Předplatné na sezónu 2011/2012

Tweetněte nás!
Sen noci svatojánské

Milí diváci, vážení předplatitelé!

 

Stejně jako v letošní sezóně bychom Vás i v té nadcházející rádi přivítali v hledišti Jihočeského divadla. Vážíme si nejen Vaší přízně ale i názoru, a proto jsme pro Vás divadelní sezónu 2011/2012 připravili klasičtější, než tomu bylo v předchozích letech.

Petrolejové lampy

Baletní soubor nastuduje dva tituly, které jistě potěší každého milovníka baletu. Rodinné taneční představení Louskáček a Romeo a Julie. Odvážně klasická sezóna Vás čeká také v činohře. Hry, jako je česká i světová národní klasika Rok na vsi, Misantrop nebo třeba hudební retro komedie Škola základ života, Vás o tom jistě přesvědčí. Loutkohra slibuje návrat polozapomenutého loutkářského řemesla. Dvě premiéry v žánru alternativního a pohybového divadla a dvě pohádky z loutkářské dílny potěší duši nejen těch nejmenších. A ani opera nezůstává se svým repertoárem pozadu. Čínský tenorista WeiLong Tao se představí v titulu Komedianti, ale čeká Vás také např. muzikálový titul Hello Dolly nebo operetní koláž Rendez-vous s paní Operetou.

Jidáš Iškariotský, zrádce

Věříme, že repertoárem jsme Vás určitě přesvědčili. Důležitou informací je však také cena předplatného. Byť se cena vstupenek bude od nové sezóny zvyšovat, cenu předplatného jsme pro Vás zachovali na úrovni sezóny letošní. S předplatitelskou slevou a prémiemi je tak pro Vás návštěva divadla jednoznačně výhodná.

Hledám děvče na boogie woogie

Pokud byste i přes tyto argumenty byli na pochybách, nabízíme Vám novinku, tzv. Kupónové předplatné – divadlo podle Vaší chuti. I v tomto případě Vám poskytneme předplatitelskou slevu, ale výběr repertoáru a termínu představení už bude na Vašem výběru.

 

Bližší informace k nabídce předplatného najdete na našich webových stránkách nebo Vám je rádi poskytneme na obchodním oddělení Jihočeského divadla.

Těšíme se na Vás v sezóně 2011/2012


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů