Jihočeské divadlo zahajuje novou sezónu

Tweetněte nás!
Jihočeské divadlo tentokrát zahajuje novou sezónu brzy. Bude to sezóna jubilejní, JD oslavuje 90 let od svého založení.  
Všechny čtyři umělecké soubory připravují slavnostní premiéry u příležitosti 90. narozenin JD - činohra JD se představí slavnou hrou W. Shakespeara Kupec benátský, opera Otellem G. Verdiho, "nový" balet Bizetovou Carmen a loutkohra uspořádá 25. září 2009 v šapitó na Sokolském ostrově velký koncert Kašpárka v rohlíku.
Jihočeské divadlo chystá k tomuto významnému výročí na dny 15. a 16. září tradiční den otevřených dveří, kdy bude celá divadelní budova a její zákulisí zpřístupněny nejširší veřejnosti a provedou Vás zde členové všech souborů. Sledujte na www.jihoceskedivadlo.cz.
Prvním představením v nové sezóně je Odcházení Václava Havla v úterý 8. září od 19.00 hod. A hned 10. září se činohra JD a inscenace Odcházení představí na mezinárodním divadelním festivalu v Plzni. Plzeňský festival se prezentuje jako přísně výběrový a uvádí nejlepší domácí inscenace v kontextu představení předních evropských souborů.
Významným hostem JD bude v září Švandovo divadlo, které přiveze svou úspěšnou hru Žebrácká opera Václava Havla. Ve čtvrtek 24. září od 19.00 hod se můžete těšit na Michala Dlouhého, Ivana Řezáče, Kláru Pollertovou - Trojanovou, Roberta Jaškówa a další. 
Rezervace ZDE.
1. září 2009 také zahajujeme prodej předplatného na novou sezónu. Vybírat je opravdu z čeho, kompletní nabídku najdete ZDE.

Kancelář předplatného je pro Vás otevřena 
po, st, čt / 10.00 - 12.00 a 13.00 - 17.00
út, pá / zavřeno
Výstava Výstava Výstava Výstava Výstava Výstava Výstava Výstava Výstava Výstava Výstava

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů