MACBETH - DOPRODEJ S 50% SLEVOU

Tweetněte nás!
Otáčivé hlediště Český Krumlov / Macbeth

Od středy 14. do neděle 24. července máte opět možnost vidět na Otáčivém hledišti Český Krumlov jedinečné a slavné drama největšího světového dramatika Williama Shakespeara. Po jeho roztomilé komedii JAK SE VÁM LÍBÍ, kterou pro Otáčivé hlediště na začátku června připravil režisér David Radok a kterou se vám připomeneme i příští léto, se po roce před točnu vrací temná tragédie s nestárnoucím námětem. MACBETH.

Otáčivé hlediště Český Krumlov / Macbeth

Kam až vás může dohnat touha po moci? Čeho všeho jste doopravdy schopni? Skutečně existují morální hranice, za něž se neodvážíte? Nebo si to jen myslíte...?

Otáčivé hlediště Český Krumlov / Macbeth

Ve slavné Shakespearově tragédii exceluje Ondřej Volejník, zdárně mu sekunduje Věra Hlaváčková coby Lady Macbeth. Režijně je pod tímto dílem podepsán Martin Glaser, který zde ukazuje, že scénický prostor kolem otáčivého hlediště mu profesně velice svědčí. Macbeth se tak pod jeho umem proměňuje v hru temnou až démonickou, plnou napětí, která vás nenechá v klidu vydechnout.

Otáčivé hlediště Český Krumlov / Macbeth

Výjimečnost tohoto díla ukazují i Vaše ohlasy: 

Otáčivé hlediště Český Krumlov / Macbeth

Skvělý výběr hry, skvělé zpracování a provedení, skvělé herecké výkony (zejména představitel Macbetha pan Ondřej Volejník byl bezkonkurenční, díky jeho přesvědčivému výkonu bych mu v reálu nůž nepůjčila:-))...a to vše v jedinečném neopakovatelném prostředí zámecké zahrady. Byl to nezapomenutelný zážitek, díky všem, kdo se na něm podíleli. Tvůrcům a představitelům přeji hodně úspěchů při jejich práci a nám, divákům, aby jim jejich nadšení při realizaci vydrželo. Jaroslava Kopalová.

Otáčivé hlediště Český Krumlov / Macbeth

Já jsem, myslím, nezažila sugestivnější divadlo... Macbeth... známé i neznámé dílo... režie - klobouk dolů... výtvarno, úžasná muzika, kostýmy, atmosféra, politická hra, skvělý Macbeth a tajemná, podivuhodná Lady Macbeth... ta byla vlastně největším překvapením... v podvědomí je ta mrcha Lady, ale já o ní vlastně už druhý den přemýšlím.... vždyť dodnes platí, že moc a peníze vládnou.... a co svědomí, odkud pochází... Já Vám děkuji za zážitek! Monika

Skvělá moderní scéna (zejména prosvětlené schody u Belárky) doprovázená výbornými světelnými efekty, pěkné kostýmy, opravdu parádní hudba, herecké výkony vtahující do děje, to vše je Macbeth před otáčkem v Krumlově. Ale korunu tomu včera nasadil Měsíc, který zakrývaly těžké mraky, ty tak ukázkově doplňovaly už tak ponurý příběh. Takže suma sumárum, Macbetha mohu jenom doporučit, fakt jsem byl nadšený. Petr Lundák

Vstupenky Vám nabízíme s 50% slevou na všechna uváděná představení. Zakoupit je můžete on-line přes internet,  v pokladně Jihočeského divadla, Infocentru Český Krumlov, na večerní pokladně nebo v dalších v tradičních předprodejích.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů