Divačka z Hollywoodu na otáčku

Tweetněte nás!
AnnaSophia Robb AnnaSophia Robb je mladá hollywoodská herečka, hvězda filmů pro děti a s rodinou se byla podívat na představení Robin Hood. V České republice byla hostem 49. MFF pro děti a mládež ve Zlíně. Natočila filmy jako Karlík a továrna na čokolácu, Co způsobil Winn-Dixie, Opravdový život, Most do země Terabithia nebo Útěk na horu čarodějnic.
"My family and I had the opportunity to see "Robin Hood" at the "Round Theater" in Cesky Kumlov. It was definitely one of the coolest experiences of my life. The environment is truly magical, and even though I couldn't understand the Czech language, the actors, setting, and props made the story line clear and exciting. All real, all right next to us. I would love to go all the way back to the beautiful Czech Republic for many reasons, but top on my list is to experience The Round Theater again. Love, AnnaSophie" napsala AnnaSophie.
Překlad do češtiny: Já a moje rodina jsme měli možnost vidět Robina Hooda na otáčivém hledišti v Českém Krumlově. Byla to určitě jedna z nejskvělejších zkušeností v mém životě. Prostředí je vskutku magické, a i když jsem nerozuměla českému jazyku, herci, výprava, rekvizity celý příběh udělali zcela jasným a vzrušujícím. Všechno bylo natolik reálné a vše tak blízko u nás. Ráda bych přijela do České republiky z mnoha důvodu, ale tím nejdůležitějším by bylo prožít zkušenost z Otáčivého hlediště ještě jednou. S láskou AnnaSophie

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů