Předplatné na novou sezónu právě v prodeji

Tweetněte nás!

Jihočeské divadlo připravilo pro své diváky do nadcházející sezóny 2011/12 hned 8 různých variant divadelního předplatného, které bude od září opět v prodeji.

Milovníkům slavnostních atmosfér doporučujeme předplatné PREMIÉROVÉ, které představí všechny nové tituly napříč žánry. Těšit se můžete na slavnou románovou kroniku Rok na vsi, muzikál Hello Dolly! či hudební retro komedii Škola základ života. Obdobný průřez repertoárem Jihočeského divadla vám dopřeje i oblíbené předplatné ZÁKLADNÍ, které nabídne například balet na motivy slavného milostného příběhu Romeo a Julie, psychologické drama Tramvaj do stanice Touha či operu Komedianti. To nejnovější z činohry nabídne předplatné ČINOHERNÍ zahrnující například slavnou Moliérovu komedii Misantrop či hořkou komedii Fuk v režii Petra Zelenky. Setkání s operou a baletem zprostředkuje předplatné HUDEBNÍ, díky kterému uvidíte například baletní pohádku Louskáček či operu Don Pasquale. Nejen seniorům je určeno divadelní předplatné KLASICKÉ ODPOLEDNÍ začínající vždy od 17:00 hod.. Divadelní jízdu v malém zažijete díky předplatnému STUDIOVÉMU s těmi nejlepšími studiovkami a DÁRKOVÉ divadelní předplatné je výběrem čtyř her různých žánrů.

Výhodou divadelního předplatného je nejenom stálé místo v hledišti, výrazná sleva z ceny vstupenek či prémie a výhody s předplatným spojené, ale rovněž vám odpadají starosti při nákupu vstupenek, stejně tak odpadá „boj“ o volná místa na zajímavý titul.

Pokud si však stále nejste jistí, že je pro Vás tradiční předplatné ta pravá volba, využijte novinky Jihočeského divadla, tzv. KUPÓNOVÉHO předplatného. Oproti ostatním skupinám předplatného si vstupenky musíte obstarat předem, zato si den i představení samotné můžete vybrat zcela podle Vaší chuti. A sleva vás čeká stejně zajímavá!

Více o divadelním předplatném, cenách a další informace najdete ZDE.


© 2002 - 2019 Marten & Louis, spol. s.r.o., www.marten-louis.cz // design - www.designatelier.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz.
Všechna práva vyhrazena, Jihočeské divadlo, příspěvková organizace
Dr. Stejskala 19, 370 47 České Budějovice
Zásady ochrany osobních údajů