

V představení zazní autorská hudba Tomáše Hubáčka, který složil např. hudbu k celovečernímu filmu Trofej.

Přijďte se podívat na příběh o malém chlapečkovi s obřím srdce a poznejte, jaké to je plavit se přes velkou louži. Rezervujte si své vstupenky ZDE.

O Palečkovi / Lucie Valenová, Petr Hubík / foto Petr ZikmundO Palečkovi / Lucie Valenová / foto Petr ZikmundO Palečkovi / Lucie Valenová, Petr Hubík / foto Petr ZikmundO Palečkovi / Petr Hubík / foto Petr ZikmundO Palečkovi / foto Petr ZikmundO Palečkovi / foto Petr ZikmundO Palečkovi / Lucie Valenová / foto Petr ZikmundO Palečkovi / Lucie Valenová, Petr Hubík / foto Petr ZikmundO Palečkovi / Vjačeslav Zubkov / foto Petr ZikmundO Palečkovi / foto Petr ZikmundO Palečkovi / Lucie Valenová, Petr Hubík / foto Petr ZikmundO Palečkovi / Lucie Valenová / foto Petr ZikmundO Palečkovi / Lucie Valenová / foto Petr ZikmundO Palečkovi / Lucie Valenová, Petr Hubík / foto Petr ZikmundO Palečkovi / Lucie Valenová / foto Petr ZikmundO Palečkovi / Lucie Valenová, Petr Hubík, Vjačeslav Zubkov / foto Petr Zikmund

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů