Pozor! "OPERNÍ BALÍČEK" až do konce sezóny!!!

Tweetněte nás!
Don Giovanni / Jihoceske divadlo

Mnozí z Vás už jistě zaregistrovali nebo i vyzkoušeli naši novou akci s názvem "OPERNÍ BALIČEK". V rámci něho máte možnost navštívit tři různá operní představení ve Vámi zvolených termínech a to za poloviční cenu (při koupi vstupenek právě na tři Vámi vybrané inscenace)!!!

Cert a Kaca / DK Metropol

Na základě pozitivních ohlasů z Vašich řad jsme se rozhodli tuto akci nejenom prodloužit do konce sezóny, ale také rozšířit na další tituly, které uvádí operní soubor Jihočeského divadla!

Otello / DK Metropol

Vidět za poloviční cenu tak nyní můžete nejen vrcholné opery našeho repertoáru jakými jsou například La Bohème Giacoma Pucciniho, Don Giovanni Wolfganga Amadea Mozarta nebo pohádková opera Antonína Dvořáka Čert a Káča, ale i muzikálový hit Kytici či novinku Jihočeského divadla hudební crazy komedii Hledám děvče na boogie woogie, jejíž premiéra se uskuteční již 25. února 2011.

Čarostřelec / DK Metropol

V rámci "OPERNÍHO BALÍČKU" využijte poslední šance zhlédnout dvě derniérová představení nejbližších dní. 9. března NAPOSLEDY uvedeme romantickou Weberovu operu Čarostřelec v režii pohádkového krále Zdeňka Trošky a 22. února se odehraje poslední repríza Verdiho Otella s WeiLongem Taem v titulní roli. Pokud Vám tedy tyto operní skvosty dosud v Jihočeském divadle unikaly, neváhejte rezervovat vstupenky na uvedené termíny!

Bohéma / DK Metropol

Naše tipy pro Vás, na co vyrazit v rámci "OPERNÍHO BALÍČKU":

Mam'zelle Nitouche / Jihoceske divadlo

KYTICE - 21.2. I povinná školní četba se může stát velkou a hlavně inteligentní legrací!

OTELLO - 22.2. Hudební drama velké lásky a nenávistné vášně na motivy Williama Shakespeara NAPOSLEDY v JD!

HLEDÁM DĚVČE NA BOOGIE WOOGIE  - 25.2., 1.3., 11.3. Neodolatelně komické příhody svérázných prvorepublikových figurek s hudbou v osvěžujícím stylu Melody Makers Ondřeje Havelky! PREMIÉRA!

ČAROSTŘELEC  - 9.3. Německá národní romantická opera. POSLEDNÍ PŘEDSTAVENÍ!

LA BOHÈME - 15.3. Nejdůvěrnější lyrické drama Giacoma Pucciniho!

MAM' ZELLE NITOUCHE - 16.3. Opereta, ve které exceloval kdysi Oldřich Nový, dnes Jihočeské divadlo!

DON GIOVANNI  - 19.3., 24.3. Mozartova opera oper, která svojí premiérou Čechy navždy zakreslila do mapy světové operní historie!

 


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů