Přidaná představení a další mimořádné akce na otáčku

Tweetněte nás!

Nestihli jste si zakoupit vstupenky na oblíbenou komedii SLUHA DVOU PÁNŮ v režii Jiřího Menzela před Otáčivým hledištěm Český Krumlov a už je vyprodáno? Máme pro vás dobrou zprávu!

Pro mimořádný zájem přidáváme ještě jedno představení, a to 22. 8. 2011 od 20.30 hod.

Online rezervace vstupenek ZDE.

Pondělky míváme obvykle volné, ale také pro velký divácký zájem přidáváme v pondělí 29. 8. 2011 od 20.30 hod. další představení původní české komedie ŽENY JINDŘICHA VIII. aneb Chudák král(em) v hlavní dvojroli s Oldřichem Víznerem.

Online rezervace vstupenek ZDE.

Nenechte si ujít návštěvu těchto divácky oblíbených inscenací, které bývají obvykle vyprodány a přijeďte! V letošní letní  sezóně uvádíme obě představení na nějakou dobou naposledy...

A aby nepřišlo ani dětské publikum zkrátka, máme tu další lákavou nabídku - maminko, tatínku, babičko, dědečku, vezměte své děti nebo vnoučata na otáčko na taneční burlesku podle komedie W. Shakespeara SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ! Dospělý zaplatí plné vstupné, děti jdou ZDARMA! Slevu je možné uplatnit ve všech předprodejích (Pokladna JD, T 386 356 925, pokladna@jihoceskedivadlo.cz, Infocentrum Český Krumlov, Unios Tourist Service na I. nádvoří zámku a další).

Sluha dvou pánůSluha dvou pánůŽeny Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em)Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em)Ženy Jindřicha VIII. aneb Chudák král(em)Sen noci svatojánskéSen noci svatojánskéSen noci svatojánské

© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů