Advent a Vánoce v Jihočeském divadle

Tweetněte nás!
Andělíček Toníček

Jihočeské divadlo připravilo pro své diváky vedle řady divadelních představení také pestrý adventní a vánoční program.

Čert a Káča

Nejmenší diváci se mohou těšit na dobrodružnou cestu Andělíčka Toníčka za zvěstováním poselství o narození Ježíška v Malém divadle 2., 3. a 4. 12. nebo novou pohádku Kocourova zahrada v neděli 5. 12. Na obě pohádky můžou rodiče přinést svým dětem nadílku a po představení ji čert s Mikulášem a andělem dětem rozdají!

Pošťácká pohádka

V sobotu 4.12. budou mít děti v doprovodu dospělých vstup zdarma na operní pohádku Čert a Káča v DK Metropol a navíc na ně čeká i malé mikulášské překvapení! Rezervace ZDE.

Hana a Petr Ulrychovi -  Javory

V sobotu 4.12. potěší v Jihočeském divadle své fanoušky vánočním koncertem Hana a Petr Ulrychovi a kapela Javory s jejich svébytným hudebním žánrem "moravskou world music" a příjemně tak naladí na druhou adventní neděli. Rezervace  ZDE.

Perfect days

V neděli 12. prosince bude v Jihočeském divadle roznášet psaníčka hodný pošťák Kolbaba z Čapkovy Pošťácké pohádky, která mluví, zpívá a tančí. Rezervace ZDE.

Nebudou chybět ani tradiční Vánoční koncerty ve čtvrtek 23. a v neděli 26. prosince v historické budově JD. Orchestr a sólisté opery Jihočeského divadla společně s dětským pěvecký sborem Jitřenka vystoupí s cyklem českých vánočních koled "Splnilo se Písmo svaté" a s tradiční Českou mší vánoční "Hej mistře" J. J. Ryby. Rezervace ZDE.

Do divadla bychom vás rádi pozvali i na Silvestra. Na komedii Perfect days zbývá posledních několik vstupenek a v DK Metropol vystoupí orchestr opery JD se slavnými muzikálovými a operetními melodiemi - rezervujte ZDE.

Děkujeme vám za vaši dosavadní přízeň a věříme, že nám zůstanete věrni i v novém roce! Program na leden 2011 ZDE.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů