Pozvání na Zlatou Korunu a do Bechyně nejen za historií

Tweetněte nás!
Otáčivé hlediště Český Krumlov / Kašpárek v rohlíku

Vážení diváci, jelikož Jihočeské divadlo je divadlem aktivním v zimě, v létě, máme pro vás nabídku dvou představení, která uvádíme na místech ne zcela divadelních přesto zcela jistě zajímavých. Vyražte v neděli 14. srpna na Zlatou Korunu či na zámek do Bechyně!

Otáčivé hlediště Český Krumlov / Kašpárek v rohlíku

Na zámku v Bechyni se od 14 hodin rozjede KAŠPÁREK V ROHLÍKU, uhozený kabaret plný veselých písniček, scének, pojančených bláznivin a dobře praštěných postaviček určený nejen pro děti. Nedělní výlet pak můžete završit například prohlídkou bechyňského zámku. Navíc na představení Kašpárek v rohlíku je vstupné dobrovolné!

Pro ostatní máme také hudební nabídku, avšak poněkud z jiného šálku. V klášteře Zlatá Koruna se od 14 hodin uskuteční hudební koncert DO MUZIKÁLU PŘES OPERU. V rámic programu se seznámíte například s díly Antonína Dvořáka (Jakobín), W. A. Mozarta (Figarova svatba), ale i s muzikálem My fair lady Frederika Loeweho či s áriemi z nejslavnějšího českého muzikálu Karla Svobody Dracula.Uslyšíte členy opery Jihočeského divadla, mezi nimi Kateřina Bukovská, Iva Hošpesová, Dagmar Volfová, František Brantalík či Petr Dopita.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů