Kašpárek v rohlíku vydává na Vánoce dlouhohrající singl v trojobalu

Tweetněte nás!
Křest CD se uskuteční 13. prosince 2009 v La Fabrice v Praze!
V předvánočním projevu (http://www.bejbypank.cz/obsah/predvanocni-projev/) ubezpečil Kašpárek České republiky bejbypankový národ, že Vánoce budou! Sám Kašpárek, jenž patří do oblíbené prosincové trojice M+K+J (Mikuláš, Kašpárek, Ježíšek), slíbil dětem dárek v podobě dlouhohrajícího singlu, který vychází 13.prosince.

Křest se uskuteční v rámci speciální hudební show v pražské La Fabrice v Praze 13.12.2009 od 14.00 a podruhé od 18.00 hodin za účasti všech hudebníků a zpěváků kapely Kašpárek v rohlíku. Ve vánoční vypečené náladě vystoupí Mardi, Milan Cais, Jan Kalina, Gipsy, Blanka Šrůmová, Lenka Dusilová, Karolina Dythertová, Ondřej Pečenka, Filip Nebřenský, Jura Hradil, Dušan Neuwerth, Olina, Olin, Broňa, Soňa, Regina, René, holky Dvořákovic, holky Nebřenských, a samosebou Kašpárek.

Vedle písní z obou předchozích desek zazní na živo i obě novinky, s novou písní vyrukuje v premiéře také Kašpárkův kámoš Viktor Komárek s tátou Vojtou, Kašpárek České republiky pronese slzavý hollywoodský projev, nebudou chybět další překvapení. Omluvil se jen Karel Gott, který by moc rád přišel, ale protože je před Vánoci, tak má spoustu práce se smažením Zlatých slavíků. Vstupenky lze objednat pouze on-line na www.bejbypank.cz.

Jelikož základní myšlenkou bejbypanku je společná zábava velkých a malých, budou při nákupu vstupenek zvýhodněni dospělí, kteří přijdou s dětmi. Z ceny dospělé vstupenky, která je 350 Kč, tak bude dospělákům za každého bejbypankáče do 12 let odečteno 50 Kč, tedy rodič s jedním dítětem zaplatí 300 Kč, rodič se dvěma dětmi 250 Kč.

Nový dlouhohrající vánoční singl se nazývá pracovně „Ježíšku panáčkuj!“ a bude k dostání v novém internetovém krámku „U Kašpárka“, kde Kašpárek kromě nových modelů bejbypankových čír nabízí např. rytmické potraviny pro začínající nenajedené rockery. Všechny výrobky jsou české a za přispění dětské práce!


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů