Poslední premiéra sezóny 2010/2011 v JD - SLAMĚNÁ ŽIDLE

Tweetněte nás!

Na závěr sezóny máte jedinečnou možnost se v doprovodu čtyř hlavních postav Slaměné židle podívat na ostrov Hirta uprostřed oceánu, který Vás možná nadchne, ale možná také úplně změní... takže už nic nebude jako dřív.

Hru s  tajemným názvem od skotské autorky Sue Glover režíruje Adam Rut, jehož malou premiérou v Jihočeském divadle bylo už podzimní inscenované čtení hry Zvíře. Snad se smí říct spodní. Tentokrát ke spolupráci přizval svůj tvůrčí tým vzešlý z předchozích projektů (především Ibsenův Peer Gynt, jeho absolventská inscenace na DAMU). Hrají Daniela Bambasová, Bibiana Šimonová, Pavel Oubram a v neposlední řadě hostující mladá herečka Markéta Frösslová, která zkouší v JD poprvé.

Poetický i drsný příběh o svobodě, odvaze, lásce a o tom, co se v nás může probudit, ocitneme-li se ve specifickém prostředí a nečekané situaci, má premiéru již tento pátek 6. května 2011 v budově Jihočeského divadla.

V tuto chvíli Vám přinášíme první fotografie z představení. Vstupenky na Slaměnou židli si rezervujte ZDE.

Slaměná židle / Markéta Frösslová a Daniela BambasováSlaměná židle / Pavel Oubram a Markéta FrösslováSlaměná židle / Markéta Frösslová a Pavel OubramSlaměná židle / Pavel Oubram a Markéta FrösslováSlaměná židle / Markéta Frösslová a Pavel OubramSlaměná židle / Daniela Bambasová a Markéta FrösslováSlaměná židle / Daniela Bambasová a Bibiana ŠimonováSlaměná židle / Daniela Bambasová, Bibiana Šimonová a Markéta Frösslová

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů