Premiéra baletu Carmen úspěšně proběhla

Tweetněte nás!
V pátek 20. listopadu úspěšně proběhla premiéra baletního představení Carmen. V plně obsazeném DK Metropol si tak mohli všichni členové baletu užít i ovace vestoje.
Premiéře Carmen předcházelo slavnostní předávání ocenění bývalých členů baletního souboru a i dalších profesí za dlouholetou práci pro Jihočeské divadlo. Každý ze 17 oceněných získal uměleckou plastiku z dílny akademického sochaře Tomáše Prolla a také knižní publikaci Devadesát není sto autorek Marie Loucké a Bohuslavy Maříkové.
Před premiérou se také přišel ukázat maskot - mladá lvice Carmen, jejíž patronem se stal právě baletní soubor JD. Carmen se narodila 20. srpna 2009 v Parku exotických zvířat u Borovan. 
Zde můžete navštívit největší skupinu lvů v České republice. Podpořit ji můžete peněžitým darem na č. ú. 43-31200267/0100. Brány zooparku se znovu otevřou na jaře 2010. Více informací na www.zoodvorec.cz.
Jiří HájekIngeborg PavelkováMiluše ŠindlerováLibor HlaváčekJaroslav KukrálNaďa ChmelíkováDagmar HorkáOcenění převzali i představitelé dvou největších sponzorů Jihočeského divadla - Ing. Josef Tolar z Budvaru a Ing. Antonín Ješátko z JETELvice Carmen se svým chovatelem Viktorem Ambrožem z Parku exotických zvířat ve Dvorci u BorovanLvice Carmen se svým chovatelem Viktorem Ambrožem z Parku exotických zvířat ve Dvorci u Borovan

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů