Kašpárek v rohlíku na otáčku!

Tweetněte nás!
Kašpárek v rohlíku

Už se nám to točí, ač tu není kočí!

Bejbypankový kabaret se zbrusu novými scénkami a známými písničkami z obou CéDé měl premiéru v sobotu 19.6.2010 před Otáčivým hledištěm Český Krumlov.

Kašpárek v rohlíku

Scénář a režii mají na svědomí David Dvořák a Zdeněk Jecelín, scénu navrhl zpěvák a bicák z Tatabojs Milan Cais. Hrají a zpívají Olina, Olin, Broňa, Rybana, René, Soňa a jejich kamarádi.

Kašpárek v rohlíku

Divadelní kabaret, hudební skupina, stanové městečko, dvě cédéčka a jeden singl, to všechno je bláznivý a hlavně originální "bejbypankový" projekt pro malé i velké. Kašpárek již svérázně pronikl na české hudební, divadelní a kulturní akce, dokonce několikrát obsadil televizní vysílání a nyní se chystá roztočit českokrumlovskou točnu ve speciálním komponovaném pořadu. Kabaretní výstupy, divadelní skeče, živé písničky a hlavně spousta pojančených bláznivin budou k vidění pouze několikrát jako neopakovatelné představení spíchnuté na míru studenou jehlou.

Kašpárek v rohlíku

Jak nejrychleji se točna točí? Lze s ní udělat kotrmelec? Jsou pod sedadly pytlíky na zvracení? A co když dojde benzín? To vše a ještě více od června do září 2010 na Otáčivém hledišti Český Krumlov.

Kašpárek v rohlíku

Vstupenky jsou v prodeji v pokladně Jihočeského divadla, tel. 386 356 925, online rezervace ZDE!


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů