Žhavé novinky v Jihočeském divadle

Tweetněte nás!

Pranostika praví: „Březen, za kamna vlezem“, ale my pro Vás máme lepší nápad! Co takhle vyrazit do divadla na nejnovější inscenaci činohry Ďáblův sluha? Tato historická detektivka Vlastimila Vondrušky, uvedená v Jihočeském divadle ve světové premiéře, vás zavede do středověkého hradu v Jindřichově Hradci, kde se v zimní tajemné atmosféře snaží dvorní vyšetřovatel Oldřich z Chlumu vyřešit sérii záhadných vražd. Jsou tyto vraždy opravdu dílem ďábla, nebo za nimi stojí nebezpečný šílenec? Odpověď se dozvíte na reprízách 30. 3, 3., 4. a 10. 4. 2019.

Pro ty, kteří dávají přednost hudební produkci, máme také skvělou zprávu! Již 29. března představí operní soubor Jihočeského divadla premiéru slavného muzikálu Evita v režii herce a režiséra Lumíra Olšovského. V hlavní roli se můžete těšit na pěvecké hvězdy Michaelu Gemrotovou, známou například z muzikálu Fantom opery či Ples upírů, a Michaelu Noskovou, která učinkovala například v muzikálu Mamma Mia.

I na duben pro Vás máme připravený skvělý program. Tešit se můžete na dvě lákavé premiéry, divadelní festival SONDA a slavnostní vyhlášení a předání cen Jihočeské Thálie za rok 2018. A pozor, své divadelní oblíbence můžete podpořit již teď ZDE


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů