Zdeněk Mládek se objevil v nominacích na cenu Thálie.

Tweetněte nás!
Zdeněk MládekSólista baletu Jihočeského divadla Zdeněk Mládek se zařadil do širší nominace na celostátní cenu Thálie v oboru balet za rok 2007. Tuto nominaci získal od odborné poroty za taneční ztvárnění role Quasimoda v inscenaci Zvoník u Matky Boží, v choreografii a režii hostujícího Jiřího Horáka.
Zvoník u Matky Boží / Zdeněk Mládek jako QuasimodoZdeněk Mládek se do širší nominace na tuto prestižní cenu probojoval již v roce 2005, tehdy šlo o roli Colase v baletu Marná opatrnost (chor. a režie současná šéfka baletního souboru JD Libuše Králová). Sólisté tohoto souboru se s úspěchem zařazují do širší nominace na cenu Thálie již poněkolikáté. Kromě Zdeňka Mládka a Petra Palase (každý po dvou nominacích) to v uplynulých letech byly také sólistky Světlana Mládková a Anna Ondráčková. Do konečného výsledku cen Thálie naši sice nezasáhli, jejich širší nominace však dokazují vysokou kvalitu tohoto souboru.
Zvoník u Matky Boží / Zdeněk Mládek jako QuasimodoVyhlášení cen Thálie se uskuteční 29. března 2008 v Národním divadle v Praze.

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů