Carmen? Již brzy!

Tweetněte nás!
Na baletním sále v Jihočeském divadle a zároveň na jevišti v DK Metropol se do finále blíží zkušební proces na inaugurační večer nového baletního souboru Jihočeského divadla.
V choreografii a režii nového uměleckého šéfa Attily Egerháziho vzniká baletní dvojvečer složený z inscenací So In Love na hudbu A. Piazzoly a C. Velosa a Carmen ve zpracování ruského skladatele Rodiona Shchedrina. 
V hlavních rolích se představí nové baletní hvězdy Linda Schneiderová jako Carmen, Viktor Svidró jako Don José a Béla Kéri Nagy jako Torero. V "otvíracím" baletu večera So In Love tančí hlavní sólo Zdeněk Mládek.
Novou taneční poetiku soubor baletu již předvedl na galavečeru Viva Ballet 13. října na jevišti DK Metropol.
Zkouška Carmen, baletní sál, Jihočeské divadlo 2009 Zkouška Carmen, baletní sál, Jihočeské divadlo 2009 Zkouška Carmen, baletní sál, Jihočeské divadlo 2009 Zkouška Carmen, baletní sál, Jihočeské divadlo 2009 Zkouška Carmen, baletní sál, Jihočeské divadlo 2009 Zkouška Carmen, baletní sál, Jihočeské divadlo 2009 Zkouška Carmen, baletní sál, Jihočeské divadlo 2009 Zkouška Carmen, baletní sál, Jihočeské divadlo 2009 Zkouška Carmen, baletní sál, Jihočeské divadlo 2009

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů