Zápis do baletní školy

Tweetněte nás!

Zápis do baletní školy Jihočeského divadla na sezónu 2010/11 se bude konat ve středu 8. září 2010 od 16.00 do 17.00 hod. na baletním sále Jihočeského divadla (historická budova, 2. patro).

Baletní škola je otevřena všem zájemcům, vítané jsou děti od 5 let. Více informací na telefonu 386 711 224 nebo emailu balet@jihoceskedivadlo.cz

Baletní škola působí při Jihočeském divadle již řadu let. Je zaměřená na výuku klasického baletu, moderního a lidového tance. Pod vedením zkušeného baletního mistra Jihočeského divadla Sergeje Škalikova jsou všestranně rozvíjeny pohybové dispozice žáků. Velmi často právě žáci z baletní školy účinkují v baletních představeních. Mnozí z dřívějších žáků školy se baletu věnují profesionálně nebo nadále spolupracují s Jihočeským divadlem např. před Otáčivým hledištěm Český Krumlov. Výuka v baletní škole probíhá v počtu 12 - 15 žáků. Cvičením klasického tance žák získává a rozvíjí muzikálnost, koncentraci, prostorovou představivost, fyzickou vytrvalost a pohybovou koordinaci.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů