Divadelní desatero červnového hraní

Tweetněte nás!

Vážení diváci,

po tříměsíční pauze se opět setkáváme na scénách Jihočeského divadla. Protože dbáme o vaše i naše zdraví, připravili jsme pro vás podmínky, za kterých se v divadle společně budeme pohybovat. Věříme, že tato dočasná opatření přispějí k tomu, že se brzy všechno vrátí do normálních kolejí a budeme si tak představení užívat naplno.

S opatřením nejdál dojdeš!

 

Divadelní koronavirové desatero aneb Podmínky a opatření pro vstup do Jihočeského divadla:

1. Personál, návštěvníci a všichni, kdo se pohybují v prostorách divadla, nosí roušku. Výjimku tvoří pouze herci, ti odehrají představení bez roušky. Volbu roušky necháme na vás, kupovaná či doma šitá, každá je pro divadlo vhodná! 

2. Kdo roušku zapomene, toho divadlo nevyžene! Personál divadla je připraven, takže se nestyďte přiznat, že jste roušku zapomněli - my vám rádi poskytneme náhradní.

3. U divadla, za divadlem, před divadlem, všichni můžou stát, ale dvoumetrové odstupy musí dodržovat! Rodinní příslušníci toto přikázání dodržovat nemusí. 

4. V hracím sále, na pokladně, v šatně, na toaletách - tady všude si držte cizí lidi od těla, a to minimálně na 2 metry. Členové rodiny toto nařízení dodržovat nemusí (ale mohou, pokud k tomu mají vlastní důvody).

5. Naše paní uklízečky mají své vlastní desatero přímo z Ministerstva zdravotnictví, takže dezinfekce ploch celého divadla probíhá v souladu s tímto desaterem. 

6. Kdo příznaky COVID 19 má, do divadla nechvátá! Máte teplotu, kašlete a necítíte se dobře? Prosím, zůstaňte doma. Divadlo vám neuteče a my budeme rádi, že neohrozíte ostatní návštěvníky a herce. Divadlo vám to v budoucnu vrátí nesčetněkrát. 

7. Shlukování osob přísně zakázáno, to je v desateru také přikázáno! Dbejte prosím pokynů personálu a do divadla vstupujte až dle jejich pokynů. Při vstupu do divadla si také umyjte ruce dezinfekcí, která vám bude k dispozici.

8. Ve všech prostorách divadla kromě divadelního sálu se zbytečně nezdržujte. Snažíme se vás i nás ochránit a zabránit shlukování osob v divadle přítomných. Jediné místo, kde si můžete společně postát, poklevetit a případně pověčeřet, je divadelní bar. Do ostatních prostor divadla sebou jídlo prosím neberte.

9. Hlavně bezkontaktně! Inscenační programy lze zakoupit POUZE na pokladně JD.

10. Jak by napsal klasik Miroslav Horníček: "Láska k divadlu začíná tím, že do něj přijdete včas." Přijďte tentokrát prosím do divadla ještě o chvíli dřív než obvykle, abychom mohli našemu desateru dostát a představení tak mohlo začít včas. 

 

Moc vám děkujeme, že nám i za těchto podmínek zachováváte přízeň a kupujete si lístky do vašeho Jihočeského divadla.


© 2002 - 2020 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů